שוב שלום לכולם.

hal767

New member
שוב שלום לכולם.

בהמשך לשרשור שפתחתי לגבי החזרת בת זוג שגורשה לפיליפינים, אשמח לקבל המלצות על עורכי דין שעוסקים בתחום הזה, שהוכיחו עצמם כטובים והגונים. אפשר גם במסר אישי אם זה לא ניתן במסגרת הפורום. אשמח לשוחח עם אלה שהיו במצב הזה.
תודה למשיבים.

kmiki

New member
לדעתי זה לא קיים

אני חושבת שאתה מחפש פתרון בלתי אפשרי למצב בעייתי.

hal767

New member
אוקי, אבל שנם עורכי דין שעוסקים במעמד של זרים

אשמח לקבל המלצות על עורכי דין כאלה.

FR12

New member
היתה פה כזאת שהתארחה בפורום

ענת אולי. מישהו זוכר?

hal767

New member
ידוע לי.

אני מבקש המלצות מניסיון אישי של אנשים שזכו לטיפול טוב של עו"ד שנלחם עבורם.

bluetartuga

New member
תראה אתה שואל ושואל...

אבל ככל הנראה אין פה מישהו שהיה במצב דומ ונזקק לעו"ד.
היתה את ענת שהתארחה פה- אבל כאמור אנו מכירים אותה רק מפה. היא עשתה רושם מקצועי ויש לה ידע וניסיון אבל כאמור לא תמצא פה מישהו שהשתמש בשירותיה הטובים.
אגב מזכיר- לך ולאחרים - שרוב המקרים הם לא ברמת הסיבוך שלך.
יש לי מין תחושה כזאת, סתם תחושת בטן (ועם המון סימפטיה וכו, כפי שכבר בטח ראית בתגובותי...) שאתה מנסה לרבע פה עיגול או לעגל ריבוע...

בכל מקרה בהצלחה ושהאהבה תנצח.

hal767

New member
תודה על תגובתך.

מבדיקות שעשיתי נראה שהמאבק אינו אבוד מראש. כדאי להלחם, אם כי יש לומר שזהו מאבק יקר שיכול להגיע גם לבג"צ.
הסיכוי להצליח תלוי במידה רבה ברמתו המקצועית של עורך הדין.
עד עכשיו שוחחתי עם שני עורכי דין לצורך הכרות. הם היו מספיק הגונים ולא הבטיחו דבר בגלל התלות בהחלטות שופטים. מדובר בליאת שטיינברג ודוד אנג'ל. אשמח לחוות דעת עליהם או על אחרים אם מישהו פגש עורך דין ראוי שעוסק בתחום הסדרת מעמד של זרים.

bluetartuga

New member
לא אמרתי שהמאבק אבוד

לא אמרתי שלא שווה להלחם.
אמרתי שרוב רובם של המקרים בפורום לא הגיעו לעזרתם של עורכי דין- לכן מסופקני אם תקבל חו"ד על מי מהם.
ואגב, לפי הנסיון שלי עם עו"ד - מאוד תלוי בחיבור שלך לעו"ד ושל עו"ד ללקוח לכן זה מאוד משתנה מאדם לאדם.

עו,ד היחידה שאני "מכיר" בתחום היא עו"ד ענת קדרון שהתארחה פה והפגינה ידע ובשיחות מאחורי הקלעים גם הרבה מחוייבות לנושא.

למעלה