שונאת חגים...

עקרב76

New member
שונאת חגים...

טוב,אז זאת התקופה השנואה עלי...כי אין לי עם מע לחגוג והרבה אנשים מזמינים אותי \אבל זה מרגיש לי מזויף...כי כאלו שעושים לי חסד... וטז מתחילים לשאול למה אני לבד...אז אני לבד כי עדיף לי להיות לבד בחג מאשר איזו מסכנה שמרחמים עליה בחג...ולמה בעצם חג שונה מיום שישי?

talic2

New member
יש סדר אלטרנטיבי עם מני אגדות וטיולים

עקרב , נראה לי שאם בא לך סדר יותר משוחרר יש בעל אתר לטיולים שנקרא מני אגדות וטיולים שמארגן היום סדר ביער בן שמן ליד ירושלים ויש גם ארגון של טרמפים . מקווה שיתאים לך ... http://meny.co.il http://meny.co.il/ סדר פסח יום שני 18/4/2011 - אל תשארו לבד בחג! "בואו למשפחת טיולים ואגדות לחגיגת סדר משותפת בטבע ללא תשלום מצווה גדולה היא לחגוג את חגי ישראל ובמיוחד את יציאת מצרים והפיכתנו לעם חופשי בארצו. נודע לי שיש כאן אנשים מקסימים שאין להם היכן לעשות את הסדר ! בואו לחגוג עם משפחת טיולים ואגדות, ליל סדר שממשיך במסיבה עברית, כולנו משפחה אחת :) אנא הפיצו לכל החברים שלכם! שלא ישארו לבד בחג!"

G a v ® i e L

New member
לעניות דעתי,

רוב ההזמנות שקיבלת הן לא מתוך איזו התנשאות של המזמין וראיה שלו אותך כמקרה סעד. וגם לא מתוך צורך אובסיבי לחקור את היותך לבד. רוב ההזמנות שקיבלת הם מתוך אווירה של ביחד, רצון להסב איתך בשולחן חג, רצון שיהיה לך טוב. לדעתי הראיה הזו שלך מבזה את המזמינים ובעיקר אותך וחבל. בקיצור, ליחצי ריסט וחישבי שוב.

A M S T A F1

New member
מרוב שאני שונא את פסח כבר התחלתי לשנוא את פור

פורים וכבר התחלתי לשנוא את חנוכה בגלל שפורים בגלל שפסח האמת אני שונא את כל הניקיון זה ממילא יתלכלך אני אוהב רק את החופש והמאכלים ולרבוץ בשמש פעם שהייתי ילד נטול אחריות אהבתי את פסח ממש דימינתי את בני ישראל יוצאים ממצריים מסכנים כאלה נחמדים ומאוד אהבתי אותם כיום אני מביט בבני ישראל סתם חארות תחמנים חותכים בכביש ערסים חסרי כבוד ועכשיו כולם ביחד בחיקוי של יהורם גאון לא להיתבייש לעשות גרון עמוק אעעעעע בצעעעת ישראעעעעללל מימיצרעעעעיים

A M S T A F1

New member
האמת מה שאני שונא בחג שחופרים לי שטרם

היתחתנתי אני נראה כמו מבקש נדבות לוזר בן 40 שמנמן יותר מסופרמן בעצם הסופרמן היחיד שאני זה שאני כל הזמן הולך לסופר מרוויח מינימום אין לי ילדים אוטו ישן וכנראה שבבית אבות זה המקום היחיד שבחורות יסכימו לגעת לי בבולבול וגם רק בשביל לכוון לי אותו אז בקיצור השינאה היא לא לחג השינאה היא הויתור העצמי וההנחות והקופונים שנתתי לעצמי במהלך השנים בזמן שחברים שלי קמו כל בוקר בחמש החליפו קקי לילדים לא ישנו הצמיחו שערות לבנות סבלו וקנו מטרנות וטיטולים במקום בירות ופיצוחים

עזבי אותך

מלחשוב איפה ומה היית רוצה שיקרה עכשיו. עזבי אותך מלהתעצב על שאת לא חוגגת את החג כמו שהיית רוצה. עזבי אותך מלכעוס על אלה שמזמינים אותך על כך שהם אינם מי שהיית רוצה שיהיו. זה מה יש עכשיו. רוצה או לא רוצה. זאת המציאות. בעסה, מסכימה אותך אבל... שוב זה מה יש... קחי את מה שיש עכשיו בשתי ידיים, תלבישי על עצמך את החיוך הכי גדול שיש לך ( גם אם הוא מזוייף. בסוף תצליחי לשכנע את עצמך שהוא אמיתי.), ולכי תחגגי את החג. להיתקע במקום של: לא מתאים לי מה שיש עכשיו, ורוצה אחרת, ועד אז - שברו את הכלים ולא משחקים - לא יקדם אותך לשום מקום. מניסיון. חג שמח!!!

