שידול החוקי/ת?

שידול החוקי/ת?

ערב טוב,
מישהו ניסה פעם לשדך או לגרום לחוקי/ת להכיר מישהו/י לשם האיזון.... לשם פתיחת העיניים.... כסוג של פתרון להסתרה האינסופית... כהתחלה של סוג של נישואים פתוחים או משהו?

אני כל פעם מבין קצת יותר את העולם וכעת אני מבין שיש כל מיני סוגים וסיבות לבגידות.
אז אני מניח שהשאלה שלי יותר תתאים לאלו מאסכולת ׳הבוגדים כי רוצים אהבה, אך לא רוצים לפרק משפחה׳
אם חושבים אחרת, אשמח לחידוד.

שבוע טוב.

זה לא עובד ככה

זה שאתה רוצה לבגוד לא אומר שבן הזוג שלך רוצה גם .

אין כאן עניין של איזון או פתיחת עיניים.

וויסקי10

New member
אבל עדיין, שאלה מעניינת

תמיד אמרתי לעצמי, אם אגלה שזוגתי בוגדת בי גם היא, אני יודע שיהיה לי קשה, אבל סביר שאחרי שאבין מאיפה זה הגיע, אני אוכל להבין אותה. זה ברור. הרי אני אוכל לשים עצמי בנעליה די בקלות.
אבל בין זה ובין לעודד אותה לזה.... וואלה, שאלה תאורטית, אבל מאוד מענינת.

מנסה מנסה מנסה

מאוד מאוד מפרגנת לו לשבור שגרה ולהנות עם איזו אחרת מדליקה
מחממת אותו על כל מיני בנות פה ושם
אבל נראה לי שלא יזוז כלום עד שאעבור לשידול ישיר, ממש ל"הביא לו אותה בכפית ישר לפה"
עובדת על זה בקטנה
אז נהיה שווה בשווה
אולי כדי שאזדרז עם זה...

תעבירי לי אותה אחרי השימוש..

גמני רוצה..!!

תגידי....את יכולה להעביר לחוקית...שיעורים

פרטיים? :))
אלוהים נותן אגוזים לאלה שאין להם שיניים..

הלוואי שהיה דורש לשיעורים שלי

הפנטזיה היא לשבת איתו בבית קפה שלנו ולדבר שעות על סיפורי האהבות האחרות שלנו, להחליף רשמים וחוויות
אוחחחחחחחחחחחחח
זה יעשה לי טוב!

אני כל הזמן חושבת על זה...

בשביל האיזון ומפאת יסורי המצפון
הייתי רוצה, לפעמים, שיהיה לו סטוץ... אפילו
רומן..
וכן..
גם על פתיחת המסגרת אני מפנטזת הרבה..
הייתי רוצה. כרגע נראה דמיוני.

לא, ממש לא

אני לא אנסה לשדל אף אחד לתוך העולם הזה. אני גם לא רואה את זה בהכרח כ"פתיחת עיניים".
כל אחד עושה מה שטוב לו. אני לא אציע דבר כזה רק כדי להרגיש יותר טוב עם עצמי, יש גבול גם לאגואיזם שלי.
אני דיי מקנאה במי שחי לו בעולם המוגן והתמים שלו. מסתפק באהבה אחת ולא צריך יותר מזה :(

תגובה - ואחדד את הצד שלי

אני מסכים איתך, יוצאת, וגם אני הייתי ממליץ לכל אחד שואל אותי - שאסור להיכנס לעולם הזה!! לעולם !!
את הסיפור שלי מעטים כאן מכירים וטוב שכך - אבל אני חייב בכל זאת לעמוד על שלי ולהסביר שנכנסתי לעולם הזה מבלי שהבנתי את ההשלכות שלו.
גם אם אני אשם בזה או לא .. זה לא משנה. ואני לא מחפש צידוקים.

