שוויץ קונה יורו להצלתו, לכן נראה ירוק בארה"ב

מצב
הנושא נעול.

flibanserin

New member

flibanserin

New member
התייאשתי משוק ההון

זהו שלצערך הרבה כבר אין קורלציה
בין היורו לשווקים, כי עד לפני שבוע החשש היה רק בגלל אירופה ועכשיו החשש התרחב גם לארצות הברית ואסיה.
התייאשתי משוק ההון
האם לטייקון כלשהי בישראל (עם מוניטין של אדם אמין) יש חברה בשליטתו המלאה שאפשר דרכה לקנות דירה להשקעה בארצות הברית ? לרקנאטים יש חברה כזו ? אני רוצה להוציא את כל מה שנשאר לי (חסכונות שהתאמצתי לחסוך מנכות כללית), בערך 20,000$ ולקנות בארצות הברית דירה. אני צריך אדם אמין שילווה אותי בזה לכן אני מחפש טייקון שמוניטין האמינות שלו ידוע בקהילה העסקית העולמית והישראלית, שיעזור לי בתיווך של דירה במחיר שנראה לו שייזנק כאשר מחירי הדיור בארצות הברית יחזרו לרמה סבירה.

קרלטון

New member
בשביל להרוויח צריך להשקיע ../images/Emo91.gif

התייאשתי משוק ההון
האם לטייקון כלשהי בישראל (עם מוניטין של אדם אמין) יש חברה בשליטתו המלאה שאפשר דרכה לקנות דירה להשקעה בארצות הברית ? לרקנאטים יש חברה כזו ? אני רוצה להוציא את כל מה שנשאר לי (חסכונות שהתאמצתי לחסוך מנכות כללית), בערך 20,000$ ולקנות בארצות הברית דירה. אני צריך אדם אמין שילווה אותי בזה לכן אני מחפש טייקון שמוניטין האמינות שלו ידוע בקהילה העסקית העולמית והישראלית, שיעזור לי בתיווך של דירה במחיר שנראה לו שייזנק כאשר מחירי הדיור בארצות הברית יחזרו לרמה סבירה.
בשביל להרוויח צריך להשקיע

ראשית חוכמה, גש לסניף הדואר הקרוב למקום מגורייך ובקש לקנות מהם את המכשיר הזה שמוציא מספרים ומסדר את התור. נו, אתה יודע, זה שתולשים ממנו מספרים אחד אחרי השני. זאת ההשקעה הראשונית שלך. חזור לביתך והצב אותו מחוץ לדלת. ככה תוכל לשמור על הסדר והטייקונים שיבואו לעזור לך למצוא דירה בארצות הברית יוכלו להתקבל אצלך לפי הסדר ולא לריב ביניהם מי היה ראשון ומי בא קודם. תאמין לי זה ג'ונגל בלי המכשיר הזה, ושים לב שתמיד יהיו מספרים ולא יגמרו חס וחלילה, השכנים עלולים להתלונן על הרעש, ובצדק

flibanserin

New member
כל האגחים הממשלתיים צונחים

זהו שלצערך הרבה כבר אין קורלציה
בין היורו לשווקים, כי עד לפני שבוע החשש היה רק בגלל אירופה ועכשיו החשש התרחב גם לארצות הברית ואסיה.
זה אומר אומר שמדינות ייזדקקו לכסף, וכנראה ינפיקו יותר אגחים והמטבעות המקומיים יירדו ?

שיר ורד

New member
הצחקת אותי

זה אומר אומר שמדינות ייזדקקו לכסף, וכנראה ינפיקו יותר אגחים והמטבעות המקומיים יירדו ?
הצחקת אותי
מה פרוש המטבעות המקומיים ירדו? הרי המסחר במטבעות הוא בצמדים כלומר יורו מול דולר או שקל מול דולר כודומה. אם מטבע אחד יורד, אחרים עולים. כשהתשואות על אגחים ממשלתיים עולות והמצב נמשך לאורך זמן המשמעות היא שהריביות בעולם יעלו ו/או שתהיה אינפלציה גבוהה.

r0nmar

New member
שוויץ לא קונה יורו רוב ההשקעות שלה ביורו

שוויץ לא קונה יורו רוב ההשקעות שלה ביורו
משקיעי חוץ קונים יורו היות ולדעתם מהמחיר הזה היורו אמור לעלות כך שבמקום להשקיע בשורטים הם רוכשים יורו ודולר

מצב
הנושא נעול.
למעלה