שומר מסך לא עולה

שומר מסך לא עולה

שלום! אני חדש פה, המליצו לי על הפורום ואמרו לי שיש כאן כמה קאליברים רציניים ב-WINDOWS השאלה שלי - יש לי מחשב נייד של IBM, ובשלושה-ארבעה ימים האחרונים הוא לא מעלה את שומר המסך. אני מנסה לשנות את ההגדרות שלו, ומדי פעם זה מצליח, והוא מעלה את שומר המסך כנדרש, אבל אחרי שהוא עושה את זה פעמיים הוא שוב שוכח. ניסיתי שומר מסך מוגן בססמה ולא מוגן בססמה, ניסיתי שומרי מסך שהגיעו עם הWINDOWS, כאלו של IBM וכאלו שהורדתי מאתרי אינטרנט שעוסקים בזה... הוא פשוט שוכח... גם ככה נראה לי שהשורה התחתונה של המסך (איפה שנמצאת שורת ה"התחל" מתחילה להיות כהה גם כשאני רואה סרט על מסך מלא, יש לי חשש שבסופו של דבר הוא יצרוב פיקסלים על המסך... יש רעיונות למישהו? אולי הפיצ'ר של שומר המסך הוא TOOL שניתן לשחזר? משהו? תודה רבה!!

nagu

New member
נסה את זה...

התחל -> הפעל -> REGEDIT תבדוק ששומר המסך אכן קיים שם ובתיקייה HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop. Scrnsave.exe = C:\Windows\System32\logon.scr תבדוק שההשהייה נכונה ScreenSaveTimeOut = (set your preference)

נראה לי שזה נכון

מוגדר אצלי 5 דקות, וכתוב שם 300, אז בהנחה שמדובר ב300 שניות זה אמור להיות בסדר. בכל מקרה נראה לי שמה שגרם לבעיה זה העכבר האופטי. זה עכבר ישן (מצ'וכלל ומדוייק של לוג'יטק אבל בכל זאת בן 6 בערך) ויכול להיות שהוא שידר בטעות תזוזה של פיקסל לפה או לשם, וזה מנע מהשומר מסך מלעלות. בלי העכבר הוא פועל טוב. תודה רבה בכל מקרה

למעלה