שונאת הורמונים

shir3001

New member
שונאת הורמונים

תמיד היתה לי התנגדות להורמונים.
אף פעם לא לקחתי גלולות.
הסכמתי לקחת עכשיו לפני הזרעה מס. 2 כי הבנתי שזה מזרז את התהליך, ומנות מתרומת זרע הן יקרות ואני לא צעירה.
אבל מרגישה איחסה איתם.
היום יום 9 למחזור, אחרי חמש זריקות של מנופור מולטידוז עם שני זקיקים גדולים ויפים. אבל היו לי כאלה גם בלי ההורמונים בפעם הראשונה.
אז אולי לא באמת חייבת?

אמרו לי להזריק היום מנופור, זריקה אחרונה ומחר אוביטרל וביום רביעי הזרעה.
וכל היום אני באיחסה, הבטן שלי עם בחילה ודקירות קטנות ועייפות כבר כמה ימיםץ
ופשוט בא לי לדלג על הזריקה האחרונה.
מה יקרה אם אדלג?
רוצה להוציא את זה מהמערכת שלי וכמה שיותר מהר...
לא יודעת למה יש לי תגובה כזאת ואולי היא לא רציונלית. ואולי הגוף יודע משהו באינטואיציה שלו...

gluten free

New member
מאוד מתחברת לאג'נדה

שלך...
גמני בלי גלולות מעל לעשור, משתדלת לחיות קרוב לעצמי ולגוף שלי, בלי תוספים מיוחדים.
ופתאום ההורמונים האלו שמאתגרים לי את כל המערכת.
אולי בגלל שלא מרבה להכניס כל מיני חומרים , אז חשה יותר בקלות ניואנסים? ואולי האמונה ש"הורמונים זה לא טוב" היא זו שמגשימה את עצמה אחכ עם תופעות לוואי רגשיות ופיסיות.
&nbsp
אני יכולה לשתף, שהסבב הזה הזרקתי , ועכשיו עם נרות 3 ביום לתמיכה, ואני חווה תופעות דומות לשלך. לא משמח, ומצד שני- שווה את התוצאה.
ודבר שני, אם כבר אני בתוך זה, אז באהבה, ולא בהתנגדות פיסית ורגשית ובמחשבות נגד ההורמונים. אני מעודדת את הגוף שלי ואת ההורמונים- "יאללה בית"ר. עלו והצליחו. אני מאמינה בכם".
אם לא יעזור , לא יזיק.
&nbsp
ואין לי נסיון רב בזה, אבל אינטואטיבית - לא הייתי מדלגת על התהליך ומסיימת אותו עד הסוף.
&nbsp
בכל מקרה, מאחלת הצלחה עם הסבב הזה

טוליתי

New member
אי אפשר לדלג על זריקה.

את יכולה להשפיעעל רמת ההורמונים ועל הזקיקים.
מזדהה לגמרי עם הצורך שלא לקחת הורמונים. פעם החלטתי החלטה כזאת והנה אני אחרי עשרות טיפולי IVF, ולוקחת הורמונים כמה שצריך.

shir3001

New member
תודה, איזו הקלה

שאני לא היחידה שחושבת ככה.
כן גם אני הכרזתי שלא אקח הורמונים והבנתי די מהר שכנראה שזה לא מה שיקרה, אם אני פונה לעזרת הרפואה.
אקח את הזריקה, אמנם כבר באיחור, אבל קשה לי ממש להתיידד עם ההורמונים האלה ולהסביר להם פנים.
לגמרי מסכימה שאם הם כבר מתארחים אז עדיף שיהיה שלום בית, אבל עם בטן נפוחה ורגישה ובחילות ועייפות, זה קצת קשה...

אני לפני כל זריקה מחזיקה את המזרק לרגע ביד

ומבקשת מהזריקה לעשות את הכי טוב עבורי,
אני בקושי בולעת אקמול, לא מחבבת תרופות, ו... הכנסתי לגוף הורמונים
כי זו הדרך שלי להגיע להיריון, ולכן כל זריקה וזריקה בורכה בברכת תעשי את עבודתך היטב עבורי,
למען התוצאה שאליה אני שואפת.
&nbsp
וכן, הרגשתי רע בחלק מהימים, וכן ההורמונים חירפנו אותי בחלק מהימים
וכן מצב הרוח השתגע לפעמים.. ועדיין, הכל באהבה. זו הדרך שלי, ועם זה ננצח!
&nbsp
בהצלחה! חיבוקים

טוליתי

New member
זה הולך ונהיה קשה אם הסטימולציה מתארכת.

ואז הבטן כבר לגמרי מסננת
, השפיות ממך והלאה
והמתח עולה
...

shir3001

New member
תודה לכן- אתן מקסימות

אני כבר מרגישה תשושה ועצבנית עם בטן כבדה. מזל שנפל לי בפעם הראשונה על ימים של חג ויכולתי לנוח.
אני אומרת לעצמי שזו הכנה טובה להריון לפחות...
תודה לאל שהזריקות עצמן עברו ממש בקלילות

למעלה