שיטה חדשה

שיטה חדשה

להתמודד עם הערות והארות: פשוט למחוק אותם! אבל אני הייתי קורא לזה יותר "בריחה" מאשר "התמודדות", אגב יש שיטת בריחה יותר מוצלחת, לחסום! ואז לא צריך למחוק כל הזמן.

אריאלה

הייתי מצפה שתגיבי, אבל גם זה שלא מחקת את ההודעה זה יפה. את יודעת מה ההבדל בין דבורה לעכביש? דבורה מקבלת ומלקטת מהרבה עצים צוף ואז יוצא דבש, עכביש עושה הכל לבד ואז יוצא קורי עכביש.

הבעיה המרכזית אצלך...

זה חוסר ידע בסיסי איך מתנהל פורום, ולמרות זאת אתה מביע דעות, משעשע.

אברמקה החמוד

אמנם אתה ותיק פה אבל לפי רמת התגובות הירודה שלך בד"כ לא הייתי מצפה שתרגיש פה בעל הבית ותחליט לי מה לעשות ואיפה לעשות..

צר לי

שניבולי פה זאת צורת ההתמודדות שלך עם דברים שקשה לך לקרוא, וחו"מ דע לך שחברי פורום שנבלו פיהם נחסמו!

פרקנסון

New member
לתשומת לבך

הבחור שאתה כותב ומגיב לו הוא לא רק חמוד הוא גם רגיש אנא פנה אליו באדיבות בסובלנות חלילה לנו מלפגוע בחמודים אל תשכח לכל מטבע שני צדדים יש גם מחמוד פה . הקיצור עדינות עם אברימקה ידידנו הוותיק החמוד והרגיש ביחד נבין לליבו

אברמקה

New member
אין סיכוי !!

כזה מטומטם לא ראיתי בחיים שלי, שים לב תעבור שרשור אחר שרשור שלו ותגיד לי כמה תגובות יש שם (תגובות שמגיעות על השאלה, ולא מלחמות שהוא מפתח ותשובות שהוא מכפיל) ובכ"ז הבן אדם לא נרגע. אם הוא היה פותח בשעות מתות מ10 עד 1 בבוקר החרשתי, אבל בדיוק בשעות החמות הוא מזבל את הפורום זה ממש קטסטרופה.

ציבי99

New member
אברמקה תתבייש לך!

איזה גועל נפש וגסות רוח! אני בטוחה שאריאלה תחסום אותך מחר.

כל מי שיהיה נגדך

תאשים אותו בקשר אלי? במקום זה תעשה חשבון נפש על צורת התנהגותך המחפירה. אני בכ"א לא מתכונן להמשיך להתעמת אתך לא ארד לרמות האלה, יראו חברי הפורום וישפוטו!

אברמקה

New member
מרגש עד דמעות !!

רק תעשה טובה ובשעות הלחץ, תשתדל לשרשר את השטויות במחרוזת אחת, תודה.

למעלה