שוקל לעבור מפאלם דסקטופ לאאוטלוק

שוקל לעבור מפאלם דסקטופ לאאוטלוק

שאלתי: איזה גירסה של פוקט מירור תעביר את ספר הטלפונים שלי מהפאלם Vx עם ספריותיו הרבות? שיחקתי עם הפוקט מירור גירסה 2 שקיבלתי בזמנו בדיסק עם רכישת הפאלם, ושמתי לב שהתוכנה מעבירה לי את כל ספריות המשנה של ספר הטלפונים לספריה אחת באאוטלוק. לעצתכם אודה.

גם לי זה קרה ואין מה לעשות מנסיוני

וזאת כיוון שאין אפשרות באאוטלוק להגדרת קטגוריות ... אבל יש לו כמה ומכה יתרונות בולטים על הדסקטופ של פאלם, לדוגמא שליחת אימייל, יותר אופציות יומן, אנשי קשר יותר מפורט (למי שבאמת עובד עם זה) וסתם תומך בעברית יותר טוב ... The Colonel

תיקון טעות ...

מגירסה pocket mirror 3.02 pro ניתן לסנכרן עד 15 קטגוריות. מצורף אתר המפתח ובו הסברים, שאלות ותשובות על התוכנה וכמובן מדור הורדות... יש לשים לב שמורידים מהחלק הבינלאומי ולא מן האנגלי ... בברכת גמר חתימה טובה. The Colonel

תודה. העדכון לפרו עולה 25 דולר,

נראה לי מעט יקר, אולם היתרונות שהזכרת ביחס לאאוטלוק כנראה יגרמו לי לרכוש את השידרוג. שבת שלום.

נראה לי שאתה טועה ...

אם יש לך pocket mirror 2.0 אז כל מה שאתה צריך לעשות הוא להוריד מן הכתובת הנ"ל בsectio של האנגלית את השדרוג מ 2.0 ל 3.0 ואח"כ את השדרוג מ 3.0 ל 3.0 פרו שניהם שוקלים 4.6 מגה ושניהם בחינם !!! תבדוק זאת שוב לפני שאתה פותח את ארנקך !!! בברכת שבת שלום, שנה טובה וגמר חתימה טובה The Colonel פאלם. (הייתי חייב לכתוב לפחות פעם אחת פאלם כדי שאנשים לא יתנפלו עלי)

קולונל, תקן אותי אם אני טועה:

PocketMirror® 3.0.2 Standard Update (Requires PocketMirror 2.0 or higher) B U T : PocketMirror® 3.0.2 Professional Update (Requires PocketMirror 3.0 Professional or higher) הבנת את המילכוד: אני חייב את הפרו לסינכרון ספריות המשנה באאוטלוק ויש לי פוקטמירור 2 הסטנדרטי, אולם לא ניתן לשדרג לפרו אלא אם יש לך פרו בגירסה ישנה יותר....שנקנה בדולרים ירוקים. ותקן אותי אם אני טועה.

לצערי ולצערך ... אני טועה ...

אכן דרוש הפרו על מנת לשדרג ולסנכרן בעזרת הפרו החדש ... מוריד את הכובע ... שווה לנסות ולחפש אם יש אופציה נוספת פרט ל pocket mirror לסנכרון עם ה outlook ... The Colonel

למעלה