שוב שרשור לגבי עגלה ...

einit

New member
שוב שרשור לגבי עגלה ...

סליחה שאני פותחת שרשור לגבי נושא כ"כ נדוש ...ובכל זאת אולי אוכל לקבל פתרון מהיר... אני מעוניינת לקנות עגלה של peg אך אני לא מסוגלת להחליט איזה דגם של peg ...מישהי יכולה להמליץ לי מנסיונה האישי או ממה שהיא שמעה ?

גרזנית

New member
אינגלזינה

כי באותו מחיר של פג את מקבלת עגלה עם גלגלים טובים יותר ועם אבא טוב יותר ושרות מעולה

מקפיצה עבורך....

תמיד יש מישהי שייעניין אותה ורוצה תגובות של אחרים.

גוזליקו

New member
אינגלזינה יותר טובה מפג?

הן חברות מתחרות ונחשבות זהות מבחינת האיכות. והגלגלים של הפג- טיולון(p3) גדולים מאוד ונוחים מאוד.

יםיבשה

New member
מצטרפת להמלצה על אינגלזינה../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אנחנו מאד מרוצים. היא ברשותנו כבר שנה וחצי. ההתנידות זה מצוינת אודות לגלגליה המצוינים. ממליצה בחום.

muffin3

New member
אבל באינגליזינה לא רואים את התינוק

רק דרך חלון הצצה מפלסטיק. גם אני התלהבתי מאוד מהעגלה אבל הגורם הזה הוריד אותה מהפרק מבחינתי. נראה לי הכי כיף לטייל ובו בזמן להסתכל על התינוק שלך גם אם הוא ישן ולא רק להוביל אותו כמו עגלה בסופר.. זה כמובן דבר אישי אבל למי שזה חשוב לה יש לקחת בחשבון את הענין הזה באינגליזינה.

יםיבשה

New member
לי אישית זה ממש לא מפריע. יש לה כ"כ

הרבה יתרונות שזה ממש פרט שולי. מה גם שהתינוק אחרי מספר חודשים גם רוצה לראות נוף ואנשים, בדיוק כמוך
. זו כמובן דעתי האישית. ואגב, אחד מיתרונותיה הגדולים, שכאשר מקפלים אותה היא נסגרת כמו מטריה ובקושי תופסת מקום בבג'אג', בניגוד לרוב העגלות. עוד שיקול שעשיתי כשרכשתי אותה שהיא משמשת עבורי כטיולון, כך שאת חוסכת את קניית הטיולון. בקיצור, בעיניי היא ממש מושלמת. בהצלחה.

violet78

New member
אם את רוצה

עגלה של פג, תתיעצי עם "כרובית הפלא" היא יודעת את כל הדגמים, וגם היא עשתה קניה קבוצתית, שזה מוזיל את המחיר של עגלות ממש משמעותי. דברי איתה.

תודה../images/Emo13.gif

לא היה לי כח לכתוב שוב את אותה הודעה
בסוף יחשבו שאני מרוויחה מזה משהו

למעלה