שוב תזכורת מיוחדת

Zygon

New member
שוב תזכורת מיוחדת

נכון לעכשיו הממיר שלי מורה על 22:50 כשעת שידור לחלק השני של החשוד העיקרי 6 החלק השני,תבדקו קודם כל כמה פעמים. לא הייתי עושה את זה עם היה ניתן לסמוך על ערוץ 2 ,פשוט עינוי לצפות בו בסדרות.

StevieDav

New member
צר לי זייגון, אין חשודעיקרי6

קשת החליטו (ובצדק, רק חבל שזה ככה) לעשות ש.ח. של "ארץ נהדרת" לטובת הצופים הדתיים שלא יכולים לראות את התוכנית בערב שבת, ותקעו אותו הערב ב-22:50, "החשוד העיקרי 6" הועבר למוצאי שבת.

anazapela

New member
ממש עכשיו אמרו שהתכנית מיד מתחילה

כנראה אחרי המערכון הנבחר של 'ארץ נהדרת'.

StevieDav

New member
כן, באמת יש את זה

למרות ההודעה לעיתונות והשינוי באתר של "קשת". אם למישהו בא להתלונן: rashut2.org.il אצל נציב תלונות הציבור.

Zygon

New member
מה בצדק,אז שיפסיקו להיות דתיים

זה לא בעיה שלי.

StevieDav

New member
נעזוב את זה שהתגובה שלך מכוערת

זה בהחלט בצדק, כי אם יש דרישה (ויש הרבה דרישה), אז טוב שהזכיינית מטה אוזן לצופים שלה ועושה (לשם שינוי) כבקשתם. הבעיה - כמו שכתבתי - היא הדרך.

Zygon

New member
הזכיינית מטה אוזן לאיפה שהכסף מדבר

לא לצופים שלה,ואל תתבלבלי לרגע. אחרת התוכנית הזאת היתה כבר מוקרנת,ובלי אי בהירות לגבי מתי,איך והאם. (לכל הרוחות המיני סדרה הזו היא בת 4 שעות בלבד,פחות אפילו),ההחלטה שלהם לשדר את האשפה המקומית ביום נוסף היא עיסקית בלבד. בקשר לדתיים,נו טוב זה התגובה הקבועה שלי בנוגע להתקרצציות שלהם שגורמות לשנויים של פקטורים בחייים שלי,זה לא ספציפית נגד הנושא עצמו. הסכסוך ביני ובינהם עמוק יותר מזה,לא ממש רציתי להביא את זה לפה,סתם עצבן אותי הקטע של ה"בצדק".

Mycroft

New member
העניין של הלא אמין ממש להוכיח את

עצמו. ואני באמת בספק אם האחראים לתלונות הציבור אפילו יטרחו לשלוח תגובה למכתב תלונה...

StevieDav

New member
תתפלא. הם תמיד שולחים תשובה.

לכל תלונה. כנראה אין לך ניסיון איתם...

Mycroft

New member
האמת שאין לי ../images/Emo13.gif

טוב התכוונתי שהנושא הזה פחות מעניין אותם, בטח בהשוואה לסדרות עתירות הרייטינג שלהם (וכמובן העניינים האקטואלים).

StevieDav

New member
הפנייה היא לנציב תלונות הציבור

של הרשות השנייה. האינטרסים הרייטינגיים וכו' של הזכיינית עצמה לא מעניינים אותו... עניינו הוא תלונות הציבור

למעלה