שחורי החמוד של השכנים

שחורי החמוד של השכנים

אני גר בבית פרטי ויש לנו שכנים לא על אותו מגרש אבל מגרש ליד, ויש להם חתולים. יש להם חתול שחור אחד שמאוד נקשר אלי, הם בעיקרון נותנים לחתולים לצאת חופשי ולהיכנס מהבית ותמיד ליטפתי והתייחסתי אליהם. חתול אחד שחור מאוד נקשר אלי והוא כל הזמן בא אלי לגינה ומיילל וקורא לי. בחודשים הראשונים בכלל לא נתתי לו אוכל כי לא רציתי להתערב להם באוכל שלו אבל הוא ממש עבר "לגור" אצלי בגינה, הוא מאוד נהנה מהתשומת לב שלי. אני נותן לו לפעמים פעם ביום קופסת טונה ושם לו מים שיהיה לו אבל לא שם לו אוכל יבש. הבעלים שלו (אישה עם בעל וילדים) אמרו לי שלפעמים הוא בא אליהם ויש ימים שבכלל לו, בכל אופן הם לא סובלים מזה והם לא אמרו לי שיש משהו לא בסדר מבחינתם. הוא ממש חמוד ומתוק, הוא בן 3 כבר, הוא מגרגר ממש ברעש כשהוא יושב עלי והוא נורא פתוח איתי, נותן לי לגעת לו בבטן ומקרב את הפנים שלו אלי ונותן לי מעיין נשיכות קטנות בפנים.. אני גר עם אמא שלי בינתיים והיא לא רוצה אותו בבית אבל אני מכניס אותו בלילה לפעמים שהיא ישנה אלי לחדר והוא תופס חרופ של איזה שעה-שעתיים. כנראה שפשוט אין להם זמן לתת לו את התשומת לב שהוא רוצה ולי יש יותר, בכל אופן מה דעתכם?

Degeneration X

New member
אממ.. הכל בסדר?

על פניו נשמע שהמצב בסדר.. אם זה לא יגרום לחיכוכים עם ההורים נשמעת פה שכנות נהדרת

למעלה