שוב תאונה קטלנית בציר המוות בדרך ז'בוטינסקי

מצב
הנושא נעול.

תמריץ0

New member
קשה לתאר כמה דעותיך בשרשור הזה מקוממות

דבר אל הקיר...
כתבו לו את זה כאן עשרות פעמים, הוא מתעקש שהכביש אשם ולא הולכי הרגל שחוצים איפה שבא להם.
קשה לתאר כמה דעותיך בשרשור הזה מקוממות
נראה שאתה מאמין שהעונש על חציית כביש חפוזה או שגויה צריך להיות עונש מוות.

ארזS

New member
לא.

אפשר להפסיק עם השם הזה?
מי שחוצה כחוק לא יפגע. מי שחוצה לא כחוק ולא נזהר, שישא בתוצאות.
לא.
ולא חשוב מי אשם. הר ברור לי מי אשם. אני לא מטומטם.
ואת השם הזה לא אני המצאתי למרות שאני מאוד מסכים שהשם מדוייק.
והזלזול של פארק לא ראוי להתייחסות בכלל.

svety

New member
עם כמות האנשים שחוצים שם בצורה מאוד לא אחראית

שוב תאונה קטלנית בציר המוות בדרך ז'בוטינסקי
http://news.walla.co.il/?w=//2704929&utm

בפתח תקוה, הפעם קו 51 מעורב.

מה יהיה???
אני מתפלאת איך אין שם יותר תאונות.

ששש... אל תקלקלי את הסיפור

אני מתפלאת איך אין שם יותר תאונות.
מי שאשם זה הכביש. להולכי הרגל מותר לחצות בצורה לא אחראית מתוקף זכותם הטבעית וההיסטורית להיות טפשים. הרשויות צריכות לאפשר להם את מימוש הזכות ולהפוך את הנת"צ למדרחוב.

ארזS

New member
הייתי אומר לך משהו

מי שאשם זה הכביש. להולכי הרגל מותר לחצות בצורה לא אחראית מתוקף זכותם הטבעית וההיסטורית להיות טפשים. הרשויות צריכות לאפשר להם את מימוש הזכות ולהפוך את הנת"צ למדרחוב.
הייתי אומר לך משהו
אבל אני שומר על כבוד הפורום.

לכן אסתפק בדברים הבאים:
מה שאני נהגתי ברוורס עם אוטובוס מפרקי, אתה לא תיסע בחיים קדימה בכל כלי רכב שהוא.
ומכאן זכות המילה האחרונה שמורה לך.

הייתי אומר לך משהו

לכן אסתפק בדברים הבאים:
מה שאני נהגתי ברוורס עם אוטובוס מפרקי, אתה לא תיסע בחיים קדימה בכל כלי רכב שהוא.

לאן נהגת עם המפרקי שלך? לקסטינה? למצפה רמון? לפונדק ה-101?

ביום שתנהג עד אלסקה ובחזרה, כולל את כל הכבישים בתוך אלסקה עצמה, תתקשר אליי....

ועוד לא דיברנו על כך שההצהרה האבו-עלית שלך לא קשורה בשום צורה לוויכוח על הנת"צ בפ"ת. כנראה שאין לך מה לומר לגופו של עניין, אז אתה עושה פוזות. ממש התרשמתי!

down under

New member
ארז "שפירא", בפראפרזה על המשפט לגבי

הייתי אומר לך משהו

לכן אסתפק בדברים הבאים:
הפטריוטיות (מפלטו של ה...) אגיד כך, אד הומינם הוא מפלטו של חסר הטיעון החזק.

ועוד מצא לו אד-הומינם....

