שושנים ושוקולד

אייבורי

New member
שושנים ושוקולד

מבעד למסך ההצלפות לקול השוט מבעד מסך הכאב וההשפלה יש לי שאלה קצת ונילית עם קורטוב שוקולד נשים יקרות..האם אתם אוהבות שוקולד ? האם אתם מנסות למראה של שושן צחור או ורד אדום ? גברים האם אתם מפנקים סאביות בשוקולד או בפרח ? זוד מתי קנית בפעם האחרונה לקסאנדו קצת שוקולד...באמת

nerissa

New member
היה פעם מישהו

מזמן שכיבד אותי בשוקולדים. טעימים. אבל זה כבר נורא מזמן. אייב? אמרו לך שאתה רומנטיקן ללא תקנה? אמרו לך כבר שיש לך אחלה שאלות? אמרו לך שאני אוהבת אותך?
רצוי לא שוקולדים. <לוחשת לאייב באוזן שהמתוקה לא תשמע:"אני בדיאטה. פרחים עדיף..">

Z o d i a c

New member
קסאנדו ושוקולד? הוא לא צריך את זה..

בכל זאת הקיץ מתקרב והגרסה ההומואית של סנדרה רינגלר צריכה לשמור על הפיגורה. מה שכן מידי פעם אני מפניק אותו באפטר שייב שאבא שלי קונה בדיוטי פרי. (ובכל פעם הוא מנסה זוועה אקולוגית אחרת..)

אני חולה על שוקולד.

וגם על פרחים. אז השוקולד שלי חייב להיות שוקולד משובח. שוקולד פרה לא עושה לי את זה. רצוי שיהיה מריר, אפשר ממולא במשהו מעניין, אבל הכי חשוב שיהיה משובח. פרחים... המממ... טוב, שושן זה לא בדיוק כוס התה שלי. מעדיפה פרחי בר, ואם כבר משהו מבוית, רצוי ורד - כל צבע הולך, עפ"י המצברוח. האיש שלי אוהב לתת מתנות לסאבית שלו.. איזה כיף לה.

אייבורי

New member
|מביא חרצית לסוויט|

יש לי שוקולד ענק בגובה 2 מטר שאוהב לתת לסאביות שלו מתנות רוצה ?

nerissa

New member
יאמייייייי

גמני רוצה שוקולד בגובה 193, קצת מריר עם מילוי מעניין! לא מכבדים בבית הזה!

nerissa

New member
יששששששששששששששששש

הולכת לחדד את העפרון כדי לעשות "V" על יד עוד פנטזיה

nerissa

New member
או! ככה יפה לך!

עכשיו תפסק גם רגליים שאוכל לקשור אותך ביתר נוחות

אסתי69

New member
מחר מחר זוד :))

מבטיחה לטפל בה היום אני על הגגגגגגגגגגגגגגג של העולם בעצם לא קומה אחת מעל שם באופוריה :))

mpanda

New member
אממ..אוהבת לפנק.. ולהתפנק..

אצלי ואצל בת זוגתי אין חלוקה שכזו של גברים אתם מביאים פרחים ושוקולד והנשים אוכלות :) אני מאוד אוהבת לקנות לה פרחים בעיקר ורדים ושוקולדים זה בעיה היא בדיאטה הנצחית שלה.. אני לעומתה.. אוהבת שוקולדים בעיקר שוקולד מריר ובעיקר ממולא בדובדבנים. ואין כמו הנרקיסים כפרחים גם יפים וגם ריח מערפל חושים.

למעלה