שיחות נפש

שיחות נפש ../images/Emo17.gif

האם אתם מקיימים שיחות נפש עם האחים/ות שלכם- מספרים דברים אישיים, מייעצים אחד לשני וכו'
כל כמה זמן זה קורה והאם השיחות הללו מקרבות בינכם

blue skies

New member
אמממ... מותר לענות?

לא, אני ואחי כבר כחודשיים כמעט לא מדברים לגמרי גם לפני כן לא ממש נהלנו שיחות נפש, כבר תקופה מאוד מאוד מאוד ארוכה. תאמת אני ממש לא סומכת עליו, אני חושבת שכרגע במצב היחסים שלנו כרגע ולנוכח השנתיים האחרונות (אולי אפילו גם קצת יותר) גם אם היינו שנינו האחרונים על כדור הארץ והייתי צריכה עזרה או משהו לא הייתי פונה אליו אני לא סומכת עליו וחושבת שאם אני אספר לו משהו ואם תהיה לנו שיחת נפש הוא מסוגל בקטע של ריב בנינו או בקטע שהוא יהיה צריך משהו לספר את הכל בלי שום בעיה ובלי יסוריי מצפון וכלום. אני לא שונאת את אחי, ממש לא, ואם חס וחלילה יקרה לו משהו אני יהיה הראשונה, אבל בכל השאר אנחנו כמעט כמו זרים. דרך אגב שלום לכולם, פעם ראשונה פה

איימו

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

תהני כאן פווווווווולים, יש פה אחלה אנשים.

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

מכירה את זה- הפחד הזה שאם נספר משהו הם ירוצו ויספרו לאחרים ברגע שתהיה מריבה...

lolypop12

New member
בערך...

אני לפעמים מדברת עם האחיות שלי ומתייעצת איתן (אני הכי קטנה)... זה דווקא די נחמד שאפשר לפנות אל מישהו
.... אני לא חושבת שהשיחות קורות הרבה אבל כשכן- אני חושבת שהן מקרבות....

E y e s

New member
ממש לא!

לא מדברים על דברים אישיים בכלל.. זה מביך... אולי אם הייתה לי אחות ולא אח זה היה שונה.. בכל מקרה, אני בזמן האחרון כל כך עסוקה, שאני בקושי רואה את אח שלי, למרות שאנחנו גרים באותו בית.. נראה לי שראיתי אותו רק איזה פעמיים השבוע.. בעייה.

למעלה