שונאאאאאאאאאא את אבאאא

sexy rexy

New member
שונאאאאאאאאאא את אבאאא

אני אשכרה עבד שלו.. במקום להיות בן שלו.. הוא כל הזמן מבקש ממני כאלה דברים מפגרים.. ואצלנו בבית אתה חייב לעשות כל מה שאבא אומר.. אין כזה דבר להגיד לו לא.. אני כל כך שונא אותו הוא חושב שבגלל שהוא מביא כסף הביתה, ושהוא מביא לי כסף לדברים שאני צריך כמו בצפר או דברים שממש חייב, לא מותרות וכאלה אז אני חייב לעשות כל מה שהוא אומר ליי והכי גרועע! שאני אשכרה עושה.. הרוב זה דברים בבית... ואני ממש לא מפונק.. אני משרת אותו, זה מתחיל מלפנות אחריו את השולחן ומגיע ל"תבוא תכוון לי את התריס של המזגן" כי הוא שוכב במיטה ואין לו כוח לקום.. הוא לא מפסיק לסנג'ר אותי.. ואם אני רק מעיז להגיד לו משו על מה שהוא אומר לי לעשות, או לדבר אליו "לא יפה" כמו שהוא אומר ישר הוא מתחיל לצעוק ולאיים.. שאם אני יעשה את זה שוב חבל לי על הזמן.. אני יודע שסבא היה מרביץ לו.. והוא היה כאילו הכי מסכן וכאלה.. אבל למה להוציא את זה עליי??.. דבר אחד אני יודע, ברגע שזה מגיע למכות, אני הולך למשטרה! לא אכפת לי שהוא אבא שלי ומשפחה וכאלה, הוא לא ירביץ לי!!! האמת שאני אף פעם לא מדבר על אבא שלי עם אף אחד מהחברים שלי.. הרי כולם מחזיקים את ההורים שלהם קצר.. והאמת שאת אמא גם אני, אבל שזה מגיע לאבא אני כמו דג ככה שאף אחד לא יודע כלום על זה שאני חייב לעשות כל שטות שהוא אומר לי בלי להגיד כלום. אני יודע שזה לא קשור לנושא של הפורום עצמו, אבל אתם חברים שלי והייתי חייב לדבר על זה עם מישו. זה פשוט מציק לי אוהב אותכם אושריי

dean4

New member
יש לי בדיוק כזה אבא

שנוהג (יותר נכון נהג) לדבר על לחם ובצל שהם היו אוכלים פעם כשלא היה כלום, ושהוא יעיף אותי מהבית ושאני אעשה כל מה שהוא יגיד לי ושאם אני רוצה להיות בבית אז לפרנס את עצמי וכל השטויות האלו. הבעיה היא שאצלי זה גם הגיע למכות מכיוון שלא אהבתי שמחליטים בשבילי ומסלול ההתנגשות היה קצר מאוד (אבל היה- בגיל ההתבגרות שלי). היום אבא שלי לא מעיז לדבר אלי כמו שהוא דיבר אלי פעם והוא יודע מתי להפסיק לעשות מולי "שרירים". אני אשכרה הרבצתי (מאוד חזק) לאבא שלי בכמה וכמה פעמים, חחח אבא מוכה, אבל הוא גם הרביץ לי כמה פעמים. בסופו של דבר שנינו "אריות" שחיים באותה טריטוריה תוך הבנת החולשות של האחד את השני אז מראש אנחנו לא מתנגשים אחד בשני. ואל תחשוב שלא היו פעמים שרצו להעיף אותי מהבית- וואו כמה היו, אבל יש תמיד את מרכיב האמא והאחים ועוד (בית דרור, חברים, ואיומי משטרה שרוצים לעשות שרירים מול ההורים) וכן.., יש את זה שאתה מתבגר ומורד אז אתה מודיע להם מראש שבתקופה הזאת שהם יתפסו ממך מרחק.

../images/Emo2.gif

אני אשכרה בשוק... אתה הרבצת לאבא שלך??? והוא לך? וואי, אני ממש בשוק.. כמה שאני לפעמים מדבר לא יפה להורים ואפילו כמעט ארסי במה שאני אומר להם (כשאני ממש כועס), אני בחיים לא ארים עליהם יד... אף פעם, לא משנה מה יקרה...

dean4

New member
זה הגיע למצב כזה

ואני אף פעם לא מרים יד על בן אדם, פשוט הוא קפץ עלי אז החזרתי לו אפיים...

