"שווים"-אלבום הבכורה של רן דנקר ועילי בוטנר!

Meytar 888

New member
"שווים"-אלבום הבכורה של רן דנקר ועילי בוטנר!

כן,זה קורה,היום. סוף סוף רן עושה את מה שהוא אוהב,את מה שהוא חלם כל הזמן הזה. ולנו? לנו רק נותר לאחל לו בהצלחה,לשמוע את הסינגלים,לקנות את הדיסק,להצביע בכל ההצבעות הקשורות אליו,להגיע להופעות והכי הכי חשוב-להנות ממנו,מהדיסק ומרן. להיות מוכנים
הערב: 20:00
רדיו: גלגל''צ
התוכנית: 20.05 סינגלס המדריך למוסיקה חדשה עם הדר מרקס
כרגע,אלו הפרטים!^ אם יהיה מישהו שומע על שינויים בבקשה לכתוב כאן
שיהיה בהצלחה

OנעמונתO

New member
שמעתי אותו יואווו איזה סינגל יפה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3408692,00.html

YugiBoy

New member
ממש התאכזבתי... אבל ממש

הציפיה מרן דנקר לסינגל ראשון מהאלבום הייתה גבוהה.. כמו שאמרתי בפורום אחר, היכולות הווקאליות שלו לא מתבטאות פה כמו שצריך, והטקסט ממש מעצבן לדעתי... אתה שחור אני לבן אתה גדול אני קטן אתה כככה אני ככההה... כמו משהו שמנסה להיות עמוק... בכל מקרה זו דעתי... כי לרן יש שירים יפים במסגרות כמו השיר שלנו, הוא יודע לשיר... ציפיתי למשהו הרבה יותר מפציץ... פייר? התאכזבתי.... חבל.. בהצלחה שיהיה לו עם הסינגל השני... גם את העטיפה של הסינגל לא אהבתי..

Meytar 888

New member
אני בטוחה שאלו היו שיקולים מקצועים לגביי

"איזה שיר יצא קודם כסינגל הראשון?" . אני לא מסכימה איתך,אבל מכבדת את דעתך.

YugiBoy

New member
אני שמח

שאת מכבדת את דעתי... ראיתי כבר פורומים שאם את לא חושבת כמותם, את 'זוכה' להתנפלויות.... סה"כ אם זה מה שהם החליטו, אז בהצלחה שיהיה להם... כמו שאמרתי , לדעתי הבחירה לא טובה, אבל נראה שהמון אנשים דווקא כן אוהבים את השיר, כנראה משהו בטעם האישי שלי (=

Meytar 888

New member
אני מקווה שתאהב את שאר הדיסק,אחרי הכל

זה רן,וזה לא צריך וזה לא יהיה גרוע,סמוך עלי. אני בטוחה שיהיה לפחות שיר אחד בכל הדיסק שתתחבר אליו,אם לא יותר

YugiBoy

New member
כן...

סה"כ אני ממש אוהב שירים שלו נגיד מהשיר שלנו... מקווה שזה ילך וישתפר...

Meytar 888

New member
הסינגל פשוט מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםם../images/Emo70.gif

יווווווווו אני רועדת!! הוא כל כך מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!! ומרגשששש שיהיה בהצלחה!!!

gal255

New member
ביקורת שלי

האמת? לא ציפיתי לכ"כ הרבה. את עיליי בוטנר אני לא ממש מכירה. ובאלבום של נינט יש שירים שאני יותר אוהבת מאשר את "היא יודעת". היו לי ציפיות שרן יכתוב חלק משירי האלבום וכשפורסם שאת כל השירים והלחנים יכתוב עילי בוטנר התאכזבתי. אבל אני חייבת להגיד שהופתעתי לטובה! ההגשה של רן מצמררת, הלחן מקסים והמילים נוגעות. שיר מקסים. אשמח לשמוע גם שירים יותר קיצביים שמראים שרן זמר מגוון, כי גם בסדרה "השיר שלנו" לא יצא לרן לשיר הרבה שירים קצביים.

/tapuzforum/images/emo99.gifפשוט ומדהים

הסינגל ממש יפה... אפשר גם להוריד אותו בפלאפון גם ת`שיר וגם טרטורון...

gal255

New member
אחרי עוד מספר שמיעות

בנוסף לביקורת שלי טיפה למעלה... השיר טיפה משעמם. אבל עדיין יותר מהציפיות שלי

nofarosh11

New member
אעאעאעאעאעאעעעעעעעעע... ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אייה שייר יפהה ! פשוט יפה ! ! !
למרות שיש כאלו שאומרים שהוא לא יפה ומשעמם וכו'.. אני חושבת שהשיר פשווט מ ד הי ם !
אייזה כייף שהוא סופסוף יצאא..
דבר ראשון כשאני מגיעה הבייתה (אני אצל סבתא..
) אני ישרר מוורידה אוותו ומעבירה לפלא'.. אעאעאעאע כפרעליייו
|מאוהב ואייזה חמווד הוא היה כשהוא כתב בפורוווווום..
-כל ה-"אעאעאעאעאע" זה כי אני אחרי יום קשה + מבחן בטיטומטיקה שלא ידעתי כמעט כלום - אבל לפחות יצא הסינגלל..
xD

nofarosh11

New member
אהה וכמובן שאני שומעת אותו נון-סטופ בנתיים..

בוואי-נט..

אני לא מצליחה לשמוע.....

אני לא מצליחה לשמוע את השיר וגם לראות סרטונים באינטרנט....יש מישהו מבין שיכול לעזור?תודה מראש.....

nofarosh11

New member
אם למישהו יש את הסינגל

על המחשב אני מאוווווד אשמח אם תשלחו לי.. : ] אני לא מצליחה להוריד אותו..

למעלה