שוב כותרת מקוממת בוואינט

savvysunflower

New member
אכן.

מכירה וורטואלית מישהי שהתינוקת שלה נפטרה בדיוק ככה בבית החולים לפני השחרור. אף אחד לא כתב על זה כותרת ואפילו לא כתבה...

כואב הלב על המשפחה
לא מספיק שהם צריכים להתמודד עם מוות של תינוקת, עכשיו הם צריכים גם להתמודד עם האשמות לגמרי לא מבוססות שזה קשור למקום הלידה?!

dreams123

New member
בעיני זו ידיעה דווקא מאוזנת.

הרי מוות בעריסה בגיל יומיים הוא בהחלט אירוע שסביר שיתפוס כותרת. בידיעה עצמה הוא מביא את ההתייחסות של מיכל בונשטיין, מוסיף גם את התוקפנות של ברלוביץ אבל מסיים בהתנגדות שהדברים שלו עוררו בקרב "יולדות הבית".
היה נחמד אילו המילים לידת בית לא היו מופיעות בכותרת אבל .. שויין...

מצפוטל

New member
טוב, התלונה של אמלי12 הייתה על הכותרת

(שזו בעצם תלונה על העורך ולא על הכתב).
מבחינת הכתב - תיאור המקרה אכן הוגן גם בעיניי, הסקירה המהירה של הסיפור הקודם שמובאת בהמשך הכתבה - פחות.
ואני בעיקר מצטרפת לחמניה בצער על כל מה שההורים צריכים להתמודד עכשיו

שושנית23

New member
מסכימה

חוסר האיזון פה לא בכתבה עצמה דווקא (כי בעיני איזכור המקרה של לידת הבית שכמעט הסתיימה באסון ממש לא שייך פה), אבל בהחלט אנחנו לא שומעים על מקרים כאלה שקורים בבית חולים, שמן הסתם לא תמיד קשורים בלידה עצמה... אבל ברגע שזה לידת בית זה כבר כותרת...

ממש אסון למשפחה... איזה צער!

שושנית23

New member
לא ניסחתי את עצמי טוב

התכוונתי שהחוסר איזון בכתבה פחות מפריע לי (כלומר האיזכור של לידת הבית שכמעט הסתיימה באסון, שגם שם אין שום קשר לזה שזה היה בבית... ), התכוונתי שחוסר האיזון הוא בזה שמוציאים את הסיפור הזה החוצה בגלל שזה בלידת בית, ואנחנו כמעט לא שומעים על מקרים כאלה בבתי חולים, שהם כמובן לצערנו גם קורים.

חברה טובה שלי היתה הדולה שלהם

כל כך עצוב ומפתיע. זאת היתה לידה ראשונה, לידה מהממת כפי שהיא סיפרה, והכל היה חלק ומקסים, בלי שום סימן שמשהו לא בסדר. עברה גם בדיקת רופא, ופתאום זה... האמא עוד לא הספיקה לעכל שהיא ילדה וכבר זה נגמר בכזאת פתאומיות.
אני חושבת שהפעם אין התלהמות ועליהום על לידות הבית סביב הנושא הזה, מקווה שכך ישאר ויתנו לזוג להתאבל בשקט ובכבוד. כל כך כואב הלב.. אני בכלל לא יכולה לתאר לעצמי מה זה לאבד ככה תינוק.

מה הקשר לכך שהיא נולדה בבית?

למה להכניס את זה לכותרת?
ואם היא היתה נולדת, נגיד, בבי"ח מאיר, היו כותבים "תינוקת מתה יומיים אחרי שנולדה בבי"ח מאיר"? בחיים לא.

למעלה