שיהיה לכולם שבוע טוב

zded

New member
בהצלחה

דובי דוב, כמה ירדת? ואיך הולך לך? ובאשר להזמנה : אני מעדיפה
.

חחח טוב אז ככה!

אני ירדתי+ 17 ק"ג והולך טוב (אחרי ניפוח שני) חחח באשר ל
אפשר להחליף ל
חחח ועכשיו מה איתך נו עשית את הניתוח ספרי על עצמך כמה ירדת? וכ"ו
תודה

שלוםZDED וברוכה הבאה

ראשית הפורום הזה נועד לאנשים שעברו ניתוח לקיצור הקיבה. אנשים שנכנסים לפה הם מנותחים שרוצים לשתף ולהשתתף בדעות ובחוויות שלהם ובבעיות שנוצרות להם. כן הפורום הזה נפתח בשביל זה אני אישית רואה בפורום הזה פורום לכל דבר לא רק לניתוח עצמו. לא סיפרת לנו עברת ניתוח או לא. לא מתאים דיבורים כאלה. תסתכלי אחורה ותראי בדיוק מה זה הפורום הזה. יום טוב.

תורקיז

New member
שלום ZDED

אינני יודעת מה את מחפשת בפורום. כל אשר אני יודעת הוא שבעזרת הפורום שלנו קיבלתי את ההחלטה לעשות את הניתוח תוך הבנה אמיתית ומודעות לאפשרויות השונות החל מהאלטרנטיבות הניתוחיות הקיימות בארץ, דרך הקשיים שבדרך וההתמודדויות האין סופיות הן מההיבט ההתנהגותי והן מההיבט הרגשי וכמובן השתתפות ברגעים קשים או שמחים של החברים בפורום. הפורום נותן מענה לצרכים האישיים של כל אחד וזכותך לבחור להשתמש/להשתתף או לא. אני מוכרחה להוסיף ולומר כי מעבר לאמור בדפים הכתובים בפורום בהחלט קיימת רשת תמיכה אישית (על גווניה השונים) שבשעת צרה או סתם צורך יש עם מי לדבר שמבין במה מדובר. ובכלל רק מילים חמות ומזל שיש לנו את הפורום הזה. ובאמת כאן המקום להודות לקובי ולחברים נוספים. למידע מקצועי באמת נטו יש את הפורום בניהולו של דר' סובחי. לבחירתך.

ד קובי

New member
היי אורי גם לך שבוע מקסים../images/Emo66.gif

אני כאן לר ברחתי לשומקום

הפורום הזה הוא הכותל שלי../images/Emo151.gif

אם ישכך פורום קיצורי קיבה תשכח ימיני!!! חחחח

למעלה