שוב חברי הכנסת הערבים

pcp1

New member
שוב חברי הכנסת הערבים

וסדר העדיפויות שלהם בכל הנוגע ליהודים ובלי קשר בכלל לפליטיקה מדובר בטרגדיה של האנושות אבל מה לחברי הכנסת הערבים יש כמובן התחייבויות קודומות אחריי זה שלא יתבכינו

motyka

New member
גם חברי כנסת יהודיים לא יגיעו

שוב חברי הכנסת היהודים וסדר העדיפויות שלהם בכל הנוגע לערבים ובלי קשר בכלל לפוליטיקה מדובר בטרגדיה של האנושות אבל מה לחברי הכנסת היהודים יש כמובן התחייבויות קודומות אחריי זה שלא יתבכינו

pcp1

New member
בנתיים לא ראיתי חבר כנסת יהודי

שקיבל הזמנה ודחה אותה תקן אותי אם אני טועה ?

pcp1

New member
אין קשר לפחד

מה בכלל אתה מקשיר כמה אוהדים של בית"ר שמאיימים לבין חבר בכנסת ישראל שמוזמן לאירוע חשוב מאוד מאוד מאוד ומתרץ תירוצים למה לא לבוא אבל שהיה כינוס ברהט לפני כמה ימים אם אני לא טועה וכמה חבריי כנסת יהודים לא הגיעו מייד שמענו תחברי כנסת הערבים זועקים את הזעקה הנוראית שהם יודעים בקיצור בלי פוליטיקה הם צבועים יותר מהקשת וזה לא רק הם אבל בנושא הזה הם אלה הצבועים

pcp1

New member
שנינו יודעים שאין באמת סיכוי

ששחקן ערבי יבוא לבית"ר זה כמו שליברמן ילך ביחד עם אחמד טיבי

sela v

New member
כמה אוהדים?

אם אני לא טועה הם ניסו לתקוף ערבים במשחק בעונה הקודמת. ושוב למה אתה חושב שאותם ח"כים צריכים להענות לכל הזמנה? למה אתה מחליט שזה מאד חשוב? אתה סתם רוצה לתקוף אותם. זהו אירוע פרטי, ואין להם מחויבות אליו.

pcp1

New member
את כבר שאלת תדעה שלי

אז מצידי שלא יבואו מה אכפת לי גם ככה אני לא ממש סובל אותם אבל זו דעתי האישית

sela v

New member
מה יש לך נגד כל הח"כים הערבים

כקבוצה? זה כאילו שאני אגיד שאני לא סובל את כל אנשי הליכוד או כל אנשי ש"ס.

pcp1

New member
לא את כל החכים הערבים

רק את אלה שלא רוצים אותי במדינה שלי וכאלה שתומכים בתמיכה לטרור

pcp1

New member
לא יודע

בקשר לסעיף 2 כל מי שנוסע למדינת אויב שתומכת בטרור כלומר סוריה הוא גם תומף בעקיפין בטרור מה גם שסעיף 1 מספק אותי

pcp1

New member
יכול להיות שבאמת אין משקל

אבל בכל זאת זו דעתי ואני בטוח שיש עוד הרבה דעות דומות כאלה

pcp1

New member
אז למה אתה ממשיך לשרשר

וחוץ מי זה אל תדבר בשם כולם ועוד משהו זה שהדעה שלי לא כמו שלך כן אז זה לא אומר שאתה צריך להיתייחס ככה אבל נו מה לעשות ככה זה אם "הישראלים האמתיים" עלק

pcp1

New member
אם מדברים על אלימות

אז בני סכנין (האוהדים שלהם) לא ממש תמימים וגם להם לא חסר חלק באלימות אז בבקשה

pcp1

אתה עוד אחד מהשבט שמחפש תמיד איך להראות את הפרצוף במכוער של הערבים? אתה באמת מאמין בזה ? תגיד לי למה כשעניין גזעני או כל דבר שיכול להראות רע אתה אומר "כמה" או "קבוצה קטנה" , אבל כשמדובר בח"כ ערבי אחד אתה מכליל את כולם ובכלל המגזר יבוא אחר כך גם? אני יכול לקרוא ליהודים רוצחים בגלל שחייל רצח את הילד בג'נין? או בגלל שיגאל עמיר רצח את רבין? או ברוך גולדשטיין רצח 39 במערת המכפלה? תהיה קצת נורמלי ואל תתן לריח הגזענות שלך לחנוק את הנוכחים , תכבד ודבר לעניין , לא שאני בא להגיד לך איך לדבר כי ממילא לא תצליח , סלמאת פפס!

למעלה