שחזור הודעות שנעלמו

Admini

New member
שחזור הודעות שנעלמו

מצאתי שיטה איך להציג את ההודעות שנעלמו. מי שנעלמה לו הודעה שרק יתן לי את הכותרת שלה - ואני אנסה לשחזר. ככל שזה יהיה יותר מהר ככה יש סיכוי שהשחזור יצליח יותר

Admini

New member
ההודעה של מיקי

מצטרף לכל ברכותיו של קיציק (הסמיילי לא שוחזר) תחל שנה וברכותיה תכלה שנה וקללותיה. שנזכה וכל משאלות ליבנו תתגשמנה לנו לטובה (גם אם ךלפעמים הטובה הזו היא בניגוד גמור למה שאנו היינו עושים, הקב"ה יודע מה טוב לנו ורבות מחשבות בליבנו ועצת ד´ היא תקום). מבקש סליחה ומחילה מכל הלב מכל מי שפגעתי בו. כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בכוונה טובה ואם מישהו נפגע עקב כך אני מיצר על כך בלב שלם. ואם פגעתי במישהו בלי דעת ובלי לשים לב אני מיצר על כך עוד יותר. אני גם סולח לכל מי שפגע ומאמין בלב שלם שלא היתה שום כוונה שכזו ואם זה קרה זה קרה בטעות ובלי כוונה להרע. שהשנה הקרובה תהיה שנת גאולה שלימה שנה של וממיות (שתי קומות הן) שנה של אהבה ואחווה ושלום ורעות בין איש לחבירו שנה שבה ניזהר יותר בכבוד חברים ומתוך כך ניזהר יותר בדרכים. בהצלחה לכולם בכל מעשיהם השנה אוהב אתכם מאד. מיקי*

אז אולי כדאי שתנסה לשחזר

את כל האשכול. אם אני לא טועה זה מתחיל בהודעה "שרשור שנה טובה" או משהו כזה של פרפר נחמד.

Admini

New member
אי אפשר לשחזר את השרשור

אפשר לשחזר הודעה הודעה

למעלה