הפטריוטיות (מפלטו של ה...) אגיד כך, אד הומינם הוא מפלטו של חסר הטיעון החזק.
ועוד מצא לו אד-הומינם....
חוץ מאיזה מטורף שנוהג ממוסקבה עד ולדיבוסטוק, אין אחד (ודאי לא ארז) שיכול לעשות עליי רושם במרחק נהיגה.

amit1270

New member
מה שכתבת בצחוק ובסרקאזם זה בדיוק מה שנכון

זכותם של הולכי רגל ומשתמשי דרך אחרים "להיות טיפשים" ולא על כל טעות אדם צריך לשלם בחייו. תשתית צריכה להיות "סלחנית", כלומר לאפשר מרחב טעות מסוים למשתמשיה, ואם יש מספר חריג של תאונות קטלניות אי אפשר להסתתר מאחורי הטיעון של "טיפשות" המשתמשים (כי אנשים עושים טעויות, חוץ ממך כמובן) וחובה לשפר את התנאים כך ששכיחותם של מקרים כאלה לא תהיה גבוהה כל כך. זה לא אומר בהכרח לסגור ולבטל את המת"צ.

אבל זה מה שהוא רוצה

זכותם של הולכי רגל ומשתמשי דרך אחרים "להיות טיפשים" ולא על כל טעות אדם צריך לשלם בחייו. תשתית צריכה להיות "סלחנית", כלומר לאפשר מרחב טעות מסוים למשתמשיה, ואם יש מספר חריג של תאונות קטלניות אי אפשר להסתתר מאחורי הטיעון של "טיפשות" המשתמשים (כי אנשים עושים טעויות, חוץ ממך כמובן) וחובה לשפר את התנאים כך ששכיחותם של מקרים כאלה לא תהיה גבוהה כל כך. זה לא אומר בהכרח לסגור ולבטל את המת"צ.
אבל זה מה שהוא רוצה
וכמובן גם העתונאים המגוחכים וכל המפגינים - הם מפגינים על זכותם לחצות את הנת"צ באור אדום, או בכלל לא במעבר החציה, ודורשים שהאוטובוסים לא ידרסו אותם כשהם עושים זאת. אם לא ייענו דרישותיהם - יסגרו את הנת"צ. וכמובן שהרשויות הפחדניות נענו לסחיטה הזו וסגרו אותו חלקית. השלב הבא - סגירת הרכבת לחיפה (כי כמה טפשים הלכו על המסילה באיזור כפר ויתקין לא מזמן כ"תרגיל אומץ" ואחד נהרג. הרכבת אשמה!)

amit1270

New member
לא ראיתי שמישהו הפגין על זכותו לחצות באדום

אבל זה מה שהוא רוצה
וכמובן גם העתונאים המגוחכים וכל המפגינים - הם מפגינים על זכותם לחצות את הנת"צ באור אדום, או בכלל לא במעבר החציה, ודורשים שהאוטובוסים לא ידרסו אותם כשהם עושים זאת. אם לא ייענו דרישותיהם - יסגרו את הנת"צ. וכמובן שהרשויות הפחדניות נענו לסחיטה הזו וסגרו אותו חלקית. השלב הבא - סגירת הרכבת לחיפה (כי כמה טפשים הלכו על המסילה באיזור כפר ויתקין לא מזמן כ"תרגיל אומץ" ואחד נהרג. הרכבת אשמה!)

אז כנראה שלא קראת את הכתבה

אז כנראה שלא קראת את הכתבה
היתה הפגנה של תושבי פ"ת במחאה על כך שאוטובוסים דרסו הולכי רגל שחצו באדום ו/או לא במעבר חציה כלל. הדרישה היתה לסגור את הנת"צ וכמובן שהתקשורת תמכה בכך עם קמפיין תעמולה על "ציר המוות". הרשויות נבהלו וסגרו חלקית במקום להבהיר למפגינים שהם חייבים לחצות בירוק בלבד או להסתכן במוות. השלב הבא: הפגנה נגד הרכבת על כך שדרסה אנשים שטיילו על המסילות ודרישה לסגור את המסילה. אני עוד זוכר איך תושבי לוד הערבים השליכו אבנים על הרכבת (כשעוד נסעתי דרך לוד) במחאה על כך שהרכבת דרסה תושבים שחצו את המסילה איפה שבא להם ובלי להתייחס לקיומה של רכבת. אז אל תיתמם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה