שורה משיר כזה!D:

PerfectSP

New member
שורה משיר כזה!D: ../images/Emo190.gif

אתם יבשים בטירוווווווווווווווווווווףףףףףףףףף ברמות שלא ראיתי אפילו בפורום ס"פ בעבר><" [חחח יו!!! פורום ס"פ כבר לא נחשב לפורום יבש!!
אינ גאה בעצמי על ההשקעה!
] אז ישבתי וחשבתי[זה כל מה שיש לי לעשות^^], מה לעזאזל לפתוח?! ולא בא לי עוד 'זה או זה' ו'מי שמתחתיי' שלא קשורים לפורום אז חשבתי ומצאתי משהו נחמד!D: אתה חושב כזה על שורה משיר,(של לוסטפ^^) ואז כאילו מתרגם לעברית, ואנחנו צריכים לנחש מהי!D: מי שמנחש נכון עושה את הבאD: (מתמשך כזה כמו המשחקים הישנים נושנים) לדוגמא: דאני - עומדים על הגגות, כולם צעקו את לבכם החוצה! (XD) שמוליק - (בכותרת) רופטופס!!!!! (בתוכן) *שורהכלשהיא* חנה - (בכותרת) *שורהכלשהיא*!!! (תוכן) *משו* וכן הלאה וכן הלאה! מובן?! אז אני אתחיל
(ואל תעשו קשה מדי
) אם זה לא מספיק יאללה לעבודה
D:

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifאני מכירה את זה נווווווו!

We Still Kill The Old Way? ולא בדקתי בשום מקום! לא שמעתי את השיר כדי לבדוק נווו חחחחח אוקי. נעשה לכם קשה ומבלבל
אם יכולתי ללכת 1000 מיילס ביום.

רגע, אני יודעת...אממ, פור שור?../images/Emo3.gif

אהה, כרגע הבנתי למה" קשה ומבלבל" XD שיו איזה קליטה איטית יש לי
באמת מבלבל... ואנחנו לוקחים חזרה את חייך זה קשה, נראה לי

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifאמרתי שזה מבלבל בגלל שיש גם את

מיליון מיילס שלרגע אפשר לחשוב שאולי הכוונה לשיר ההוא XDD המממ.. פאק. את מה שאת כתבת אני לא מזהה
We're taking back your life מאיזה שיר זה?! לאסט סאמר?? חחחח ~בודקת~ We Are Godzilla, You Are Japan יופי.. השיר שאני הכי פחות שמעתי שלהם XD טוב. כל האהבה שפגשתי, אין לי חרטות, אם הכל נגמר עכשיו, אני מוכן.

חח, ידעתי שזה יהיה קשה, השיר לא הכי מוכר../images/Emo3.gif

יו, אני לא מפגרת אחרי הכל D: ידעתי שזה לא מיליון מיילס D: אוי, זה קל: רופטופס
שוקע כמו אבן

למעלה