A M S T A F1

New member
המלצה שלי אל תזייפי חיוך תחשבי שעוד 10 שנים ה

הרבה לא יהיו איתנו ובעוד 20 שנה ושלושים אז תחגגי את הרגע תהני מהאחיינים החמודים שנהנים באמת אל תקלקלי להם אל תספרי להם שאנו רק משרתי האבולוציה תהני את הרגע הוא לא יחזור לעולם בסוף אני באמת מתחיל להאמין שפרעה הרוויח חיי נצח הנה המנייק הזה עד היום אומרים את שמו בזכות הערימות האבנים המחודדות האלה שכולם רוצים להיצטלם לידם

צלשלספק

New member
../images/Emo45.gifת'כלס.

גם לא מת על החגים, במיוחד "הכבדים" כמו פסח, קצת הרגשה של דיכי
(עם שבתות לבד אין לי בכלל בעייה - דווקא סבבה), פעם אהבתי יותר, כשהיה לי תא משפחתי משלי
כיום, מעדיף לחגוג עם ההורים והאחים / דודים / בת זוג (כשיש) מאשר לשבת בבית לבד, וגם אם זה אומר שזה קצת *מזוייף*, זה עדיף מהותית מלשבת בבית לבד.

עדיג78

New member
לא מסכים בכלל

(אני לא מסכים עם עד השמיים וחזרה, אבל התגובה היא לעקרב.. :) אל תעזבי אותך מלחשוב מה היית רוצה. תחשבי מה היית רוצה ותעשי את זה. אל תסכימי עם "זה מה יש", תעשי מה שצריך בשביל לשנות. תזמיני חברים אחרים, תעשי אצלך סדר, קחי חופש וסעי לאנשהו, לכי לפאב, לא יודע מה עושה לך את זה. אבל את יודעת. ותעשי את זה. ואף פעם אל תלבשי חיוך מזוייף ואל תנסי לשכנע את עצמך שאת נהנית מדברים שאת לא. תעשי את מה שאת צריכה בשביל לשנות את המצב. גם אם זה אומר לפגוע במי שמזמין אותך. זה אולי חסר טאקט, ולא מנומס ולא מקובל. אבל אני מעדיף תמיד את "אני לא בא אליכם כי אני לא אוהב לבלות איתם את החג" על פני לבוא אליהם ולסבול אצלם בחג. אז נכון, אנשים מרימים גבה ופתאום את נראית סנובית או וואטאבר. אבל עדיף שהם יתבאסו מאשר שאת תתבאסי. תהי שלמה עם עצמך. אני הכי מתחבר לפרסומת של קוקה קולה. do what feels good . ואני אוסיף - dont do what doesnt feel good

אביeג7

New member
אם זה מנחם

גמאני שונאת חגים.. הייתי מעדיפה לעשות את ליל הסדר בצורה יותר אינטימית ונעימה.. אבל.. אני מנסה לראות את הדברים הטובים.. קצת זמן איכות עם המשפחה המורחבת.. לשמוע כל מיני הצעות לא רלוונטיות בעליל מכל מיני דודות... נשמע נחמד..לא?
<למרות ש.. מזה אין לי כוח לקרוא את כל ההגדרה ולשמוע כל מיני מדרשים ופירושים....
>

A M S T A F1

New member
שיטה לרכך דודות תשאלי אותן איך הן מכינות

מתכונים או תופרות וכדומה ותהנהני עם הראש כגומעת כל מילה שתי הרבה יין לפני כן והן יתחילו להיתמוסס כטראפלס על מחבט חמה טראפלס און ההוט פאן ואת ממש תהני מהמשחק

אביeג7

New member
פעם זה עוד עיצבן אותי..

היום אני פשוט מקשיבה ואומרת שאני בהפסקה/יוצאת עם מישהו/בתהליכי יציאה מהארון.
.חחחחח הבעיה היא שהן פשוט מחלקות את המספר שלי לכל מי שרוצה..

למעלה