שווה ציטוט

שרונהה

New member
שווה ציטוט../images/Emo63.gif

"החיים הם אבן משחזת - או שהם טוחנים אותך עד דק או שהם רק מלטשים אותך, תלוי בחומר שממנו קורצת" ג'יקוב מ. בראודה מה אתם אומרים?

פורפור

New member
|../images/Emo127.gifהחיים הם.........חיים../images/Emo6.gif

קצת מכל דבר . גם שוחקים וגם מלטשים,,

אלימא..אני בקושי אחראית על עצמי

מה אתה נותן לי משהו שאני לא קבלתי ולא לוקחת גם..... על תתעצבן אותי...

ועכשיו כל אחד שימציא פסוק/אימרה

כיד דמיונו הקודח אבל בלי "לגנוב" מאחרים
לדוגמא החיים הם כמו יהלום יפים ,קשים ויקרים וכו' וכו'

maxima

New member
שווה ציטוט....../images/Emo13.gif

החיים הם כמו גלידה אם אתה לא אוכל בזמן הם נמסים ולא נשאר כלום...

tsiporganeden

New member
החיים, פעם כתבתי שיר זה, ששכב

במגירה הרבה זמן, הנה הוא לפניכם: החיים קיבלתי היום מתנה, את החיים על פני האדמה, ארצה לעשותם ורודים אקח לי לדוגמא שני יונים ארצה לעשותם שחורים אקח לי לדוגמא שני שועלים אם אשכיל לנווט את צרותי אזי אחיה בלי די ואללי אם אקום בבוקר עם שיר בלב יומי יחייך אלי בלי כאב אם אקום בבוקר עם דמעה בקצה העין אזי יומי יהיה מר ואין, אקום עם שיר בלב, יומי יחייך אלי בלי כאב את החיים קיבלתי במתנה, עליהם אשמור,לא אפחד אותם אקח לעולמי עד.

נצנץ2

New member
פסוקו של יום:" עוד שתי בחינות

בגרות ויוצאים לחופשה....." ולמה זה פסוקו של יום? כי זה רק בגדר של פסוק. המציאות תהא אחרת. איך אומרת האשה: חופש? מה פתאום, לפני שנה היינו בחופש... אהה, לפני שנה בשבוע זה ישבתי שבעה על אימי. ולזה יקרא : חופש? אלא, מאי? אם בשנה החולפת לא היינו בחופשה, אז מה פתאום השנה? מה יום מיומיים? אין. אין צדק בעולם.

שרונהה

New member
זה חיים זה?

יוחזר החופש לאלתר..... החיים הם חופש - החופש לבחור. יש רק בעיה אחת.... איפה החופש כשמחייבים אותי לבחור? אה????????? רוצה לטעום מזה וגם מזה, וגם מזה........ אז איפה החופש?

על איזה חופש את מדברת???

והרי החופש תמיד במקום אחר החופש תמיד אצל מישהו אחר.

נצנץ2

New member
שרונהה. את החופש לא מחפשים

מתחת לפנס. החופש נמצא לידך. קרוב למוחך. שם יש שבב קטן המחליט שאם יוצאים לחופשה אז יוצאים.. הבעיה: השבב הזה חלוד. אולי בגלל הגיל. אולי בגלל שיש כבר G3? מי יודע? טוב. אני מפסיק. אני מרגיש שאני מתחיל להיות כבד....

נצנץ2

New member
שרונהה. ביקשת, קיבלת. על החיים:

1. המוות-חוף החיים והזיקנה- ספינה המתקרבת לחוף(א. חיסדאי) 2. כל ימי האדם מכאובים אם יהיו ארוכים ורחבים- ימותו אוהביו, יאנח על רעיו ועל בני עמו ואם יהיו קצרים- יאנח יותר על עצמו (אותו כנ"ל).

תמשיכו לחפש את משמעות החיים

אני בינתיים הולכת לעשות חיים עם הבנות שלי.

למעלה