שונות

Eldad S

New member
טכני - בבילון לא פועל, בעקבות IE11

בבילון 9 הפסיק לפעול באופן תקין, בעקבות העדכונים האחרונים של מיקרוסופט.

התייעצתי עכשיו עם צוות התמיכה של בבילון, ואמרו לי שהבעיה מוכרת, והיא נובעת מעדכון של מיקרוסופט - לאחר העדכון האחרון ה-IE שודרג לגרסה 11.

האפשרויות לפתרון הבעיה הן:
א. להשאיר את בבילון 9, אבל לפנות למיקרוסופט ולבקש שיסייעו לי להתקין את IE גרסה 10 (או לחפש דרך להתקין את התוכנה בעצמי);
ב. לשדרג לגרסת בבילון 10 - ואז הבעיה תיפתר.

במקרה שלי, היות ששילמתי הן על גרסה 9 והן על גרסה 10, אנסה בקרוב להתקין את 10 ולראות אם היא טובה יותר מ-9. אשמח לחוות דעת, אם 10 מוסיפה אפשרויות חשובות שלא היו קיימות ב-9, ושווה עדכון.

שאלה נוספת:
אם ארצה להישאר עם גרסה 9 - אבל להתקין את IE10 במקום IE11 שכרגע שודרה על המחשב בלי שהיה לי say בעניין, האם זה אפשרי?

רק לגבי השאלה האחרונה

כן, אין בעיה לחזור לגרסה הקודמת של IE, בדיוק לפני יומיים עשיתי את זה בהדרכת איש המחשבים שלי.
התחל > לוח בקרה > תוכניות ותכונות > הצג עדכונים מותקנים (זה בצד ימין) > חפש כותרת כחולה באמצע הדף "Microsoft Windows", ותחתיה את העדכון Internet Explorer 11 - סמן אותו, ולחץ למעלה "הסר התקנה".
אין צורך להתקין מחדש את 10.

Eldad S

New member
תודה רבה

מנסה את זה עוד מעט.
(ואחרי זה גם אנסה להתקין את Babylon 10, כדי לבדוק עד כמה זה טוב יותר מ-9).

דרך אגב, הייתה סיבה שחזרת ל-IE10? יש בעיות עם IE11, שלא היו קיימות בגרסה 10?

כן, 11 עובד (בהכרח) עם כרטיסיות, ב-10 אפשר

לבטל את הכרטיסיות, אני לא מחבבת את הכרטיסיות (אבל ברור לי שזה לדחות את הקץ, ובסוף אצטרך לעבוד איתן...).

Eldad S

New member
תודה.

אני חושב שכרטיסיות מאוד מועילות לעבודה, כי את יכולה לפתוח מספר אתרים בו-זמנית, ולעבור ביניהם.
לא ברור לי איך זה שאת מעדיפה בלי - אולי אני מפספס משהו...

Eldad S

New member
נראה לי שכשאת עובדת עם לשוניות,

יותר פשוט לראות על המסך אילו אתרים כרגע פתוחים.
אני מעריך שכשפותחים מספר חלונות, גם משתמשים ביותר משאבי מערכת (מאשר כאשר עובדים בלשוניות), אבל אני לא בטוח.

תודה לבסטט שלא התקנתי את IE11

כשהעדכון של חלונות הציע, בהיותי חתול חשדן ושונא שינויים. לאחרונה חשבתי על זה אחרי שג'ימייל מאיים עלי בכל פעם שאני פותח אותו (את הדואר) שהוא לא תומך בדפדפן המיושן שלי.

Eldad S

New member
חן חן, ההחזרה ל-IE10 עברה בהצלחה,

בהתאם להנחיות שלך.
עכשיו אני צריך לבדוק איך זה לעבוד עם בבילון 10, ואם אצטרך להחזיר גם אותו לגרסה הקודמת - 9.

Eldad S

New member
הזדרזתי לדווח על הצלחה...

יש כאן תופעה מוזרה: כשאני מקליד ב-IE10 כעת, לאחר ההחזרה, לא כל האותיות מופיעות על המסך (יש כאילו בעיית מקלדת). אני נאלץ מדי פעם לחזור אחורה ולהשלים אותיות שהקלדתי (שחסרות במילים שונות).

האם יכול להיות שאין לזה קשר, ומדובר רק בבעיית מקלדת?
אצטרך לבדוק עוד מעט.

Eldad S

New member
לא, הבעיה לא קיימת

כשאני מקליד כרגע ב-FF. היא הייתה קיימת רק כשהקלדתי לפני רגע ב-IE10 המשוחזר.

אנסה להחזיר מחדש ל-11, ולראות אם גם שם יש בעיית הקלדה דומה.

Eldad S

New member
חזרתי לכתוב ב-IE11,

לאחר החזרת המחשב למצב הקודם - וכאן אין אותיות חסרות.
מעניין. האם בעיות ההקלדה (התופעה החדשה, שחלק מהאותיות נשמטות תוך כדי הקלדה ולא מופיעות על המסך) אופייניות למצב כזה שמשחזרים מתוך חלונות את הדפדפן מגרסה 11 לגרסה 10?

Eldad S

New member
כן, כמובן. המחשב עלה מחדש לאחר הסרת אותו רכיב

בתוכנה והחזרה לגרסה הקודמת.

למעלה