שיחה מזוהה במכשיר ברדר

evike

Active member
מנהל
לא משתמשת הרבה בפקס במכשיר המשולב ברדר MFC-J497DW, ולכן לא שמתי לב מתי הפסיק להופיע על הצג המספר של המתקשר. (בדקתי מהטלפון שלי, שבוודאות הוא לא חסום, כך שלא זאת הבעיה)
בבזק אני משלמת על שיחה מזוהה, והמכשיר מתוכנת על ON.
מה יכולה להיות הסיבה שהשיחות הנכנסות הן ללא מספר, גם לא רשום פרטי או חסום.

אני מצרפת צילום מסך של ההוראות להפעלת שיחה מזוהה, ועשיתי את כל מה שרשום. מה אני מפספסת?
תודה.

קבצים מצורפים

• שיחה מזוהה.jpg
    שיחה מזוהה.jpg
    KB 37.5 · צפיות: 5
אף פעם לא היה שיחה מזוהה במכשירי ברדר
המספר שמופיע על הצג בקבלת פקס זה המספר שתכנתו בלוגו של המכשיר השולח וזה מה שבעצם מוצג אצלך ..

evike

Active member
מנהל
אם הבנתי נכון, זה אומר שאם אני עושה נסיונות לבדוק עם מכשיר טלפון/פלאפון, המספר לא יוצג, אבל אם שולחים לי פקס ממכשיר פקס (שמתוכנת בו מספר), כן אראה את מספר השולח?
אבקש ממישהו לשלוח לי פקס כדי לברר.
תודה.

GoldenEyes

Well-known member
אם הבנתי נכון, זה אומר שאם אני עושה נסיונות לבדוק עם מכשיר טלפון/פלאפון, המספר לא יוצג, אבל אם שולחים לי פקס ממכשיר פקס (שמתוכנת בו מספר), כן אראה את מספר השולח?
אבקש ממישהו לשלוח לי פקס כדי לברר.
תודה.
לא בהכרח שתראי את זה על המסך
מה שכן , אם השולח עדכן את הפרטים שלו בפקס שלו , את תראי אותם בפקס שתקבלי . (לא במסך)

evike

Active member
מנהל
תודה.
ביקשתי ממישהו שאני יודעת בוודאות שמספר הפקס שלו מתוכנת בלוגו המכשיר שישלח לי פקס, ואכן ראיתי את המספר על הצג.

GoldenEyes

Well-known member
תודה.
ביקשתי ממישהו שאני יודעת בוודאות שמספר הפקס שלו מתוכנת בלוגו המכשיר שישלח לי פקס, ואכן ראיתי את המספר על הצג.
אז מכאן נובע שהשיחה המזוהה במכשיר שלך עובד , כל עוד הצד השני תכנת את זה בפקס שלו

evike

Active member
מנהל
אכן.
במכשיר הקודם שלי, HP, ובמכשיר של העבודה סמסונג, גם שיחה נכנסת (בטעות) ממכשיר טלפון, זוהה על הצג. חבל שברדר לא מאפשרים זאת. נו טוב. זה מה יש.

למעלה