שומרים על ההנחיות, ממשיכים לחיות!

evglev1

Well-known member
מנהל
אחרי ההוא לא נותר דבר מאמינות אז כל אחד עושה דין לעצמו ומי שמת מת
נו כשהוא היה הטענה הייתה הסגרים נועדו לעצור או לעכב את המשפט ולכן לא מדובר בתקנות בריאות אלא ביצירת מצב חירום פיקטיבי כדי לדחות או למנוע את המשפט. עכשיו, לפחות בינתיים לא ראש הממשלה המכהן, לא ראש הממשלה החלופי ולא שר הבריאות לא עומדים לדין, מה הסיבה לפקפק בכוונות הטובות של ההוראות עכשיו?

למה משחרר? להיפך - אם הקולגות מבלבלים אותנו עם מה שהם רואים בראי, קרי ברגע ש"אנחנו בשלטון" הכל מחול, אז אני אדבר בשם עצמי שהם לא מבינים מה זה איש שמאל אמיתי.

בינתיים מוקדם מדי לקבוע אם הכיוון הכללי מאוזן או לא, אבל אם זה ייראה כמו פשלה מתגלגלת נשתה לממשלה הזו את הדם.

אין יותר את ההוא - עכשיו הם צריכים להוכיח את עצמם!

סתוונית333

Well-known member
למה משחרר? להיפך - אם הקולגות מבלבלים אותנו עם מה שהם רואים בראי, קרי ברגע ש"אנחנו בשלטון" הכל מחול, אז אני אדבר בשם עצמי שהם לא מבינים מה זה איש שמאל אמיתי.

בינתיים מוקדם מדי לקבוע אם הכיוון הכללי מאוזן או לא, אבל אם זה ייראה כמו פשלה מתגלגלת נשתה לממשלה הזו את הדם.

אין יותר את ההוא - עכשיו הם צריכים להוכיח את עצמם!

איש שמאל אמיתי מרוצה מההחלטה של בן אנד ג'ריס להחרים את השטחים הכבושים וצוחק מהצביעות של הפוליטיקאים הטוענים לאנטישמיות מדומה.
והקולגות לא נספרים.

evglev1

Well-known member
מנהל
איש שמאל אמיתי מרוצה מההחלטה של בן אנד ג'ריס להחרים את השטחים הכבושים וצוחק מהצביעות של הפוליטיקאים הטוענים לאנטישמיות מדומה.
והקולגות לא נספרים.
לטענתך רק ימנים ואולי אנשי מרכז יכולים להיות פטריוטים ואי אפשר להיות במקביל פטריוט אמיתי ואיש שמאל אמיתי.

סתוונית333

Well-known member
לטענתך רק ימנים ואולי אנשי מרכז יכולים להיות פטריוטים ואי אפשר להיות במקביל פטריוט אמיתי ואיש שמאל אמיתי.

לטענתי ,
אתה מקשקש .
השטחים הכבושים הם לא ישראל ובן אנד ג'רי לא מחרימים את ישראל.
אתם רוצים שהשטחים יהיו שייכים לישראל , אז תספחו אותם.
ה אם תספחו ? התשובה היא בחלום . ולמה? כי אתם מפחדים ובצדק .
ולכן תפסיקו לבלבל.

dory30

Well-known member
מסכה, ריחוק, היגיינה וחיסון.

לא יודע מה איתכם אבל לא מתאים לי סגר בספטמבר
אף אחד לא אמר שיהיה. ואם יהיה, ינוהל באחריות פי כמה מאשר ע"י ההנהלה הקודמת. בערבית אגב ממשל זה "אידארה", מילה שמשמעותה היא גם "הנהלה".

dory30

Well-known member
והקולגות לא נספרים.
תורידי אותי מהרשימה, אם זה ככה. אני לא רוצה שיחרימו אותנו ולהחרים אחרים. אנחנו בכיתה ד'?

evglev1

Well-known member
מנהל
תורידי אותי מהרשימה, אם זה ככה. אני לא רוצה שיחרימו אותנו ולהחרים אחרים. אנחנו בכיתה ד'?
אה ושכחתי בתגובתי לסתוונית שהיא בעצם טוענת שאין שמאל ישראלי אמיתי ודמוקרטי כי לטענתה שמלאני אמיתי פועל כך מה שאני לא מצליח לשכנע בדרך דמוקרטית אני משכנע באמצעות סנקציות בינלאומיות ושמלאני אמיתי רוצה שדעתו תכפה על ידי חרמות ומוותר מראש על הניסיון לשכנע את הציבור בנכונות דרכו כפי שמקובל בדמוקרטיה.

סתוונית333

Well-known member

אותנו?
השטחים הכבושים הם לא ישראל.
ומי שטוען אחרת הוא צבוע.
והגיע הזמן שתתבגר , חרם הוא לא רק בין ילדים שבעצם למדו אותו מהמבוגרים.

evglev1

Well-known member
מנהל
אותנו?
ומי שטוען אחרת הוא צבוע.
אז את גם מצדיקה יהודים שמחרימים חנויות של ערבים ישראלים? במיוחד אם הם עושים זאת לאחר גל טרור מסוים שערביי ישראל תומכים בזמנו בצד הפלסטיני כמו מרד אוקטובר 2000 ומבצע שומר החומות?

סתוונית333

Well-known member
אז את גם מצדיקה יהודים שמחרימים חנויות של ערבים ישראלים? במיוחד אם הם עושים זאת לאחר גל טרור מסוים שערביי ישראל תומכים בזמנו בצד הפלסטיני כמו מרד אוקטובר 2000 ומבצע שומר החומות?

למה שיחרימו חנויות של ערבים שנמצאות בתחומי מדינת ישראל?
אין סיבה הגיונית.

dory30

Well-known member
אותנו?
ומי שטוען אחרת הוא צבוע.
אני טוען ההיפך. מתמודדים לא ע"י חרמות, אלא בעזרת שיח ענייני ומכבד. דווקא שמאל אמיתי כמוך אמור להאמין במה שאמרתי. חרם זה נשק של הימין.

למעלה