שום מילה על הרצח אתמול בשל נטייות מיניות ?

ת ו מ R

New member
שום מילה על הרצח אתמול בשל נטייות מיניות ?

ושנאת חינם ? לאן הגענו ?! לא מספיק שיש לנו על הראש את נסראלה , איראן , אמא טאליבאן ועוד 1001 צרות עכשיו גם טווחים כאן באנשים בשל נטייה מינית מזעזע

ליבליב1

New member
זה פשוט לא יאומן...

שינאת חינם. ישראל המתקדמת (??) והנאורה (??) של שנת 2009. איפה אנחנו? מה יהיה בסופנו?

לייבלה09

New member
למה כל דבר הוא בהכללות....

בינתיים לא יודעים מי עשה את זה, ממה הוא הושפע או אם הוא שייך לקבוצה מסויימת. גם אם יסתבר שכן, זה לא גוזר על ציבורים שלמים. למה ישר לשלול ולגזור מסקנות על כלל הציבור? האשמת מגזרים שלמים באוכלוסייה באחריות לרצח, כמו החברה כולה, חמורה באותה מידה כמו ההסתה של פרטים כנגד ההומואים.

G I R L P

New member
../images/Emo16.gif יהי זכרם ברוך

night mistress

New member
רק עכשיו קראתי את החדשות..

אני בשוק טוטאלי ואני לא מבינה איך אפשר לקחת חיים של 3 אנשים בכזאת קלות..בימים כאלה חבל לי שאין עונש מוות במדינה.. אני גם לא מבינה איך לא תפסו אותו עדיין..?! לא יכול להיות שבן אדם ביצע כזה טבח ויצליח להתחמק! מדליקה נר לזכרם

"דיל שלא ברא השטן"

רק בסוף שבוע הראו בערוץ יס דוקו על מכירת כלי נשק ורצח אזרחים כידוע מדינת ישראל כמעט כל אחד באיזשהו שלב בחיים שלו החזיק רובה/אקדח ויש כאלה שיש להם כלי נשק בבית. בחדשות בתקופה האחרונה ..דווח על גניבת נשק M16. ואם אני לא טועה באיזשהו בסיס במרכז הארץ ,נדמה לי זה היה מרפאה צבאית. גנבו לאחד השומרים את הנשק! אני יחפש את הכתבה..אולי אני ימצא את זה. לפי הצליפה של אותו אחד הוא היה מאומן היטב בנשק ממתי חרדים מתגייסם לצבא?אולי נח"ל חרדי... למרות שאני לא סובל חרדים קשה לי להאמין שזה אחד מהם. בהחלט המצב מפחיד היום.. אחד מתווכח בכניסה למועדון ויורה בפליקס חלפון ככה סתם.. והשני מרסס בני נוער במרכז תל אביב

רק לידע כללי ../images/Emo70.gif

גניבות נשק מצהל הנה תופעה הרבה יותר רחבת היקף ממה שגלוי לציבור. במהלך כל שנה יש עשרות מקרים של גניבת נשק ותחמושת, חלק מהגניבות ממש גדולות בהיקפן, ורוב הנשק מוצא את דרכו לעולם התחתון ולשטחים. הבעיה במדינה הזאת היא לא ריבוי כלי הנשק, אלא הימצאות כלי הנשק בידיים הלא נכונות, קרי, ידיים פליליות או עוינות. דווקא אדם הגון מן הישוב אינו יכול להוציא רשיון לנשק באופן מסודר וחוקי וזאת הבעיה, ולכן אנשים הגונים חסרי יכולת הגנה עצמית בעתות מצוקה. "זה לא רובים שהורגים אנשים, אלא אנשים שהורגים אנשים" יש להקל על הוצאת רשיון לנשק, אך להתנות זאת בבדיקות מתאימות (פרופיל נפשי וכו' ).

בארה"ב זו (היתה?) זכות חוקתית להחזיק נשק

כעת, לאחר ה 9/11 הממשל פועל לפירוק האזרחים מנשקם והחלת "משמר לאומי" המורכב מאזרחים חמושים ... מה הקשר אתה שואל ? פלוני עלול להתקנא במדינה "נאורה" כמו ארה"ב בה זכויות האזרח מעוגנות (חזק כמו בטון) בחוקה ... אולם הם מאבדים את זה לאט לאט ...

זה גם סוג של צביעות

לקרוא לה "אמא טאליבן" ולדבר על שנאת חינם..... בכל אופן, נדירים האנשים שנקיים מגזענות ושנאת חינם במידה כזאת או אחרת כולנו חוטאים בזה מעשה הרצח מזעזע , כי זה רצח. ולא חשוב אם זה שיכור שרוצח את אשתו או הומו ששונא סטרייטים.... אבל זה ללא ספק הרבה יותר מענין לתקשורת לשים דגלים צבעוניים ולעשות חגיגה, סוף סוף רצח מרענן, ולא "סתם" פיגוע...

שנאת חינם, היא שנאת חינם, היא שנאת חינם...

לא משנה, אם מדובר בשנאה נגד אנשים בעלי נטיה מינית שונה, נגד אנשים בעלי מוצא אתני שונה, נגד אנשים בעלי מערך גנטי שונה (כלומר, חיות אחרות) או נגד אנשים בעלי השקפת עולם שונה -- הכל פסול ומזיק. שנאת נשים, שנאת ערבים, שנאת הומואים ושנאת חתולים -- כולן נובעות מאותה בעיה: פחד ואטימות. צריך לשנות את הגישות האלו מהבסיס, זה הפיתרון האמיתי לבעיה. בינתיים, מאסרי עולם או עונשי מוות על פשעי שנאה, יעזרו לצמצם את היקף התופעה. במדינה שרוצחת ("ממיתה"/ "מרדימה") כלבים בגלל רק שאין להם בית, מפתיע שדווקא כלפי רוצחים שמונעים ע"י שנאה, המימסד מגלה חמלה מיותרת -- מוסר כפול, כל-כך אופייני לחברה מונותאיסטית ופטריארכלית...

איך הצלחת

להגיע מרצח נערים שכל חטאם הוא העדפה מינית שונה להרדמת בעלי חיים והכל בנשימה אחת??? את באמת חושבת שיש מקום להשוואה???

A M S T A F1

New member
אצלינו בעבודה מי שהעלה את הנושא כולם צעקו לעב

לעברו לך יה מיתרומם יה נשכן יה בלען בטח לך תעודד נערים שעוד לא הגיעו לזהות המינית שלהם יה הומו מתעניין בהומואים אלה בערך התגובות

A M S T A F1

New member
יש איזה קונצנזוס שקט -כמו למשל פרגיות אני שונ

שהורגים אותן אבל אני אוכל בשקט ובהיחבא פיתא עמוסת חומוס ופרגיות קצוצות דקדק עם בצל וחומוס נוזל לי מהקצוות השמנות של פי הלועס ובולע בשר ללא הרף האם יש כאן סממני שואה ושינאת אדם כשינאת קיומו של היוהודי באירופה בזמן השואה???

A M S T A F1

New member
ניכשלנו במבחן למרות שנניח הרקע אהבה ניכזבת

כי אנוחנו שונאים הומואים ולסביות מיום לידתנו כי אנו משרתי האבולוציה זה נוגד את התוכנה הצרובה לנו בראש למצוא נקבה ולנקב אותה בפיננו עד שתירבה ותשריץ כל דבר אחר הוא כרת האם אנו שונאי אדם מתוך הייצר הגנטי שלנו האם אנו חתיכת צבועים העונש שלנו שפעת החזירים

למעלה