שונא \אוהב\שונא

שונא \אוהב\שונא

אני שונא ת הכל הכל מסריח הכל חרא חרא של חיים הכל מסובך כל דבר הופך להיות קשה כל כך החיים בזבל וזה לא בחירה קם כל בוקר ומקלל את היום מסתכל החוצה ורואה רק שחור.. רוצחים מסתובבים בחופשיות ואנשים מסריחים ומתועבים שעשו כל כך הרבה פשעים פגעו בבחורות הרסו משפחות עומדים להם עם חיוך של שטן צוחקים על כולם נמאס לי מהכל צריך לשנות אוהב את החומר הלבן אותך אני מהלל כן כן כנס לי אל תוך הווריד עשה לי מהפכה בגוף המתועב שלי המוח שלא יפסיק לחשוב שיראה רק צבעים פתאום הכל טוב הכל פורח הכל פרחוני אשליה לא אשליה אני אוהב את זה הדם אדום מדם הכל מסתבך לי שם בפנים לאט לאט שוקע אל תוך עולם משלי שם הכל טוב שם אין מסריחים עם מבט של רוצחים שם הכל ירוק ומלא פרחים.. נזרק על הריצפה הראש פוגע בקיר... אין אף אחד שיזהיר... זהו נגמר קם הכל חזר להתחלה הכל אותו החרא כלום לא עבר סתם עוד אשלייה שהלכה ונעלמה.... נמאס כבר מהכל לכולם אני רוצה לצעוק... לא יודע מה ולא יודע איךך רק לשנות זה מה ביקשתי את הכל החרא והסירחון לעשות עולם טוב יותר מחייך יותר להעלים את כל הזבל מעל פני האדמה המסריחה הזו אבל את מי אני מנסה להשלות דבר כזה קיים רק באגדות... ================== ====================== ==================

קספר

New member
קונפליקט

=================================== שונא לא שונא אוהב לא אוהב שמש בוקעת מן ההרים עוד יום ורוד אהבה נותנת הרגשה טובה עד שהרס נוסף בוקע מרחמו של הרוע כבר לא אוהב שונא כל שניה ההרס שובר אותך מכופף אותך לאט לאט אבל השנאה הכעס יתנו לך כוח שנאה מעכרת גומרת מבפנים אבל מעגל הקסמים הזה יבנה אותך יבנה ויהרוס קונפליקט קשה אהבה מול שנאה רוע מול טוב אתה רוצה להיות טוב אבל מה בעצם לא נמאס? רוע מנצח לעיתים הטוב מנצח רק בסיפורים וצריך לצאת מהאופוריה אין אהבה אין טוב אפילו אלוהים הרים ידים לשנוא לשרוף ולהרוס הם הדברים היחידים שנותנים אור אור בוהק וצורב אור שמעוור את העינים ופותח את המוח

הרע תמיד מנצח....

קונפליקט לא קונפליקט אהבה שינאה שינאה אהבה אתה יודע אני יודע הרוע תמיד מנצח הוא נולד אצל כל אחד מאיתנו אין טוב אין דבר כזה הכל אגדות הכל המצאות הרוע שולט הוא הקובע הטוב משתדל להתבלט אך ללא הצלחה הרוע הוא זה ששולט מנצח על כולם פותח לכולם את הראש את המחשבה ככה צריך להיות טוב ישנו כולם מכירים בו אבל בעצם לא מכירים אותו רחוק מכולם באופק נעלם כמה תשלה את עצמך כמה תחשוב הכל המצאות הכל שטויות.... ============================ ================= ============================

Mikiy

New member
ברי קראתי נדהמת נדמה היה לי

שאתה אופטימי חומר לבן רק יגרור אותך מטה

אני יודע את זה טוב מאוד....

אבל כמו שכבר אני כתבתי זו אשלייה של טוב טוב לרגע אחד בלבד... לא יודע מה קרה עבר משהו רשמתי... זה בטחח תוצאה של כעס כלשהו כלפי הממסד שמתעלם לחלוטין מפגיעות של חולרות בבנות תמימות... (טוב שלא קראת את הסיפורים\שירים האחרים) שם גם מעורב השטן הרוע ועוד שאר דברים שמה לעשות שולטים בעולם יום טוב לך ושבת שלום... ברי

מייקי.

