שוב כאן, כותבת מכאב...

שוב כאן, כותבת מכאב...

בכינו ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, חגגנו אתמול בערב עת הוכרז על סיום יום הזיכרון ופתיחת יום העצמאות. הבכי שלי התמקד על מס` דברים מלבד חללי מערכות ישראל... בין היתר גם על אמא, ועל אחותי סיוונוש - ע``ה. אין לי מושג למה אבל כשנתבקשתי ע``י אחיי הקטנים לבוא ולבקר אותם ביום העצמאות דחיתי אותם בטענה הצודקת שאני עובדת עד 1... בין היתר בכיתי על עצם עובדת מזלי. מזלי הנחמד... עברתי בחיי המון והידיעה שבני משפחתי המורחבת לא כמונו, ישראלים במהותם, מכשילה אותי בכל צעד בחיים. צעדים מכריעים. צעדים גורליים... ואני אנה אני באה... כמאמר הכתוב:`` בכה תבכה בלילה...ודמעתה על לחיה, אין לה מנחם מכל אוהביה, כל רודפיה השיגוה בין המצרים, על זה היה דווה ליבנו, על אלה חשכו עיננו, למה לנצח תשכחנו תעזבנו לאורך ימים...חדש ימינו כקדם.`` /tapuzforum/images/emo7.gif ובמעבר חד חגגתי היום... כלומר השתדלתי. אבל אני עדיין בוכיה.... /tapuzforum/images/emo7.gif האם אי פעם מישהו יסכים להביט בי? בפני? האם אי פעם מישהו יסכים לשמוע את המשפט של חיי, המשפט שמכריע את הכף, (בד``כ לחובה) עד הסוף?

yaeli20

New member
../images/Emo201.gif

יקירתי, אנחנו שנכפה עלינו מלמעלה לעבור דברים קשים כל כך יודעים שהדמעות שאנו בוכים הן דמעות על הדברים רבים כל כך, אך אל תשכחי שגם אומרים שמי שמצליח להתמודד עם הסבל על הארץ מובטח לו חלק בעולם הבא. לא תמיד את יכולה לעשות דברים בשביל אחרים (גם אם הם בני משפחתך) לפעמים יש ימים שצריך פשוט לעשות בשביל עצמך, עם כל הכאב שבדבר. מי שמכיר אותי לעומק יודע שגם אני מביאה איתי סיפור חיים לא קל שמשפיע עלי וישפיע עלי עד סוף הימים, אבל אני קיבלתי הוכחות שכשזה האנשים הנכונים לי שצריכים להיות בחיי לא משנה מה עשיתי או מה עברתי, אותם אנשים ילחמו בשביל להיות איתי ובחברתי. נכון, לפעמים האנשים שאני הכי רוצה שיעשו את זה, שילחמו על הקשר ביננו כמו שאני רוצה ונלחמת בשביל שהוא ישרוד, הם לא האנשים הנכונים ולכן הפרידה ביננו קשה לי מאוד. אבל אותו קובץ אנשים שאני יכולה לפעמים גם לא לדבר איתם למעלה מחצי שנה ועדיין הם זוכרים את היומולדת שלי / בחגים שלוחים SMS חג שמח או פשוט פתאום מתקשרים, הם האנשים שאני יודעת שהם האנשים שלי.

eshkolit32

New member
../images/Emo140.gifאני מאמינה בך.

אני חושבת שיש משהו טוב בזה שאת מצליחה למצוא בתנ"ך מילים שמתארות את מה שאת מרגישה. אני מודעת לקשיים שיש בחיים שלך, מודעת היטב. אבל יחד עם זאת אני גם מאמינה בך. כי יש בך המון כאב על מה שנלקח ממך ועל נסיבות החיים שלך, ויש בך גם כוח עצום והמון יופי. את לא תמיד מרגישה את זה ולכן חשוב שתשמעי את זה מאנשים אחרים שמכירים אותך. כולנו צריכים לפעמים שהחברים הטובים שלנו יזכירו לנו מי אנחנו, ומה יש בנו מעבר למה שהכי בולט בעינינו. אז ברגעים הקשים האלה תזכרי שאני מאמינה בך ומאמינה שהכוח שבתוכך ינצח.

למעלה