שיהיה לכולם שבוע טוב

zded

New member
פורום קיצורי קיבה??????

שמחתי מאד כשלראשונה שמעתי שיש פורום של המנותחים, אבל באמת , בשביל הנושאים הללו נפתח הפורום? מנהל הפורום , אתה נקרא לסדר....

ד קובי

New member
zded שלום

מה הבעיה עם הנושאים הללו? אוליי תסביר את כוונתך? בפורום לא מדברים רק על הניתוחים אלא על כל נושא. רוב חבריי הפורום הכותבים מכירים ממפגשים שערכנו אז מותר לנו גם שיחות חולין. אם אתה מנותח נשמח להכירך גם ונשמח עוד יותר שתספר לנו קצת על עצמך. ברוך המצטרף

zded

New member
הבהרות

א.כל חיי פונים אלי בלשון נקבה... ב. לשיטתי , הניתוח הוא רק ציון דרך ולכן באמת אין צורך לטחון את הענין אלא אם כן מישהו חדש. ג.אין לי בעיה עם שיחות החולין ( שלפעמים מעליבות את הקורא מבחינת רמת הכתיבה שלא לדבר על שגיאות אחרות... ),אלא שלצורך הכרויות , "שידוכים " וכו' אין צורך בפורום קיצורי קיבה. ד.אשמח מאד אם אפשר יהיה לקרוא גם דעות של מומחים על בעיות שמתעוררות להולכים בדרך הארוכה שבסופה המטרה הניכספת , מאמרים רפואיים , מחקרים. ה. האמת היא כי אינני בגיל הממוצע של הכותבים , אולי גם משום שתוכן מרבית הנכתב קשור לאתרים אחרים. ו.לסיכום , לא היה בכוונתי להעליב את מי מהכותבים / קוראים ,אם מישהו נעלב - סליחה מראש.

ד קובי

New member
zded יקירה

הפורום הנ"ל הוא אינו פורום מומחה, הוא פורום של מנותחים שכל אחד תורם מנסיונו האישי. את יכולה להעזר בקישורים במאמרים או באם רצונך בתשובות מומחה קיים הפורום של ד"ר סובחי.

zded

New member
ברצינות

קובי שלום , אהבתי מאד את תשובתך שהיתה ענינית ובלתי מתגרה. אגב במשפט הראשון שלך הגדרת את מטרת הפורום , אין בו שום דבר ממה שאני קוראת לעיתים...

קוביd1

New member
שלום לך ZDED

הפורום הזה קיים מעל 4 שנים ולא פורום מקצועי בשביל זה יש את הפורום של ד"ר סובחי . הפורום הזה נועד לתרום למנותחים חדשים על ידי הותיקים מהניסיון הרב שיש ,אנחנו גם עורכים מפגשים ואין שום סיבה שלא נשוחח גם על דברים שלא קשורים לניתוח. אני בפורום הזה ארבע וחצי שנים וגם בגיל הרבה יותר מהממוצע של הפורום אני בן 56 ואין לי בעיה עם החברים הצעירים. כל אחד יכול לבחור את הפורום שהוא רוצה ואם לא מתאים אף אחד לא מכריח משהו להצטרף. נכנסת לפורום וישר יש לך טענות ... אם ברצונך לעזור אני בטוח שמנהל הפורום ישמח לקבל עזרה ממך. אולי נשמע קצת פרטים מתי נותחת על ידי מי? בכל מקרה מאחל לך רק טוב. קובי

רוייקו

New member
לדעתי זו התגרות ולא אחרת..

כבר היינו בסרט הזה מאה פעם. את/ה האחרון/נה שתקבע איזה פורום נחוץ למה. לא נאה לך - קישטה החוצה. ואיך אומרים בערבוציקי ? בארררררראאאאא !!!

tamim

New member
לזה קוראים "סוס טרויאני"...

