שוב מוקדש לך ילד שלי...

בת אהבה

New member
שוב מוקדש לך ילד שלי...

מספרות לי שתי עינייך היפות סיפורים יפים יותר מאגדות, שאינם כתובים בספר אך הלב יבין את פשר מבטייך הקסומים מבטיחים הם אהבה לי לעולם ואומרים שרק אני לך מכולם, מלטפות אותי עינייך מאירים לי גם פנייך ואורם כל-כך מתוק. מספרות לי שתי עינייך עוד סיפור של אהבה בגללן אהבתינו אחת היא ויחידה, מבטך שבי נוגע נושא אותי לעננים ומסביבי אני שומעת צילצולי פעמונים. לו הייתי בין ידייך כל היום אז הייתי כמו שוקעת בחלום בו אני הכול שוכחת ואלייך שוב בורחת, לא רוצה להתעורר, כי איתך לא נגמרות לי המילים ושופעים כמיי מעיין כל הצלילים שאותם שוב אנגן לך כאשר מביטה אני בך מקרוב או מרחוק. מספרות לי שתי עינייך עוד סיפור של אהבה בגללן אהבתינו אחת היא ויחידה מבטך שבי נוגע נושא אותי לעננים ומסביבי אני שומעת צלצולי פעמונים. על כתפי ראשך הניח אהובי בשבילך זו הכתף היחידה שתנחם במצולות האהבה, אל תיהיה רחוק ממני אהובי וספר לי עוד סיפור של אגדה בי הבט בשתי עינייך תן לי רק את רגשותייך, והשב לי עוד אהבה עוד ועוד אהבה... אני אוהבת אותך, בארי,

shiraz2

New member
אהבתי..

מה שכתבת באמת נגע לי איפשהו, הזכיר לי מה הפסדתי באהבה.. מקווה שיהיה לך טוב, שתהיי מאושרת ואוהבת. שלך תמיד, שירז

למעלה