שוב שלום. אולי אתם יודעים. איך מנקים מסגרת מסך

frankthe2

Active member
חיפשתי קצת עבורך - הפתרונות מגוונים אבל חלקם לא טובים עבורך:
אציטון יכול להוריד את שאריות הסלוטייפ אבל יפגע גם בצבע של המסך
וודקה תעשה המון ריח ולא יעילה במיוחד.
מריחת חמאה עם סמרטוט הוצעה גם כפתרון לבעייה - לא ידוע איכות
wd40 לרסס על סמרטוט, לנגב את המסגרת בזהירות כדי לא לפגוע במסך עצמו, לנגב עם חומר ניקוי כגון ספרי חלונות את המסגרת ושוב הכל בזהירות כדי לא לפגוע במסך עצמו.
בהצלחה וחג שמח

חיפשתי קצת עבורך - הפתרונות מגוונים אבל חלקם לא טובים עבורך:
אציטון יכול להוריד את שאריות הסלוטייפ אבל יפגע גם בצבע של המסך
וודקה תעשה המון ריח ולא יעילה במיוחד.
מריחת חמאה עם סמרטוט הוצעה גם כפתרון לבעייה - לא ידוע איכות
wd40 לרסס על סמרטוט, לנגב את המסגרת בזהירות כדי לא לפגוע במסך עצמו, לנגב עם חומר ניקוי כגון ספרי חלונות את המסגרת ושוב הכל בזהירות כדי לא לפגוע במסך עצמו.
בהצלחה וחג שמח
תודה רבה לך שחיפשת בשבילי 🍒 לפני כמה שנים ניקיתי עם אלכוהול. הברק כנראה אבוד. לא נורא. שאלה יהיו צרותינו ☺ חג שמח גם לך

נוף-צלול

Active member
אני הייתי מנסה כך: עם מעט מעט בנזין על קיו-טיפ (מקל אוזניים) לנסות בהתחלה בפינה קטנטנה. נראה לי שבנזין לא יפגע במסגרת וכן יעיל להסרת הסלוטייפ. אם זה יעבוד מבלי לפגוע בנקודה (להסתכל טוב שלא ירד צבע על הקיו-טיפ), אפשר ליישם סביב סביב

נערך לאחרונה ב:
אני הייתי מנסה כך: אם מעט מעט בנזין על קיו-טיפ (מקל אוזניים) לנסות בהתחלה בפינה קטנטנה. נראה לי שבנזין לא יפגע במסגרת וכן יעיל להסרת הסלוטייפ. אם זה יעבוד מבלי לפגוע בנקודה (להסתכל טוב שלא ירד צבע על הקיו-טיפ), אפשר ליישם סביב סביב
תודה רבה. שכחתי לציין. לפני כמה שנים ניסיתי עם אלכוהול. הוריד אבל המסגרת נשחקה. הברק כבר לא יחזור. טיפשות מצידי ☺

למעלה