שוב שלום, וגם שעת חינוך.

Yaniv-DC

New member
שוב שלום, וגם שעת חינוך.

בואו נתחיל בחלק הלימודי, כיוון שאני מקבל כל מיני הודעות מוזרות עם הרבה סימני שאלה וג´יבריש. אין לי עברית עד ה-28 בדצמבר מה המשמעות? אני לא יכול לראות אי מיילים שנכתבים בעברית, לא מסנג´רים, וגם לא להכנס לאתרים דוברי עברית. מה נובע מכך? מי שבוחר לשלוח לי אי-מייל - בבקשה באנגלית. מי שבוחרת לשלוח לי תפוז חפוז כדי שאני אמחק הודעה מסויימת - חבל. כי אם נכנסים במחשב ללא תמיכה בעברית לאתר דובר עברית, אני רואה כל מיני צורות הנדסיות מוזרות וגם קצת אותיות קיריליות. אז התפוז חפוז לא כל כך חפוז, אז עד סוף החודש אל תשלחו לי תפוז חפוז. עד כאן מה המשמעות של "אין לי עברית". כמה תגובות - ענבלי, אתמול הייתה לי בערך דקה במחשב, אז השארתי הודעה מרוכזת כללית. מי קורא לחתול שלו זיוי? כאלה שלא קוראים לחתול שלהם מיצי. אלי - סלחתי. נועם - מצטרף למשפט הנפלא "5 סנט ועוד בוכה?" השאלה הנשאלת היא, כמה משלם לשיחות סלולריות. מרמלד - כן, מרסלה עדיין עז, הודעה אחת מאז ה"חזרה"? הועדה החליטה פה אחד - עז. לפחות עז שמבינה באלכוהול. קצת חדשות: נו, ראיתם את מסיבת התה של בין-לאדן? נורא הצחיקה אותי הכותרת של ה-CNN אתמול, שאמרה משהו בתרגום חופשי כמו... "האם חלום הבלהות של אמריקה התחיל בחלום של בין לאדן?" חוץ מזה, היום זה היום העמוס ביותר בשנה של משלוח חבילות, והיום בלבד UPS צפוייה לשלוח 18 מיליון חבילות. יפה. מה עוד... יצא ספר חדש - הפילוסופיה של הסימפסונס. הספר יכנס כנראה ללימודים אקדמאים. אני מדמיין אותי מתקשר למנחה ומבקש לדחות את הגשת ממ"ן 12 בקורס 14045 בתאוריית הסימפסונס. איזה יופי... אומרים שאולי ירד שלג בכריסמס (אופטימים), לזיוי שלום (בנתיים), וזהו בערך. משהו שמעלה חיוך ענק על שפתי ב-28 במרץ ועד איפשהו ביוני מגיע המחזמר "מאמא מיה" לוושינגטון. את המחזמר כתבו שני הזכרים של ABBA, והסיפור מורכב מ-22 שירים של הלהקה. הייתי במחזמר לפני שנתיים בלונדון, כשהוא רק התחיל. באנו לקנות כרטיסים, המוכרת צחקה עלינו נורא כשביקשנו כרטיסים ליום למחרת... הכל היה פשוט מכור מראש ל-9 החודשים הבאים. היינו ברשימת המתנה, באנו למחרת ב-7 בבוקר, והתפנו מקומות בשורה ה...אחרונה של היציע... ולמרות זאת, מעולם לא נהניתי ככה במחזמר. בסוף המחזה, כל השחקנים עולים לבמה ושרים שלושה-ארבעה שירי ABBA במלואם, וכל הקהל עומד, מוחא כפיים ושר, והאווירה הייתה פשוט מדהימה. אז אם מישהו בוושינגטון בתאריכים המדוברים - קבלו המלצה חמה (רותחת) ממני. אני אהייה שם. ועד הפעם הבאה, היו טובים (ואם תהיו ממש טובים, אולי תוכלו לראות את הדרדסים!) שלכם, שפרירה זכאי.

Yaniv-DC

New member
וזה מתקשר לאחד מנושאי שיחתינו

בנושא צחנתה של הפוליטיקה הישראלית.

נ ו ע ם

New member
יניבוששששש...

יש לך עברית בכל מקום שתבחר ... לחצן ימני על העכבר (בתקווה שאת לא שמאלי) encoding (hebrew(windows וסביר להניח שלא תהיה לך את האפשרות הזאת אז חפש אותה תחת המילה more סביר להניח שזה יעזור. אם לא אז פשוט תכתוב לנו באנגלית אבל בעברית. לא נייס?! נועם

Yaniv-DC

New member
נועמיייייייי...

הכל טוב ויפה, רק שבעכברים של מקינטוש אין לחצן ימני. יש לחצן אחד. אין גם ENCIDING. ולכן, עד התאריך האמור, אני אוכל בעברית רק מהעבודה, בתנאי שזה יום לא עמוס ושהבוס לא במשרד. תודה בכל אופן. אגב, אני שמאלי.

נ ו ע ם

New member
חחחחחחחחחחחחחח...../images/Emo6.gif

היית צריך לראות אותי כעת יושב כאן ידיים משולבות אחת בשניה... ומתפלל לאלוהים: "פליז אלוהים!!! בבקשה!!! רק שלא יהיה לו מקינטוש!!! פליזזזזזזזזזזזזזזז..." חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וכמו תמיד... גם הפעם אלוהים לא אכזב... הוא שם עליי כזה פס! חחחחחחחחחחחחחחחח אני חייב לחזור להניח תפילין...
------------------------- אני יודע שבמקינטוש יש בעיה עם זה רק במקינטוש!!! נו מה יהיה?! מכל המחשבים בעולם הלכת למקינטוש?! תגיד דחוף לבוס שלך שיתקשר אליי...
נועם. (ברגע של אמונה)

Yaniv-DC

New member
המקינטוש לא שלי.

הוא של אלה שאני שומר להם על החתול בזמן שהם בארץ. ב-28 בדצמבר אני חוזר לפי סי והחלונות ולביל גייטס. שנאמר - "ברוך אתה יי, אלוהינו מלך העולם, בורא ביל גייטס".

ben_holland

New member
יניב,

תיכנס לאחד ממנועי החיפוש ותכתוב ויז´ואל פי.סי. אני יודע בוודאות שיש תוכנה כזאת של מייקרוסופט שאתה יכול לראות כמו אקספלורר במקינטוש. יש לדוד שלי מקינטוש בבית בבלגיה וגם לפ-טופ של מקינטוש ובשניהם יש את זה. תנסה, למה לא????? בן

Yaniv-DC

New member
למה לא?

כי זה לא מחשב שלי, ואני לא מוריד דברים למחשב לא שלי...

למעלה