שוב רו והקישורים שלה...

• פותח הנושא ro99
  • פורסם בתאריך

ro99

New member
שוב רו והקישורים שלה... ../images/Emo3.gif

אתמול פשוט היו מאמרים מאוד מעניינים בגארדיין של שבת. אז היום מצאתי שביבי רגע פנוי בכדי לחפש את הגירסאות אונליין ולהעלות פה קישורים. המאמר הראשון הוא על המייסד של גיידאר שמת בשבוע שעבר. השני הוא על בני נעורים שיוצאים מהארון בבריטניה. זכור לי במעורפל עוד משהו, אבל לא לגמרי. אלצהיימר לייט - סיפור חיי...

Nirvana0

New member
שוב רו עם הכישורים שלה ../images/Emo8.gif

תודה רו
היה מאוד מעניין, אז חזרי עם עוד קישורים וכישורים כמו שרק לך יש !!! וד"א מתי רואה הספר שלך " אלצהיימר לייט - סיפור חיי..." אור?

TrigATUSA

New member
כמה הערות למאמר על GAYDAR

קודם כל,מרשים אותי באופן חיובי כמה עיתון מיין-סטרימי כמו הגארדיאן יכול לכתוב באופן ישר, מדוייק ולא מתיפיף על נושא כמו אתר סקס לגברים. בעיניי זו בהחלט דוגמא לעיתונאות משובחת המאמר HIT THE NAIL ON THE HEAD בדיוק על הנושא שגורם לי לא כל כך לאהוב את GAYDAR, והיא הצביעות הלא בריאה שביסודו זה כמעט האתר היחיד שאני מכיר שיש פער כל כך גדול בין ההצהרה ("הכרויות") לבין מה שקורה בפועל (כמעט אך ורק סקס אנונימי) לא שבעיני יש משהו רע בסקס אנונימי, אבל הסקיזם הזה בין המוצהר לבין המעשה הוא לא בריא בעיני, נפשית או מינית, ואני אפילו אטען שמעודד סוג של שנאה עצמית הערה שנייה - כמה עצוב ואירוני שמייסד האתר לסקס אנונימי היה כל כך לא מאושר בחייו הפרטיים

ro99

New member
הגארדיין מאז ומתמיד משובח

אני לא סתם קוראת אותו כבר עשרות שנים (ולפני זה ההורים, ולפני זה הסבא והסבתא...). הוא תמיד פתוח, סובלני וצועד כמה צעדים לפני שאר העתונות האיכותית. וכמובן, זה שעתונאים הומואים ולסביות בו לא רק ממלאים תפקיד ססגוני של הומו/לסבית מחמד שכותבים fluff, אלא הם בעלי מומחיות בכל מיני איזורים "לא קשורים" - וכאן העיקר: זאת נורמליזציה שגורמת לכך שהכל אפשר להגיד בקול רם והזהות המינית שלך היא דבר ברור ושגרתי כמו של כולם בו זמנית, אם אתה מבין את מה שאני מנסה פה להגיד... זה מביא למצבים שלמשל כתב עם מומחיות מסויימת מזכיר ללא היסוס בן זוג בדיוק באותו המקום ואותה הצורה שכתב סטרייט יזכיר בת זוג. לא כל בריטניה זה ה-Daily Mail למזלנו.

למעלה