שוב כלבים - והפעם דוחה במיוחד

ר ח ל י ת

New member
שוב כלבים - והפעם דוחה במיוחד

היום באתי לספריה עם ילדי, מעט לפני שבע, וממש בכניסה לבנין קידם את פנינו כלבלב חביב, פודל לבן עם קולר, מסופר בקפידה. רק שהוא היה ממש בתוך פח הזבל הלבן שבכניסה לבנין. הוא הפך את הפח ופיזר את כל תכולתו על הרצפה, וכמובן המשיך לפשפש בזבל ולפזרו תוך שהוא מגדיל את רדיוס הטינופת במהירות מדהימה. אז למרות שזה פודל חמוד שלא ינשוך אף אחד, למה לשחרר אותו להרוס ללכלך? בחיי שהוא היה מתוק. אבל הבעלים (אין לי מושג מיהם) - אני בטוחה שהם רואים את עצמם כבני תרבות, אנשים מן השורה, אולי אפילו תורמים לישוב ולקהילה. אז איך איך איך זה שהם מרשים לעצמם לשחרר כלב ללא רצועה? זו עבירה על החוק, זה פוגע בתושבים, זה מלכלך, מסריח, והכי חשוב - מסוכן!! נמאס! (ואני לא מציינת את המחראות בגינה ועל כל המדרכות. הנה, לא ציינתי. וגם לא את הגולדן רטריבר או אולי לברדור שאתמול ראיתי בשעת מעשה ממש, ברחוב אהוד טיפה לפני הגינה. ועוד נקודה - כמובן שאיני מתייחסת לכל בעלי הכלבים. יש כמובן גם בעלי כלבים שהם בני תרבות ושומרי חוק שמטיילים עם כלביהם קשורים ברצועה, ומנקים אחריהם).

השאלה - היא האם הבעלים ניקה אחריו

פנצ'רים קורים. אם הבעלים אסף אחריו - אז לא צריכה להיות בעיה עם זה. למרות, שהכלב הסתובב ללא השגחה - וזה לא בסדר.

ר ח ל י ת

New member
איציק, הנקודה היא

שלכולנו צריכה להיות בעיה עם התופעה. בוא לא נהיה תמימים ונעמיד פנים שהמקרה הוא חד פעמי. זה הרי דבר שכולנו רואים ונתקלים בו יום יום. אנשים משחררים את כלביהם באופן יומיומי לעשות פנצ'רים על המדרכות ובגינות ובארגז החול, וגם בגינות ובשבילים הפרטיים של הבתים. לפעמים הפנצ'ר הוא להפוך פח על תכולתו. ובטח שצריכה להיות בעיה עם זה. לדעתי כולנו צריכים להוקיע את התופעה שהיא גם עבירה על החוק, ולא לקרוא לזה פנצ'ר. זו תופעה שמלכלכת את הישוב וגם מסכנת את הבטחון שלנו. כלבים כבר תקפו ילדים ואנשים בישוב. ולשאלתך - הבעלים לא היה בסביבה בכלל... ושוב - אין להתייחס למקרה בלי הקונטקסט. לא הייתי מתארת את הארוע לו היה חד פעמי. זה גם לא היה מרגיז. באמת יש לפעמים פנצ'רים אבל כאן זה כבר הפך (כמעט) לנורמה.

הפודל מקצה נחל מודיעין

כל יום הוא המקרה בורח פעם בבוקר פעם בערב מסתובב חופשי ומואשר הכלב חמוד הבעלים לא!!

למעלה