המטרה היא להציק ולהצית את הפורום. אם לא תתנו לו/ה זה לא יקרה.

zded

New member
תשובה

ראי את הנכתב לרוייקו, זה מתאים גם לך. יפתי , מה שאני הספקתי לשכוח , את עדיין לא למדת. קצת כבוד,גם אם לא מכירים ממש , אולי את טועה? סוס טרויאני? טוב שעסקו בזה לאחרונה , מה?

zded

New member
מסקנות

מסקנות זה לא הצד החזק שלך , מה ..... ממש ממש אבל ממש - פיספסת ! רוייקו , אמנם אתה כבר נוגע במטרה , אבל תשאר נחמד ותספור עד.. ( כמה שאתה יודע ) לפני שאתה מתבטא.

תשמעי את ממש לא נחמדה

אם לא מתאים לך אף אחד לא חייב אותך להיכנס לפורום הזה. לא מתאים הדיבור הזה. ותספרי את עד כמה שצריך כדי להירגע ולפני שאת מוציאה שטויות מהפה. יום טוב עטרת

קוביd1

New member
חברים בכל לשון של בקשה אני מבקש

להפסיק להתיחס בכלל למי שמכנה את עצמו zded יש לנו הותיקים כל כך הרבה ניסיון בכל מיני טרולים שנכנסו לפורום וכמעט גרמו להרס הפורום.. נכנס משהו/י חדש/ה וכבר מלא טענות נגד כולם. אז לאדון או לגברת לא מוצא חן בעיניך אל תכנס/י. אני מקווה שאני האחרון שמתיחס לאותו/ה אדון /גברת. ולמנהל הפורום תשמור על הפורום ואתה יודע את השיטות לטפל בכל מיני טרולים. "עברנו את פרעה נעבור גם את זה" יאללה יום טוב לכולם. קובי

ד קובי

New member
הגולשת zded נחסמה

השתלחותה ופגיעתה בחבריי הפורום לא לעניין

כל הכבוד קובי

מעשה חכם אנחנו לא צריכים אנשים כאלה כאן!!! המשך לילה טוב וש ק ט לכולם

סליחהההה?

מי שלא מתאים לו הפורום הזה או בא "לסדר" עינינים פה מקומו לא פה!!!(כל אחד צריך את הפורום (לא משנה איזה פורום)יש אנשים שזקוקים לפורום הזה או לפורום אחר!!! וסליחה יש בעייה עם המנהל?

zded

New member
כועס?

דוב פנדה חביב , העובדה שהננו ( או היינו ) שמנים , לא אמורה להפוך אותנו לרגזנים / עוסקים בהבלים... למה אתה כל כך כועס כשמדברים אמת ? הפורום "קיצורי קיבה " אמור ( להבנתי ) לענות על קשיים שנוצרו בעקבות ההתערבות הכירורגית שבוצעה בנו . לא פעם יש התבטאויות יפות בענינים אלה ,אבל באמת לפעמים ... אני עברתי את הניתוח אצל דר' אבינוח לפני כחודשיים ואגב אינני חדשה בפורום ( אם תדפדפו ברברס , תגלו ) , רק שלאחרונה הפורום קצת מתקשקש...

ד קובי

New member
zded כפי שנכתב

בפורום יש גם עניינים דיומא ולא רק ענייני הניתוח, מאוד קשה לפתח דיונים רק סביב איזה ניתוח עברת? כמה אתה או את סגור/ה? זהו פורום חברתי וניתן לשוחח כאן על הכל מהכל כמו שאמרתי, רובנו כאן מכירים ממפגשים שערכנו. אם יש משהו שתרצי לדבר עליו את בהחלט מוזמנת לפתוח דיון.

אני לא כועס

אני פשוט מבהיר את העיניין וד"א נעים להכיר ואני עשיתי את הניתוח ליפני 3 חודשים ואני כבר איזה 4 חודשים בפורום זה !!! אפשר להזמין אותך ל
קטן?

למעלה