שיטת רון הרברד? משהו מכיר?

א רויטל

New member
שיטת רון הרברד? משהו מכיר?

בחפשי מורה פרטית להוראה מתקנת, דרך אתר אי-טיצ'ר נתקלתי במורות שמלמדות לפי שיטת "רון הרברד" מהיא שיטה זו, ומה מיוחד בה? *אם זכרוני אינו מטעה אותי האם קשור איש זה לכת הסיינטולוגית?

zivadina

New member
ועוד איך קשור לסיינטולוגים

רון הבארד הוא מייסד הכת הסיינטולוגית. משיחה עם חברה שהתפתתה לשלוח את ילדתה לבית הספר שלהם ומסקירה של ספר לימוד שלהם, נראה לי ששיטת ההוראה מיושנת ומטופשת. בנוסף, עוד לא שמעתי על ילדים שיצאו משכילים יותר מבית הספר של הסיינטולוגים. כן ראיתי הורים של ילדים כאלה מופיעים בטלויזיה מתוסכלים וזועמים. נראה לי שהזעם הוא על כך שהסיינטולוגים רוששו אותם. זאת כת שרוצה להרוויח כסף מן הציבור ולמשוך אותו לשרותיה.

בהחלט סינטולוגיה!

שלום רויטל, אכן הוא מייסד הסיינטולוגיה...בשנים האחרונות הם מנסים להיכנס לחינוך בדרכים שונות האחרונה הייתה עמותת "קידום שלום וביטחון במזרח התיכון" שהציעה לבתה"ס סדנאות נגד אלימות וניסתה להיכנס דרך לימודי תל"ן (תשלומי הורים...) משרד החינוך הוציא חוזר מנכ"ל חד משמעי האוסר הכנסתם לבתי הספר...! רבקה

א רויטל

New member
לאחר קבלת תשובתכן

וקריאת הדיון בשרשור על הפורום החדש ב Yנט החלטתי לכתוב גם שם את השאלה. ובאמת התשובה שקבלתי היא שזהו האיש וכמובן בלשון חיובית הממליצה על האיש והשיטה. וכמובן- שומר נפשו ירחק . מבחינתי לפחות

ריטה ב

New member
חוזר מנכ"ל - איסור השימוש בספר...

4 -3.7 איסור השימוש בספר "הדרך אל האושר" העמותה לשגשוג וביטחון במזרח התיכון מפיצה בבתי ספר את הספר "הדרך אל האושר" מאת רון האברד, אבי תורת הסיינטולוגיה. ברצוננו להביא לידיעת המנהלים והמורים כי הספר והחומרים הנלווים אליו, כגון חוברות עבודה ופוסטרים, אינו מאושר על ידי משרד החינוך התרבות והספורט כספר לימוד, ולכן יש להימנע הן מרכישת הספר והחומרים הנלווים אליו והן מקבלתו ללא תמורה לצורך השימוש בו בבתי הספר. חוזר מנכ"ל תשסד/4, ו' כסליו תשס"ד, 1 בדצמבר 2003

למעלה