שיווק רישתי

שיווק רישתי

איך זה מתבצע? האם באמת מקבלים רווחים או שמא מפסידים יותר מאשר מרוויחים. דוגמאות (לא חסר): שליחת מעטפות בדואר על בסיס השקעה של 30 ש"ח ו-6 בולים בלבד. (האם זה באמת עובד?) "עבודות מהבית" ועוד...
 
תיזהר............./images/Emo18.gif../images/Emo18.gif

שליחת מעטפות בדואר על בסיס השקעה של 30 ש"ח ...... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ניראה לי שמדובר בשיטת הפירמידה - אחד דופק את השני. הראשון שולח ומבזבז כסף וזה שהיה לפניו מרויח. עכשיו תורו לידפוק את השני, ששולח כסף, נידפק ומציל את הראשון וכך זה מיתגלגל..... או שיש קבוצה אחת מאחורה, שהיא זאת שמקבלת את הכסף וכול השאר נידפקים.
 

netstorm

New member
שר"ש לעומת פרמידת הכסף

משחק פירמידת הכסף הוא משחק מזל לכל דבר ועניין. משחק זה לא חוקי בארץ ובמרבית מדינות העולם ויש להיזהר מכך. איך מזהים? האם מבקשים מכם לקנות מלאי על מנת למכור אותו? האם אומרים לכם שכדאי להצטרף כי זאת תכנית חדשה ולראשונים יש יתרון? האם אתם אמורים לקבל תגמול עבור הצטרפות של אנשים אליכם (ללא קשר לרכישת מוצרים או כלי עבודה)? האם יש מוצר אמיתי ובעל תועלת בלי קשר להיותך מפיץ? האם אתם משלמים סכום גבוה מאד רק עבור ההצטרפות (לפני שאתם קונים מוצרים או כלי עבודה)? האם מבטיחים לכם שהמוצרים עושים פלאים מבלי להראות לכם הוכחות ותוצאות אמיתיות? כסף קל ומהיר - כסף קל יש רק בלוטו! בשביל כסף צריך לעבוד! --------------------------------- אני משווק בחברה מובילה בתחום בארץ, בשוק המפתח במהירות הגדולה ביותר בעולם במוצר שכולנו משתמשים בו כל הזמן - שוק התקשורת! מדובר על טכנלוגיה מתקדמת המאפשרת העברת שיחות ממכשיר הטלפון הרגיל בבית ו/או מסלולר בארץ או בחו"ל ללא תלות במחשב. אנו מאפשרים להמשיך ולשוחח בטלפון אך הפעם לעשות זאת בחינם או בזול ולחסוך כסף, ובנוסף לעשות מזה כסף! ללא החזקת מלאי, עם מוצר אמיתי ושימושי, עם רווחים מוכיחים, והכי חשוב- הזדמנות שווה לכולם! גם מי שמצטרף כעת יכול להרוויח יותר מאנשים הנמצאים בעסק זמן רב!
 
למעלה