מבאס

גם אני לא מת על אבא שלי, פשוט משתדל לא להיות איפה שהוא נמצא... תעמוד על שלך, זה עניין עקרוני - שיבין שאתה לא הבובה שלו, כל עוד אתה נענה להוראות שלו הוא ימשיך למשוך בחוטים שלך... תגיד לו שאם הוא רוצה בובה שייקנה בובת גומי למיטה, לא בבית ספרנו

וואו...

אבא שלך נשמע קצת מאוווווד עצלן! הוא לא יכול לקום להזיז את התריס של המזגן בעצמו?? מה זה צריך להיות? ואתה אומר שאם נגיד אתה מושיב אותו לשיחה רצינית ,אומר לו שזה לא בסדר וזה לא נחוץ שתהיה עבד שלו ושהדברים שאתה עושה בשבילו הוא יכול לעשות בקלות ושאתה לא אמור לעשות אותם, זה לא יעזור? הוא לא ישתנה? בכל אופן, כל עוד אין אלימות אז המצב עוד יחסית לא נורא מאוד... אבל אם יש אלימות אז זה כבר משהו אחר... על כזה דבר אסור להבליג כי זה ימשיך הלאה... המון בהצלחה
(ותעדכן בהתפתחויות)

sexy rexy

New member
יש בעיה ...

אני לא יכול לדבר איתו!! פשוט לא יכול הוא חי לפני הספירה.. באיזה עולם כמו שאמרתי שהוא המלך ויש לו משרתים ואצלי אין כזה דבר לברוח מהבית ולהחזיר לו??? הוא מפוצץ אותי מכות.. וברגע שאני יגיד לו לא לדבר אחד או אחר אני יכול לשכוח מכסף.. כל כסף שהוא ומה אז??? לא יצא? לא יקנה כלום? לא יחייה?.. עם כל הכבוד לזה שרוב היציאות שלי הם מקסימום לשבת עם החברה בשכונה.. אני צריך כסף!! התגובה לכולם פשוט יצא ככה השרשור.. תודה רבה שהגבתםם אוהב אותכםם לילה טוב אושרי

וואי תקשיב...

אין מישהו שיכול לעזור לך? אולי תדבר עם אמא שלך? עם אחים גדולים, אם יש? דודים? משהו??? כי אבא שלך נשמע קצת לא יציב.. ואם הוא מכה אותך אז אתה יכול להתלונן עליו... אסור להבליג על אלימות כי אז זה רק ממשיך ומחריף...

יוחאי 17

New member
sexy rexy

תקשיב, כל מה שסיפרת על אבא שלך ועל זה שאת משרת אותו .. אני מניח שזה בגלל שהוא מרביץ לך? ובגלל זה אתה מחוייב לעשות את זה ? כתוצאה מהפחד שיהיה סיטואציה אלימה? אם כן, אז תיראה אני לא אגיד לך עכשיו לפנות למשטרה , סתומרת אני לא יודע עד כמה המצב גרוע. אם המצב שלך בבית גרוע כ"כ בעניין האלימות שלך עם אבא שלך אז יש לך למי לפנות וזה לא בעיה כ"כ למצוא מספרי טלפון שיכולים לעזור לך. אולי אתה חושב שזה לא יעזור, אבל מה שבטוח זה יהיה יותר מועיל מאשר לשחות בדילמה הזאת ולא לעשות כלום. בהצלחה. יוחאי.

sexy rexy

New member
הוא לא מרביץ... רק מאיים

כבר אמרתי.. ברגע שהוא רק נוגע בי אני הולך למשטרה.. אמא שלי כאן.. בדרך כלל היא תמיד מוציאה אותי מקטעים שהוא מתעצבן.. והיא מחזיקה אותו קצר.. זתומרת הוא מחליט.. אבל ברגע שמשו ממש חשוב לה והיא כועסת אז היא עושה עליו מן חרם כזה עד שהוא מבקש סליחה אין האמת דרך לצאת מכל זה.. אני מחפש עבודה, רק לא מוצא אם היה לי את הכסף.. תאמינו לי שלא הייתי מדבר איתו בכלל...

