שוב נשארתי על אותו משקל

שוב נשארתי על אותו משקל../images/Emo10.gif

רציתי לדעת, יכול להיות שזה בגלל המחזור שמתעכב לי? הייתי אמור לקבל לפני חודש, ולא קיבלתי כי המחזור שלי לא סדיר.

קליאו1

New member
גם עצירה ועמידה במקום זה יופי!

ואולי באמת זו אגירת נוזלים בגלל מחזור שמתעכב... חודש ???? למה לא לבדוק אצל רופאת נשים???? חובה!! ולפחות לא עלית!!! תחייכי!!! ולכי לרופאת נשים מתוקה!!

מותק../images/Emo24.gif../images/Emo85.gifולהיבלאו'שה[=

רוצה ליראותו'ש חיוך עכישוש'ש
!!!!!! בכל דיאטה תשלאי פאילו את היבלא'להלהה שלנו
. בכל אחת כזו יש עצירות מידי פעם

Naughty Girl1

New member
חח כנון נוע'לה שלי../images/Emo9.gif רק שאצלי...

לא בטוחה שמדובר בעצירה יותר. אני קצת סוטה מהדרך שבה התחלתי.

חחחח בובולך'ה../images/Emo24.gif../images/Emo85.gif

פעם סוטים פעם פחות, אבל העיקר שעושים את זה לאט ולא כל יום בקושי אוכלים כמו שאני הייתי
אני כל כך חולה עליך מותק אני זזה קצת לישון מתה עליייך
יפיופהאחת ומדיהמונת
!

Naughty Girl1

New member
מצטערפת לשאלה ורוצה לעודד קצת../images/Emo9.gif

מותר?
התקופות האלה יכולות להרוס לפעמים. אני כרגע לא יורדת במשקל וזה מתסכל [ולא, לא שקלתי את עצמי האמת. אני פשוט לא מבחינה באף שינוי כשאני מסתכלת על הגוף שלי]. אבל יש המון סיבות למה אנחנו לא יורדות. אולי זה באמת בגלל המחזור [אגב, לא קיבלתי מחזור כבר חודשיים. ככה שאצלי זה ממש ממש לא סדיר], אולי בגלל שזו תקופת העצירה בדיאטה? אולי בגלל שנשקלנו בזמן הלא נכון? יש המון סיבות. אבל במקום לנסות לברר למה אנחנו לא יורדות, אפשר רק לחכות בסבלנות לתוצאות. אם נמשיך בדרך שבה התחלנו - הירידה תגיע מתישהו. ואם סטינו קצת מהדרך- נו, אז לפחות אנחנו לא יודעות למה אנחנו לא יורדות.
בכל אופן, סבלנות. היא מה שתגרום לנו להגיע למטרה בסופו של דבר. התוצאות עוד יגיעו, התוצאות לא תלויות בנו אלא בגוף שלנו, אבל דרך החשיבה תלויה בנו. ונחשי מה? דרך החשיבה היא שתגרום לנו לנצח אז..תהיי סבלנית.

תודה על העידוד מתוקה, למרות שכרגע

שום דבר לא מעודד אותי... אני מרגישה עכשיו שאכלתי את כל העולם ואישתו...

ריבילה

New member
מותק... אני מכירה את ההרגשה

כל חודש, בשבוע לפני המחזור יש לי עלייה במשקל (לפעמים של 300 גר' ולפעמים של 1.3 ק"ג!) ואני בד"כ מרגישה די רע אחרי השקילות האלו... כי עשיתי הכל בסדר, ואין לי מושג למה זה קרה... אבל חמודה, אני לא נותנת לזה לשבור אותי... יודעת למה? כי אני יודעת שהייתי בסדר- וזה בעצם מה שחשוב. כי אנחנו נשים, ובגלל זה הגוף שלנו משתגע לפעמים... כי רזיתי כ"כ יפה עד עכשיו, ואין לי שום סיבה לתת לעליה קטנה ומטופשת להרוס לי... מה שאני מנסה להגיד כאן... זה שאת יודעת שהיית בסדר. שאת אישה ולכן הגוף שלך משתגע לפעמים, וצובר נוזלים. שרזית ממש ממש ממש יפה עד עכשיו, ושבחיים, תמיד יש עליות וירידות, אז כרגע זאת ירידה (לא במשקל
), אבל זאת ירידה שמיד אחריה תבוא עליה (שוב... לא במשקל... למה אני חייבת תמיד לבלבל ככה?
). חמודה, אל תרגישי רע... אז את עומדת קצת במקום... אז מה? זה אפילו יותר טוב. זאת לא עליה !! אז מותק, צאי מהדיכאון ותחשבי על שבוע הבא ועל הירידה היפה שבטוח תהיה לך בו, טוב? ובקשר למחזור... אין לי מושג, אבל לדעתי, אם זו לא אחת הפעמים הראשונות בהן קיבלת מחזור (כי בחודשים הראשונים, יש לפעמים אי סדירות), כדאי לך לבקר רופא נשים ולבדוק את הנושא. בכל מקרה חמודה, תתעודדי, כן? לא עלית! זה נהדר! זה מצויין!!!!! אני גאה בך מותק

איזה מקסימה את...

את כל כך צודקת, אבל לפעמים "קל להגיד - קשה לעשות". תודה על העידוד מקסימונת! מחר יום חדש...ויהיה בסדר זה מה שבטוח

ריבילה

New member
אכן, מחר יום חדש

ושבוע חדש... והוא יהיה טוב. אין לי צל צילו של ספק!

PinkBarbieGirl

New member
מאמוש...אין לב מה לדאוג ../images/Emo23.gif

המשקל שלך כרגע, הוא קילו-חצי קילו יותר ממה שאת באמת, בגלל המחזור, את בדיוק ברגע שלפני שכל המחזור מתנקה ובגלל זה את שוקלת יותר. זה אומר שאת כן ירדת. אל תהרסי את זה מתוקה! מותר להשבר לפעמים אבל את צריכה לקחת את עצמך לידיים ולהמשיך לשמור!
קיצר מחר על הבוקר חדר כושר!
P-) אל תדאגי יהיה טוב!!!

פתאום היום הגיעו כל החרטות...

על כל מה שאכלתי, לא נורא היום יום חדש לתקן את הטעויות

../images/Emo10.gif

אני מאד מבינה את תחושת התסכול... ומאד מבינה שהתנפלת על אוכל... אבל את צריכה לשנן לעצמך כל הזמן - הדרך יותר חשובה מהמשקל בק"ג, והמשקל בק"ג יירד, זה פשוט לוקח זמן... ואולי באמת תבדקי מה עם המחזור הזה? בכל אופן, אל ייאוש! הק"ג יירדו! את צריכה פשוט להתמיד בדרך שלך, ולא להרים ידיים. זה יגיע, וזה יצליח! מבטיחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתמול הכוח רצון עזב אותי...

אבל רק לשעתיים שבלעתי, היום בוקר הוא התעורר בדיוק לידי
נתקן הכל, כבר עשיתי כפיפות בטן היום, ואירובי יש לי בערב... העיקר לא להתייאש

בדיוק! ../images/Emo45.gif

ולהבין שגם מיום אחד של קצת זלילה, לא הורסים כלום. פשוט ממשיכים הלאה
שמחה לשמוע שאת אופטימית ומחייכת הבוקר

shanyz

New member
אני ממש לא יודעת למה..אני לא מבינה

בקשר למחזור וכל זה.. אבל להישאר באותו המשקל זה גם מצויין! לפחות לא עלית! תסתכלי על החיובי

למעלה