שוב פעם מתבכיין

ishay-to

New member
שוב פעם מתבכיין ../images/Emo48.gif

לפעמים אני מרגיש כמו טיפש והפעם זה בגלל "ברקן סופריור קברנה 2003" שהיין יצא לשוק בערך לפני חצי שנה קניתי 2 בקבוקים היללו ושיבחו אותו בתור היין הכי טוב של ברקן (רוגוב) בתחרות יין אפילו הוא קיבל מקום ראשון הביקורות עליו גמרו את הלל מתווך סקרנות פתחתי בקבוק אחד לפני 5 חודשים (אחרי שפורסם שהוא זכה מקום ראשון) נתתי לו להתאוורר שעה הצבע אדום שחור הארומה בסדר שילוב של פרי חזק ועוצמתי הגוף מלא הטעם קברנה עדין עם רמזים של דובדבנים ורמז קטן לעץ הטאנין מורגש אבל לא מפריע הסיומת בסדר אבל לא יותר סה"כ יין בסדר אבל ממש לא מורכב ואפילו טיפה מחוספס ובתור יין שעולה 150 -160 ש"ח אפשר להגיד שהוא מאד מאכזב לאחר ההתרשמות הלא מי יודע מה של היין דברתי עם חברים שמבינים יותר ממני ביין הם אמרו שהיין מעולה וצריך לתת לו עוד כמה חודשים השבת נתתי לו צאנס נוסף פתחתי אותו שעתיים לפני הארוחה (ההשוואה יחסית ליין מלפני 5 חודשים) הצבע היה יותר דהוי הארומה היתה אנמית הגוף עדיין מלא הטעם נחלש ונהפך לאחיד וממש לא מורכב טיפה זכר לעץ הטאנין יחסית ליין היה עוד עוצמתי הסיומת בסדר לפי דעתי הוא היה אפילו פחות טוב ממה ששתתי לפני 5 חודשים מבחינת תימחור היין לא שווה יותר מ 90- 80 ש"ח אז על מה כל הרעש????????????? והקטע הכי מעצבן שיקבי ברקן בדרך כלל הם חברה רציניים נראה לי יכלו לשווק אותו בשקט בתור יין ראזרבד שלהם אבל לא יותר מזל שיש את סדרת האלטידויד שעולה על הסופריר בכל הפרמטרים אהה כן , וגם עולה פחות רק בשמחות שי

טעמתי אותו לפני חצי שנה

כשהוא היה די חדש. משום מה אני זוכר אותו יותר טוב ממה שרשמתי , אם כי ללא ספק הוא היה עתיר עץ וטאנין (אם אני זוכר נכון אתה אוהב את היינות שלך בכיוון הזה). לבקבוק השני שלך יכולים להיות שני הסברים לדעתי - או שהוא פגום, או שהיין באמת נפילה. אני נוטה להאמין יותר לכיוון של בקבוק פגום (אתה שומר אותם במקרר יין אם אני זוכר נכון, לא?). רוגוב בכל מקרה נתן לו עד 2012...

ishay-to

New member
אתה זוכר נכון ...

אבל לא רק עץ...גם פרי..גוף ומורכבות בטעמים , אוקצור לא אוהב יין שטוח לא חושב שהיין היה פגום הוא הזכיר בסגנונו את אותו יין ששתתי לפני 5 חודשים וכן אני שומר את הינות שלי במקרר יין ד"א רוגוב במדריך של 2008 נתן לו עד שנת 2010 ואם אנחנו בעינייני רוגוב וברקן אז היין שקיבל את הציון הגבוה ביותר הוא דווקא הטמפרניו רזארבד 2005 שמקבל ציון 91-92 מעניין אהה יום נעים שי

kinks

New member
לפעמים לא מצליח, ככה זה יין

ברקן אני דווקא מחבב את הסדרת אלטטיוד שלהם אם כי שנת 2005 טובה, אך קצת מאכזבת ביחד לשנת 2003.

ByTeFrEaK

New member
2005 bshela miday

tova aval 2003 arbe yoter im going tomorrow to mendoza hope ill taste some nice wine the wine stores here are amazings and 100% wines from argentina im planing to go to a white wine region called salta i heard great thing about the white wines from her. ill update when ill back from mendoza cheers mates

למעלה