שיחות דרך הרשת מה מומלץ ? והאם התוכנית

שיחות דרך הרשת מה מומלץ ? והאם התוכנית

ש 012 מציעה ב 10 שקלים לחודש כולל תשלום על שיחות לפי תעריף בזק ~ . האם כדאי ? הבנתי שאדם שרוצה רוצה להתחייב עדיף לא להתחבר לאינטרנט בכבלים מאשר ל ADSL האם הדבר נכון ?

012 מציעה כמה מבצעים

אם אתה מדבר הרבה אז כדאי לך ללכת על מבצע שאתה משלם 59 שקל בחודש ויש לך 2000 דקות לבזק והוט ולסלולרי זה גם עדיין זול

השיחות הן לבזק או להוט וזה על תשתית הכבלים.

כלומר 2000 הדקות האלו. אני לא מדבר כל לך הרבה. האם מישהו ניסה את השיחות על גבי האינטרנט ואיך זה יוצא ?

אני מתקין כמה כאלה ביום

נדיר שאני שומע על לקוח שהתנתק או שיש תקלה ובכל סיום של התקנה אני בודק את הקו ו95% מההתקנות הקו תקין וחלק כמובן שכל העיסקה גם משתלמת

rafid1

Active member
מנהל
נדמה לי שאתה עובד שם ? אז רק שיהיה ברור...

נכון אני עובד שם רפי ואני רק מציג את הדברים

אני הרי לא מקבל שקל על המכירות האלה... אז רק שיהיה ברור:)

rafid1

Active member
מנהל
כן, כעת זה הרבה יותר ברור, אורן...

יש מצב לבדיקת מהירות שלך + OPENOFFICE ע"פ המתכון שלנו ? פשוט יהיה מעניין לראות כמה יוצא ל'פרוטקציונרים' שם ...

אתה חמוד אתה רפי:)

אני מחובר בפרוטקציה אחרת דווקא אני מחובר לחבר שלי מרחק 30 מטר בכבל מוצלב הוא מחובר לנטויזן לי בכלל אין פה קו טלפון וכמובן תשתית של כבלים אין פה בכלל באיזור אתה רוצה שאני אבדוק במדריך שלך?

rafid1

Active member
מנהל
לא תודה. מכירים כבר את NV עם התת-רמה שלהם...

abcd28

New member
נכון מאוד

אגב רפי.... ראיתי שהכרת אותם גם טוב הא? קופץ למי שטוב באותה תקופה..... /: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=20&msgid=107601399

rafid1

Active member
מנהל
או, טוב להיזכר... היו זמנים...

טובים וגם רעים...

האמת לא יודע מה איתך לחבר שלי שיש לו מגה

וחצי אז אני מוריד מאימיול בסביבות 180kb לשניה לי זה מספיק

rafid1

Active member
מנהל
זה אחלה

המקרים שם מגוונים. חשבון עסקי או חבילות מסויימות - לא נפגעות ואחרות כן. אם החבר שלך (או אתה) תעללו ת'בדיקה המלאה בערב יוכלו גם כאן להנות מהמידע ןבטח מייד ירוצו להירשם לNV לאור הבעיות אצל אחרים... בינתיים - הכל סיפורים...

למעלה