שווה? לא בטוח

1908noa

New member
שווה? לא בטוח

אני כועסת על עצמי.
אני כועסת עליה.
עליה שהוציאה אותי מבועת חיי הנוחות שלי בפרוורים. עם גבר, ילדים, בית עם גינה ושני כלבים.
בלי תשוקה. בלי סקס. בלי לדעת מה אני מפספסת.
לא תמיד צריך לדעת.
ואני.. אני שנגררתי. שיצאתי מהחושך לאור בוהק, מסנוור, בהיר כלכך. כזה שהמציאות בו מתעתעת, שהתשוקה בו מטורפת, הזויה.. כזו ששווה בשבילה לנשום.
היו לי חיים. אחרים. לא הרגשתי בתוכם רע. אפילו היה לי טוב.
והיום אני לבד. בעיר אחרת.
בלעדיה. בלעדיו.
בלי עתיד ידוע.
עם אפשרויות אינסופיות של קיום.
ואין לי שום דבר יציב, מלבד שלושה ילדים שבשבילם אני נאחזת בחיים בשיניים.
אני כועסת.
על עצמי בעיקר.
ועליה. שברגע אחד הוציאה אותי לעולם
והשאירה אותי לכאוב לבד.

מהמאדים

New member
מדוייקת

מכירה את התחושות. עברתי בנתיב הזה.
רק שבמבט לאחור, גם אם יש בי חרטה ומחשבות של אולי עדיף היה שלא לדעת, ברור לי שאין לי מה לכעוס. לא עליה ולא על עצמי ולא על אף אחד. זה משהו בתוכי שהתעורר והרים ראש למרות ששנים קברתי אותו בהצלחה גדולה עד כדי חוסר מודעות כמעט מוחלט...
הכעס לא מועיל לנו אלא רק מעצים את התסכול. חיבת להסתכל קדימה, אל העתיד, ולנסות לשאוף להכי נכון ומדויק שאפשר.
חיבוק

1908noa

New member
לצערי

תודה על התשובה היפה.
אני כרגע בכעס.
נאבקת יום יום ומנסה לבנות עצמי מחדש... אבל כועסת. מניחה שזה יעבור מתישהו..

Lillu2020

New member
זה בדיוק מה שקרה ל

מכרה שלי. היא הבהילה אותי, ולכן ויתרתי על אהבה גדולה מהחיים, ועכשיו לעולם לא אדע מה יכול היה להיות. את לפחות יודעת שמיצית, שזה נגמר, שהלכת עם האמת שלך. אני נשארתי עוד שלוש שנים רק כדי לצאת מהארון לגמרי לבדי. אז בערך אותו הדבר, אלא שהיא התחננה אליי שאשאר, וכשנטשתי אותה - ואני בושה ונכלמת בעצמי, כי נכנעתי ללחצי הסביבה - היא מצאה אחרת והתחתנה. אני שמחה עבורה שהיא חיה באושר אבל אני, גם אני נשארתי לבדי. את יכולה להתנחם בכך שאולי נשארת לבדך אבל לעולם לא תתהי מה היה קורה אילו השארת את האושר שלך צמוד אלייך.

למעלה