שיואו אתם לא מאמינות
|פרודו|

שיואו אתם לא מאמינות ../images/Emo77.gif |פרודו|

אתם לא מאמינות יש לי ידיד הכי טוב עכשיו אנחנו רק מדבריםשעות בטלפון ונפגשים בצופים ואף פעם לא נפגשנו מחוץ לצופים וזה אז פתאום אתמול קלטו תשיחה שלנו יואו [email protected] (כתובת הדואר האלקטרוני לא אומתה) אומר/ת: מתי יש לך הכתבה בערבית בזמן הקרוב?..................... [email protected] (כתובת הדואר האלקטרוני לא אומתה) אומר/ת: ועל איז אות??????????????................. [email protected] (כתובת הדואר האלקטרוני לא אומתה) אומר/ת: ???......... :\ התמכרתי לגומיגם אומר/ת: לא זוכרת חחח נראה לי מחר אבל אני מתכוננת ממש חורשת עוד ככה חמש דקות אז אני חייבת לעוף ביי מאמי [email protected] (כתובת הדואר האלקטרוני לא אומתה) אומר/ת: רוצה לבוא אליי ללמוד מתישהו??................. :\ התמכרתי לגומיגם אומר/ת: סבבה....בהכתבה הבאה שלי ... [email protected] (כתובת הדואר האלקטרוני לא אומתה) אומר/ת: ס22ה מבינות? אני כל כך מאושרת הוא החצי השני שלי אני יודעת הוא פשוט מושלם

טוב אז ככה ../images/Emo77.gif |פרודו|

1. תודה שאתם מגיבות נשמות טהורות 2. יש לי בלוג 3. הנה הכתובת http://blog.tapuz.co.il/yaraiove

ושלי נמצאת..../images/Emo143.gif

בעצם יש לי כמה חצאים שניים אז זה בעצם רבעים אחת בכפר ורדים אחת (למזלי) גרה בשכונה שלי ואחת למעלה.... LOVE

סתיו מם

New member
לי יש לפחות חצי שני אחד../images/Emo24.gif

אבל אני די בצרות... לא יכולה לפרט כרגע...

shooshoo2

New member
גם לי יש..

גם לי יש חצי שני וכל החברות שלי אומורות שהוא אוהב אותי ואני גם אוהבת אותו אבל זה ממש לא נראה ככה!!!! אני לומדת באותה הכיתה ואני ממש חברים טובים אבל אני מאוווווווווווווד רוצה להתנשק איתו ואני לא יודעת איך... למישהי יש עצה?!?!?

המפפ..../images/Emo143.gif

שאלה טובה. *ועל לוח המודעות נכתב כך:* מישהי בעלת ניסיון בנשיקה ראשונה מוזמנת לתת הדרכה.

למעלה