New member
כתגובה לשונא,אוהב ,שונא

היי ברי פשוט שנן לעצמך שהחיים יפים והעולם נפלא ותמתח סמיילי ענק על הפרצוף 3 פעמים ביום ופתאום תגלה שאנשים מחייכים אלייך בחזרה

טוב אחי אז ככה....

אני יכול לחייך לחשוב שהעולם נפלא ולראות אנשים מחייכים אליי בחזרה אבל זה FUCKING BULLSHIT אחד גדול.... כמה שתחייך העולם עדיין ימשיך להיות חרא הרוע יתפוס את השלטון.. חוךרות עדיין יסתובבו ויעשו דבריםם נוראיים העולם הזה מסריח וכך הוא ישאר.... יהיה טוב.... YEHHHH RIGHTTT בטח .... ברי

Mikiy

New member
אסור לטמון את הראש בחול,צודק

אך אין טעם להיות מרירים זה רק מכביד.תתרכז במה שטוב.תחיה ת´רגע

עתלי

New member
יש גם שמח בלי לבן

אני מכירה מישהי שאח שלה נהרג בצבא, וכמה שבועות אחרי זה ראיתי אותה מקפצת ושמחה ולא הבנתי איך זה, אבל אני כן מבינה עכשיו: גם לאנשים שהחיים שלהם קשים ועצובים יש סיבות לשמוח, ואם להם יש סיבה, סימן שהיא אמיתית והשמחה שלהם באותו רגע אמיתית והיא חזקה, לצד כל הרוע והעצב. אין רע בלי טוב, אין שמח בלי עצוב ואין עצוב בלי שמח, אחרי הכל. ושמח יש גם בלי הלבן הזה.

ברור שיש שימחה .....אתם לא ........

אתם לט מבינים אותי... ברור שיש שימחה וברור שהטוב שוכן בתוך כל אחד אך בסופו של דבר התמונה הכללית היא רע רע רע אין מה לעשות.... הרוע שולט בנו למרות שאנו רוצים את הטוב הטוב נוצר כדי שנדע מה זה רע כי אם לא היה טוב לא היינו יודעים שרע.... איך שלא תסתכלו תצחקו הכל יהיה טוב.... הרע תמיד שם הוא מחכה וכן.... למרות הכל... הרוע שולט... ברי

עתלי

New member
כן, ולהיפך

אם לא היה טוב, לא היינו יודעים שרע, ואם לא היה רע, לא היינו יודעים שטוב, אני אישית לא חושבת שהרוע מנצח ולא משנה כמה משקל יש לו.

Mikiy

New member
תראי באיזה עולם אכזר אנו חיים

הוא גדוש בכאב ורוע.הטוב?ממנו לא רואים הרבה. מיקי.

מיקי את כל כך צודקת.... ../images/Emo6.gif

כמו שאמרתי העולם הזה מלא בחר---א יש את האטום היינו יכולים לעשות איתו דברים מדהימים אנחנו מפוצצים את העולם הורגים מיליוני אנשים... הכל חרא כל יום מטוס מתרסק בנות נאנסות בידי חולרות והמערכת המשפטית לא נוקפת אצבע אנשים מתים בכל יום... והרשימה עוד ארוכה... מה לעשות הרוע שול-טטטטט מיקי אני באותה דיעה איתך... איך שלא תסתכלי על זה הרוע שולט... ברי

Mikiy

New member
אלא שחשוב לא להכנס למלנכוליה

כי החיים ממשיכים ואתה חייב לי תשובה מהצהרים

עתלי

New member
טוב, טוב

העולם מלא בחרא, נכון. ככה יותר בריא? את המציאות בינתיים אי אפשר לשנות ולא להכחיש. ו(מיקי) כן יש טוב, וכן רואים אותו, כל יום. רק בגלל שהוא כל-כך "סטנדרטי", לא מתייחסים אליו. אנשים שרוצים משהו טוב, למשל שינחם אותם על בניינים ממוטטים, לאיזה משהו טוב הם מצפים, ס´תומרת, התשובה המאושרת להתמוטטות - בניין מתרומם מהר ואיתו עוד אלפי אנשים פתאום? החרא הוא מציאותי, וככה גם הטוב, רק שהוא פחות מרשים משני בניינים מתמוטטים. הוא הריון והוא קצת גשם והוא דברים שהיינו שמחים מהם בגיל שבע והוא קיים, רק צריך לזכור אותו. הוא פשוט לא השתנה. הרוע משתנה ומחדש. הטוב לא. אז שוכחים אותו.

למעלה