שידור במשך היום

amazingk

New member
שידור במשך היום

שתי שאלות לי להנהלת בלוג TV 1 מדוע אני לא יכולה לשדר לפני 22:00 תכנים רגילים וצ'ט רגיל ללא תכנים למבוגרים בלבד? 2 מדוע לבלוגים הרגילים יש מבצע (חופשה בהוואי) ולבלוגים למבוגרים בלבד אין? אני מאמינה שתפוז יכול לארגן לעצמו איזה שהוא נותן חסות שיתן פרס גם לבלוגים שעניינם סקס!!! * אני חושבת שזו מעין אפליה בין חדרים רגילים לבין חדרי סקס משום שמי שסקס מעניין אותו/ה (ורוב האנשים פה בעניין של סקס)מביאים יותר משתמשים לבלוגים בשעות הערב (מעל 600 רק בחדר שלי) יותר משאר הבלוגים גם יחד במשך היום. נוצרת ההרגשה כאילו סקס זה דבר זול כאילו החדרים הללו אינם ראויים למבצעים ולפרסים ואני חושבת שם מוצע פרס כזה הוא חייב לכלול את כולם או משהו מקביל שמתאים יותר לתוכן. לתשומת ליבכם והמשך ערב נעים לכם ולכל הגולשים ממני האוהבת amazingK

tnnt16

New member
מסכים!

אני מסכים הבחלט!! מה שגם 10 בלילה זה מאוחר מדי ויש אנשים שרוצים לשדר לפני.. גם סקס וגם רגיל... לא צריכה להיות הגבלה של שעה.! מקווה שתבינו :)

F00D Is G00D

New member
תגובה.

דבר ראשון לגבי התחרות. התחרות נועדה בין יתר המטרות לתת תמריץ לכל בעלי החדרים ללא סקס. לתת לגיטמציה לחדרים "נקיים" לגבי כל ענין השעות. זה הובהר לפני כמה הודעות

amazingk

New member
מה זאת אומרת נקי???????

מתגובתך נדמה לי שסקס בשנות ה2000 זה דבר מלוכלך אז יש לי חדשות בשבילך סקס זה דבר נקי הרבה יתר מכל סטלנים וההתבטאויות שיש בחדרים הרגילים שגובלים בסקס אבל לא נכנסים אליו ולא פעם ראיתי בחדרים ה"רגילים" חשיפות שעניינן סקס ורק סקס ולא נעשה כלום בנידון. אני רוצכה בשעות רגילות לשדר תכנים רגילים בבלוג שלי ואני חושבת שלא צריכה להיות בעיה עם זה. ולגבי תמריץ לחדרים ה"נקיים" אני חושב כפי שכבר אמרתי שתפוז צריכים לתת תמריץ גם ןלחדרים ה"א נקיים" ובינינו אם לא היתה דרישה לחדרים כאלו לא היו נכנסים אליהם אנשים!!! לתשומת ליבך ותשומת לב הגולשים כמו כן תודות לכל המפרגנים והמעודדים שמציפים את תיבת ההודעות שלנו והמסנג'ר תמשיכו כך:) אוהבת amazingK

amazingk

New member
בוגים "נקיים"

ישבתי וצפיתי בדקות האחרונות בבלוג "קארין קארין קארין" יושבת שם ילדונת חמודה עם חלוק רחצה חצי "ציצ" שלה גולש לו החוצה מדי פעם היא מתנועעת כך שיראו יותר טוב או מרימה רגל (מגולחת יש לציין) וזה "חדר נקי"...... וכמו כן בעוד חדרים "נקיים" ראיתי דברים אפילו יותר נועזים והחדר שלי נחשב "מלוכלך" ותחשבו על זה יוהיויהיו

Kent5

New member
איני מבין מה הקטע

לפי השיטה שלכם כל האתרים בעלי התוכן הפורנוגרפי אמורים לעבוד רק מ-10 בלילה, אבל זה לא כך. החלטה מטומטמת.

F00D Is G00D

New member
בואי ואגיב...

אני לא מכיר את התהליך המדויק אבל אני משער. שהרי ההנהלה שמה לב שבעצם יותר ויותר ערוצים הופכים להייות פורנוגרפים (לפי הגדרה שלי "מלוכלכים") ההנהלה ראתה את הענין במצב שהיא לא יכולה למנוע. והחליטה שבעצם צריך לתת לגולשים עם תוכניות "נקיות" (כהגדרתי כמובן) איזשהוא תמריץ. אז זה התמריץ. יש הרבה מאוד תוכניות "נקיות" (שוב כהגדרה שלי) ושבאמת מגיע להם את הפרס. למשל: תוכנית שאב ובנו בישלו ביחד. כל תוכניות הבובות למינהן, האיש שעושה סיאנס בלילה. אני מברך את ההנהלה על כך! לגבי כך שאמרת שמין בשנות ה-2000 הוא "נקי" אז שוב אין לי שום דבר נגד מין (ואני מאמין שלרוב אוכלוסית הגולשים באתר) אבל האתר רוצה להרחיק את עצמו מתדמית של אתר "סקס"... ואין ספק שהם בחרו באפשרות הטובה ביותר! באשר לפרס או תחרות לתוכניות המין איני חושב שההנהלה ו"יס ריל" (נותן החסות לפרויקט) ירצו לפרסם על עצמם תדמית של אתר "סקס" ולכן לא נראה לי שיהיה פרס כזה... היה מישהוא שרשם שאז לפי המדיניות של תפוז כל אתרי הסקס צריכים לעבוד בשעה 10. כפי שידוע לך תפוז הם לא הבעלים של האינטרנט בעולם. תפוז הוא סתם עוד אתר (ואני בכלל לא מזלזל בתפוז- הוא אחד האתרים היפים) תפוז גיבשה מדיניות שאצלה האתר ישאר "נקי" במשך שעות היום! סוף מכתב ואני מבקש ששירשורים כאלו יעברו בפעם הבאה למייל [email protected] הפורום נועד לתמיכה טכנית בלבד!

amazingk

New member
עדיין לא מקבלים כאן תשובות לעניין!!

בקר טוב אני עדיין לא מבינה מדוע עד 22:00 אני לא יכולה לשדר תכנים רגילים בבלוג שלי ולמרות שכתבתי שגם בבלוגים ה"נקיים" כביכול ישנם תכנים וחשיפות לא נקיים התיחסות בבקשהההההההה!!! amazingk

בלוג שסומן כמתאים למבוגרים בלבד

ייפתח לשידור רק בשעות שאחרי 22:00. על מנת לשדר תכנים שאינם מוגבלים בגיל, פתחי בלוג אחר.

מ פ ר ג ן

New member
מסכים עם כל מילה

לפי המנגנון הקיים (Fuck the system) נראה לי שאת צריכה לפתוח בלוג נוסף לשעות היום. מבטיח ל"פ ר ג ן" לך גם בו

למעלה