שחרר כספים מביטוח מנהלים

ariks11

New member
שחרר כספים מביטוח מנהלים

שלום ובוקר טוב. התפטרתי מהעבודה לפני 1.1.2007, (כשבוע לפני), לאחר מסכת יסורים הסכים המעביד לשחרר לי את הכסף מהביטוח מנהלים (את החלק שלו), אך לטענתו כדי להוציא את הכסף מחברת הביטוח אני צריך למלא טפסים וללכת למס הכנסה.הוא אמור לשלוח לי את הטפסים שלו ושל סוכן הביטוח בדואר. האים יש איזה אופציה שלא ללכת למס הכנסה (לא אכפת לי שלא לשחרר את הכסף שצברתי, שימשיך לשכב בחברת ביטוח ולצבור איזשהוא רווח, מדובר אולי ב10000 ש"ח, לא יותר מזה)? אני עובד עכשיו בעבודה אחרת, וזה קצת מבאס לקחת יום חופש כדי להגיע למס הכנסה ולשמוע שם "עכשיו סגרנו/ היא בחופשת לידה/תבוא מחר" ועוד פניני לשון, אם אני חייב בכול מקרה ללכת למס הכנסה אז אודה לכם מאוד אם תגידו לי מה לקחת כדי שאולי בכול זאת אצליח לגמור את כול הקרנבל ביום אחד. המון תודות על כול העזרה

motiravid

New member
שחרור כספים מביטוח מנהלים

אם המעביד משחרר את הכספים הוא חייב לתת לביטוח מכתב בו הוא מורה להם לשחרר את הכספים כולל פיצויים אם הם מגיעים לך . לאחר מכן הקופה עוברת לבעלותך . התחלת עבודה חדשה ומפרישים לך ביטוח מנהלים , אתה יכול לבקש להמשיך ולהפריש לאותה קופה ואז יש לך המשכיות . מס הכנסה ( טופס 161 ) רק במידה וקיבלת פיצויי פיטורין .

למעלה