אין לי שום בעיה של מצפון. ואני באמת גם קצת מקנא במי שחי בעולם מוגן ותמים.
אבל כשאני כותב "פתיחת עיניים" אני מתכוון לתופעה הזו שנקראת התאהבות. משהו ששכחנו. משהו שאולי אפילו לא היה שם בתחילת הדרך. לכן כמו שכתבתי, אולי השאלה יותר מתאימה לאלו שבאסכולת 'רוצים אהבה, אך לא רוצים לפרק משפחה',

הייתי רוצה שאשתי תחווה את מה שאני חווה. את ההתרגשות הזו.
ההשראה. התשוקה. הפרפרים. הכיף. המרץ והאנרגיות שנוצרות וכד'
זה משהו שאולי היה גם בינינו לפני מיליון שנה, ילדים ומשכורות...
ואולי מעולם לא - זה פחות משנה.

אני אוהב את אשתי.
אבל אני לא משתוקק אליה כמו שאני משתוקק וסקרן לגבי האחרת (שתהיה או שלא).
ושוב, בגלל שכבר אני בעולם הזה (באשמתי או שלא), אני כבר טעמתי מהפרי האסור (אסור, אולי)
בא לי לפרגן גם לה - שגם היא תחווה את זה.
אין סיכוי שהיא משתוקקת אליי ואוהבת אותי בצורה שאני מדבר עליה.
כי אם כן, לא הייתי צריך לעבוד קשה כדי לקבל סקס..
ולא הייתי צריך להסביר לה למה צריך בייביסיטר ללשמור על הילדים כי בא לי לצאת ביום חמישי. כי כיף לצאת לא משנה אפילו לא.. רק להיות ביחד.
כי זה דבר שבא לי רק עם האחרת, כרגע.
מגיע לה שגם יהיה לה כזה.

משם זה בא.
אולי אני אקנא. אבל אני רוצה להאמין שלא. או לפחות משלה את עצמי שלא.
ושוב, זה לא בא מהמקום של המצפון או מהמקום של אגואיסטיות או שאני ארגיש את עצמי -
זה בפירוש גם היא תהנה מהחיים ומאהבה אמיתית. גם אם אני רוצה לתת לה, לא בטוח שהיא רוצה את זה ממני. בטוח יש מישהו אחר שיכול לעשות לה את זה הרבה יותר.

מה שהייתי מאחלת לך

זה שאשתך תתעורר. שתתאהב בך מחדש. שתפסיק לקחת אותך כמובן מאליו. שתבין ותראה כמה אתה שווה! (לא שיש לי מושג אבל נניח, לצורך הטיעון).
אני חושבת שלזה אתה צריך לייחל, ולא שהיא תתאהב במישהו אחר. תאמין לי שאם היא הייתה רוצה היא הייתה עושה את זה.
זה שאתה צריך להסביר לה למה צריך בייביסיטר ולצאת כזוג ולבלות יחד, זה לא דבר תקין! בשום קנה מידה! אל תוותר לה.
אתה צריך לקבל מינימום של זוגיות טובה מאשתך, גם אם עברו הרבה שנים. וגם אם אתה טועם מ"הפרי האסור" מדיי פעם. זה לא בא במקום.

באמת - הלוואי

ברור שהייתי מעדיף שאשתי תרצה אותי ותשתוקק אליי ותרצה לטרוף אותי וכד....
אבל זה לא תלוי בי. ושוב אני כותב, לא יעזור כמה אחזר אחריה וכמה אעשה דברים בשבילה וגם אקים סביבה מתאימה וכד...
עדיין היא לא תתרגש ותתלהב ותהיה מחורמנת מרק לראות אותי ערום או רק לצאת איתי... לא יעזור.

מה יש לא לוותר לה? אז נצא ונסדיר בייביסיטר.
עדיין, זה לא בראש העדיפות שלה.

sclampe

New member
אצלי זה בא מהכיוון ההפוך! החוקי בוגד

כבר שנים ותמיד נלחמתי, כעסתי , נאבקתי בזה עד שיום אחד פגשתי את המאהב המדהים מכולם ואז הבנתי שחבל שהשקעתי אנרגיה בריבים עם החוקי במקום פשוט למצוא לי מאהב!!! אז עכשו אני בטוחה שאם אגלה שקורה משהו אצל החוקי ( במוקדם או במאוחר ברור שזה יקרה) אז ברור שלא אעשה כלום, נהפוך הוא, אם אתפס אגיד לו שאין לו קייס כי הוא עושה את זה גם!

למעלה