שיוט אופק - רשימת משתתפים IRC

Alex33

New member
../images/Emo50.gif למשתתפים ולאנשי "אופק" באירוע, מזג

האוויר הנוח יתן גם הוא את שלו לסופ"ש חמים זה

נעמה1979

New member
יהודה ומוסא, בהצלחה בשיוט

מקווה שמזג האוויר יהיה אתכם. הצלחתם לארגן המון סירות, כל הכבוד! נעמה

Sea Lover

New member
../images/Emo207.gifמעוניינת להצטרף לצוות תחרותי

ראשית
למשתתפים
אני מעוניינת להצטרף לצוות תחרותי. פרטים יבשים, רטובים ומה שבניהם - במסרים. יומקסים

decart

New member
האם תמיד יש טמבל תורן?

על פי המפורסם באתר הפורום, היה איזה טמבל שנגח את סירת ועדת התחרות. מה חושבים אוןתם סקיפרים לעצמם? מעניין יהיה לשמוע פרטים על האירוע. חוץ מזה כל הכבוד לאופק, תחרות של הרבה ספינות על פי דף התוצאות. זאת תחרות שהוציאה הרבה אנשים מהנפטלין. לכל המעוניינין פורוסמו תוצאות אך באתר הפורום לקידום השיט בלבד. למה רק שם, פה טוב רק להודיע הודעות ?

sea of love37

New member
היה יפה לראות את האירוע מהפרומנדה של הנמל

בתל אביב, מעניין מי זו הסירה הכחולה שהניפה ספנקר וורד. זה היה פשוט שילוב צבעים מנצח. לא מבינה את הסירות שעושים ספנקר צבע לבן, כשיש אפשרויות כה רבות לצבעים. אגב זו לא הפעם הראשונה שבמה זו מנוצלת להודעות בעוד תוצאות המשטים מתפרסמים באתר הפורום לקידום. אולי אפשר לבקש מהם לפרסם גם פה. בהצלחה למתחרים, אני מבינה שגם היום יהיו תחרויות ואני כבר רצה לתפוס מקום טוב בבית הקפה שלי........

אופק ים

New member
../images/Emo106.gifתוצאות שיוט אופק התשיעי

השיוט נערך בתנאים מעולים רוחות קלות שבין 6 ועד 12 קשר השתתפו 44 סירות בשני ימי השיוטים. תוצאות סופיות קבוצה C מקום I לליפופ - / J-24 מקום II סונר - בית הלוחם - סקיפר יעקב בן דרור מקוםIII מלג'ס בתא - גדי קבוצה B מקום I טליסמן - סקיפר אלכס אנין / Bavaria 32 מקום II נובה - סקיפר ניסים ברכה מקום III אלקיון - סקיפר זאק ראובן קבוצה A מקום I שחר - סקיפר אלכס קליינמן / Bavaria 36 מקוםII מרשי - סקיפר איציק גבסו מקום III בלטיקה - סקיפר אנדריי דופור קבוצה IRC-2 מקום I אקס פרזידנט - סקיפר אורי זקס / X-35 מקום II פיפטי אקספרס - סקיפר פאול חזן מקום III בלו נוטה - סקיפר רן סטרול קבוצה IRC-1 מקום I טים נורס - סקיפר איזי סוויסה / X-40 מקום II ג'ומנג'י - סקיפר עמוס פיאט מקום III נורט סטאר - סקיפר עמוס קורן תודה רבה לכל המשתתפים והצוותים וכמובן המשתתפות מצוות אלן שהיו המעודדות המקסימות של הצוותים הזוכים ואף פיזזו להם שירים ברוסית ( זה לא טעות.....) בטקס חלוקת הגביעים, ( שחלק יקבלו בשבוע הקרוב
תודה לנותני החסויות בירה בלטיקה - הבירה של היאכטונרים הוביקט ישראל - מילכה וזיו המקסימים מרינה תל אביב על האירוח מוסה בן נון - על הארגון וההפקה אתגרים - מאיר , רונן , בוריס , רוג'ר על העזרה בסירת גומי והנחת המצופים רני , עומרי, נעמי, ורחל - לוגיסטיקה וגסטרונומיה רוני רביב - טבלאות ניקוד וחישובי התוצאות השופט גולדי - שלמה גולדמן, דקדקנות ופדנטיות ללא פשרות וכמובן שיפוט מהטובים בשטח . הקדוש ברוך הוא, על מזג האוויר הפנטסטי ואתם המשתתפים שלראות אתכם נילחמים בים עושה לי תמיד טוב על הנשמה נתראה בשנה הבאה בשיוט אופק העשירי!!! יהודה זומר
נ.ב התוצאות המלאות באתר הפורום לקידום השייט.

תודה וכל הכבוד ליהודה ולמוסה ושאר השותפים

בארגון התחרות- היה כייף ומאורגן למופת. תודה

אילנא

New member
היה נפלא. מז"א מצוין גיוון בשיוטים ,אירגון

למופת, אירוח עם כל הלב, הסבר תהליך הזנקה מפורט וברור ומענה סבלני לכל שאלה שנישאלה ברשת. אילן .א.

HOBIECAT

New member
תמונות משיוט אופק 2009 עכשיו באתר

107 תמונות מהטקס והכניסה למרינה ת"א. תהנו... זיו

HOBIECAT

New member
הכניסה דרך:גלריות-יאכטות-שיוט אופק2009

הכניסה דרך: גלריות - יאכטות - שיוט אופק 2009 זיו

אופק ים

New member
חזי, חמוד..תודה לך על העזרה עם המצוף

מול הרצליה, כייף שיש חברים כמוך שנרתמים לעזור בלי שאלות ובלי בעיות בידידות יהודה

../images/Emo13.gif../images/Emo45.gifתודה רבה על יומיים של כייף בים!

ליהודה, למוסא, לכל משפחת אופק ים, ולשופט גולדי, תודה על סוף שבוע מרתק ומגוון, מאורגן היטב... במזג אוויר נפלא!! מרטין ופאול וצוות ה"פיפטי אקספרס"

north star 1

New member
תודה על ימי הכיף

יהודה ,מוסה וכל החברה מאופק! תודה על ימי הכיף שהענקתם לנו בשישי ושבת. צוות NORTH-STAR

../images/Emo51.gif על שיוט אופק מהנה ביותר

לכם יהודה ומוסא על שיוט אופק מהנה ביותר. היה תענוג להשתתף ביומיים של תחרויות מרתקות. בברכה, צוות נוֹבה

למעלה