שיחה עם מלאך אחד

shant

New member
שיחה עם מלאך אחד

-"אתה אחר" -"איך אחר?" -"לא יודעת. פעם היית נוגע. היית מושיט, היית פוגע. היום יש את המרחק האפסי של כמעט שנייה ומשהו" -"אני מרגיש את זה אבל לא יודע למה זה קורה. אני פשוט לא מרגיש צורך" -"צורך למה?" -"צורך לגעת" -"זה לא צריך להיות צורך, זה קיום. אתה פשוט כל כך רחוק עכשיו... ומפחד לגעת. פעם היית מחבק. והיום, כשעטפת אותי ממש חזק הרגשתי איך נבהלת. ממה אתה פוחד כל כך? זאת רק אני... וזה רק אתה. וזה רק אנחנו..." -"אבל זה לא רק איתך, את יודעת" -"אני יודעת" -"אז מה אפשר לעשות? איך אני יכול לשנות את זה?" -"אתה מחכה שאני אתן לך את התשובות אבל רק לך יש אותן. אני יכולה רק לכוון" -"את לא עוזרת, את יודעת. תפסיקי להתחמק, אני יודע שיש לך מה להגיד" -"תקשיב, אתה כבר לא כמו פעם" -"איך פעם?" -"אתה יודע" -"נו, וזה טוב או רע?" -"אין טוב או רע. אתה זוכר שכתבתי לך פעם שהמשחק נגמר כששכחנו איך לחבק? אז זה בדיוק העניין. נכון שאין "אנחנו" יותר, אבל למה מאז אתה פשוט לא מחבק יותר?" -"זוכר, ברור שזוכר. ואני לא יודע. אני מאבד את עצמי. אני ממש מאבד את עצמי... אם פעם הייתי די בטוח מי אני ולאן אני הולך, חשבתי שאני יודע מה אני רוצה ושאפשר כבר להפסיק לשחק משחקים, אז היום אני פשוט מרגיש שאני לא יודע כלום. את מבינה?" -"אוחח... אז אתה לא מבין שאתה בדרך הנכונה? כבר הספקת לשכוח איך צחקנו על שאנשים צריכים לפחות 15 שנה לבנות אופי, אח"כ לפחות עוד 10 שנים לייצב ולפתח אותו, ואז החוכמה היא לשכוח אותו, לאבד אותו, וזה כבר סיפור של חיים שלמים" -"אני לא מבין שום דבר. אני מרגיש..." -"מה אתה מרגיש?" -"שאת יותר יפה" -"וזה אומר בנאדם ששכח שיש לי תלתלים..." -"אל תתחילי. היו לך גלים. אני זוכר את זה טוב מאוד. אף פעם לא היו לך תלתלים כאלה" -"זה הגיל.. אתה יודע. מתחילים לשכוח דברים בגילך" -"אוי תשתקי. פעורה" -"ואתה..." -"כן...?" -"אתה אחר." -"איך אחר?" -"פחות חום. יותר אור" -"אז זה טוב או רע?"

../images/Emo142.gif

:) המשחק הזה בין זה טוב?, זה רע?- לא, זה רק אחר, נורא מעניין, ובכלל, דברים שהזמן עושה, ודברים שהלב שוכח.. מריר-מתוק כזה, פשוט, משהו כזה, שקורה.. [אחח.. אני אלופה בתגובות הזויות ומעורפלות.. :]

ziacT

New member
היה לי מוכר

"אתה כבר לא כמו פעם" מוכר מדי ובכלל מה שכתבת מרגיש פעם ועכשיו ההתערבבות של מה שהיה, מה שהיום ומה שנשאר מכל הזמן הזה לא יודעת, הסתבכתי קצת
הזכרת לי נשכחות
ziacT

רותי ב.

New member
מעניין, תמיד מעניין

לי לקרוא כאלה שיחות, זה כמו להציץ אל חיים אחרים, לראות ולא להראות, להקשיב בשקט.... ומה יותר טוב? חום? אור? אם זה מלאך זה מרגיש לי שאמור להיות מהכל, גם מהחום, גם מהאור, גם מהכוח, ומעוד כאלה.... זוהרים ועושים טוב. ואולי גם מלאכים לא מנפקים את כל הגודיס האלו בחבילה אחת, אלא כל פעם רסיסים של משהו אחד.... ובכלל, שיהיה
זה כבר המון שווה.

מיכל..~

New member
:)

פעם זה לא כמו אז, ואז זה לא כמו היום, והיום זה לא כמו מחר.. זה טוב או רע? זה מדהים.

למעלה