יוחאי 17

New member
אה הא, הבנתי

אז תיראה, רגע אתה רוב הזמן בבית? אתה לא בצבא? אולי תנסה לא לבלות זמן רב בבית? טוב שאמא שלך עוזת פה בעניין. ואולי תתחיל לחפש יותר ברצינות עבודה? תנסה לחפש פתרונות זמינים למצב. כי המצב שלך זה באמת קשור לטעות של אבא שלך ולדרך שלו. אני ממש מקווה שתסדר..

sexy rexy

New member
אני בן 15...

בגלל זה כל כך קשה לי למצוא עבודה.. בכל מקרה תודה שהגבתם.. ואני כאן עד 11 שיהיה לך בוקר טוב ויום טוב מת עליכםם אושרי

אין לא יכול!

תחשוב מה אתה מעדיף - לנסות לדבר איתו [מה כבר יכול לקרות?]/להמשיך להיות העבד שלו?

אושריקוש תקשיב לי,

אני מבין אותך, ממש מבין, אתה לא יודע כמה... לווא דווקא בגלל שאבא שלי "מסנג'ר" אותי, אלא בגלל שאני יודע מהי ההרגשה של חוסר סיפוק מהיחס של המשפחה... תקשיב, אני יודע שיש דבר שנקרא אגו, ואני יודע שזה לא קל, אבל ניסית להגיד לו, "אבא!! אתה פוגע בי!! אתה מתנהג אליי כאילו אני עבד!!!" פשוט, תנסה לדבר ללב שלו, ואולי הוא יבין.. זה ממש לא קשור לזה שהוא היה מוכה בילדות, זה קשור לזה שהוא אוהב משמעת, הוא יודע שאתה הילד שלו ויודע את מקומך, אז הוא פשוט קיצוני מידי בעניין... הוא אוהב שליטה, זה ברור, ובכל פעם שתאמר לו "לא", הוא יאבד את העשתונות.. כן, זה אדם שאוהב שליטה נשמה שלי, וחוץ מלדבר איתו מלב אל לב (אם אפשר אז לערב גם את אמא) אני לא חושב שיהיה חכם להתמרד.. זה אף פעם לא עוזר וזה לא יתן לך כלום.. בכל מקרה אני אדבר איתך על זה, שנים לא דיברנווו יאללה כפרה לילה טוב ואל תדאג!! יהיה בסדר!!! רנצ'וק.

sexy rexy

New member
באמת שנים!!

אני רוצה פיצויים ומהר! אתמול שלחתי לך הודעה בלילה אבל לא ענית.. זבלל וקיבלתי את ההודעה שלך על היעלמות..חחחחח עמהההההההה אוהב אותךך יום טוב שיהיה לךך אושרייי

שביתה איטלקית

יש לי עצה, שאני לא יודע כמה היא תצליח אבל שווה נסיון : אתה יודע מה זה שביתה איטלקית ? הרי אבא שלך מסנג'ר אותך חופשי חודשי, אז אתה תיהיה המסתנג'ר אבל כזה שלא שווה לסנג'ר ( אתה עוד עוקב ? ). שביתה איטלקית זו לא שביתה שמצהירים אותה, להפך, ובכל זמן שאתה בשביתה אתה עושה את הדברים על הצד הרע ביותר שלהם ובזמן הארוך והמסורבל כמה שרק אפשר. אם אבא מבקש שתכין לו קפה ,למשל, קח תזמן, תעשה אותו לאט לאט - שים כפית סוכר ולך להשתין, שים כפית קפה ותציץ רגע בטלוויזיה, תעשה לו קפה זוועה איכסה פיכסססססההה עם מים לא כ"כ חמים וכל שיעלה בדמיונך. בסוף יקרה מצב שאבא שלך לא יסנג'ר אותך כל שניה כי זה לא שווה לו. כי מה שהוא רוצה שיהיה מהיר וטוב, יעשה בצורה איטית ומגושמת. אבל ברסמי שביתה איטלקית זה נחמד אבל זה ממש לא פיתרון. יש בעית יחסים רצינית מאוד בין לבין אבא, כדי שתעזור אומץ ותדבר איתו. אם קשה לך, תבקש מאמא שתיהיה נוכחת בשיחה כדי לאזן אותה. תגיד לו שאתה אוהב אותו ואתה באמת רוצה לעזור אבל לא בצורה שתוריד מכבודך - דבר לליבו. אני בטוח שזה לא קל ולא פשוט אבל זו הדרך היחידה שלך לפתור את העיניין באומץ ובצורה שתביא לשיפור. בהצלחה ! מחזק אותך אחי....

למעלה