שוב...

שוב...

היי לכולם! כבר שאלתי פה ולא ממש קיבלתי תשובה.... בפסח יש לי רגילה מהצבא... ואני מתכננת לטוס לחו"ל עם חבר שלי.. איזה מקומות מומלצים? יש לכם מושג מה בערך המזג אויר בתחילת אפריל בפריז/לונדון? ואם אתם יודעים אז גם באיי נאפה, יוון, טורכיה... או שכדי להקל עליכם..... יש אתר או משהו שמראה בערך מה המזג אויר במקומות בעולם? (ברור שלא מפורט, רק אם קיץ או חורף,בכלליות). בקיצור, אם יש לכם המלצות.....אני מחכה!!! משהו לשבוע,לא קר מידי... (אין לי אפילו כיוון שאני מעדיפה...פתוחה להצעות) תודה רבה! אילת.

sela v

New member
מזג אוויר

יש את פורום מזג אוויר או שתסתכלי באתר של לונלי פלנט, יש להם גם גרסא בעברית באתר של YNET אם אני לא טועה, אבל מכיוון שאני לא גר בארץ אני לא יכול לגלוש באתר שלהם. באתר הזה הם ממליצים מהן העונות המומלצות לביקור. מבחינת מזג אוויר אלא אם את ממש סובלת מקור (תתלבשי טוב), אז אפשר ברוב הערים הגדולות באירופה להסתובב גם בחורף במיוחד בלונדון ופריז. הבעיה היא במקומות שמטיילים הרבה ברגל ואין לאן לברוח כל כך, כמו גם מינוס 10 בעיר שצריך ללכת כל היום ברחוב זו לא חוויה, אבל 10 מעלות שזה אני חושב הממוצע באפריל בלונדון ופריז זה ממש לא נורא, מעיל וזהו.

למעלה