שוב זה תוקף אותי...

naama78

New member
שוב זה תוקף אותי...

הכאב הזה שלא מרפה ואומר: אני פה!!! נראה אותך חזקה מולי. ואני אומרת לו: לך מפה, למה באת? אתמול היה לי כל כך כייף עם אנשים נחמדים שחייכו אלי וחייכתי (קצת) אליהם בחזרה והיה לי מעניין ושונה ובאה תקווה ורוח חדשה, אז מה קרה היום? לך כבר ואני חושבת- אולי היה יכול להיות אחרת? אולי הייתי צריכה להיות אחרת ומה אהיה מהיום? ואיך יהיה? ועם מי? לך כבר כאב מעצבן ועקשן עזוב אותי תו לי להתקדם!

את יודעת מה את צריכה...../images/Emo35.gif

גבר נחמד שיסיח את דעתך מכול המחשבות האיומות האלה, אהבה חדשה...(לא צוחקת)..... שתרצי אותו.. אבל איפה מוצאים....
ולא טוענת שגבר פותר את כול הבעיות, ממש לא
אבל הראש שלך ב..
אז את צריכה משהו, מישהו שיסיח את דעתך... מקווה שההרגשה הזו תעבור לך מהר מהר..ועוד היום,ותחזרי לחייך אל העולם...

*יערית

New member
צריכה גבר?../images/Emo12.gif

היא נמצאת בשלב שאפילו מערכת יחסים היא לא תוכל ליישם על הצד הטוב ביותר עד שלא תנקה את "שולחן" העבר שלה, עד שלא תנקה את ליבה ותהייה חזקה ושלמה עם עצמה.. לדעתי נעמה נמצאת בשלב של ליטוף הפצעים הפתוחים,שלב של כאב ואי ודאות, גבר בטח לא יפתור ויעזור לכאב שלה, לדעתי זה רק יחריף. וזו רק דעתי...יש למצה את הכאב עד ממתי שתגידי לו את די,אחר כך להתחיל לבנות שלד חדש וחזק משל עצמך רק אז..תוכלי להיות פנויה בנפש וברוח לאהבה.

../images/Emo124.gif שמעתי אז באתי

הנדנדות האלה מעייפות ואני מרגישה אותך, את יודעת.... אז שבי על הכורסא תעצמי עיניים ותחשבי על הכיף שהיה לנו אתמול. האנשים שפגשנו הצחוק שצחקנו האווירה הנעימה והאוכללללללללללללל....... ויהיו עוד ימים כאלה של שמחה ואנשים מקסימים וחוויות חדשות והם אלה שנותנים לנו את הכוח להמשיך הלאה. תגידי לו לנאחס הזה שילך משם אחרת אני באה עם השוקולד שלי

naama78

New member
אל תאיימי...תבואי פה

כי מה יהיה איתי? ואיך כבר שמעת?

חזקוש

New member
מוסיקה קלאסית את אוהבת?

גם פעילות ספורט קבועה של מאמץ משפרת את המצב רוח. חזקוש

naama78

New member
אוהבת מוזיקה

ולהתאמץ- לא כל כך... אבל לאכול-
כן אוהבת ואז אבכה על הק"ג שידבקו

spidi2

New member
../images/Emo20.gif

קודם כל... במרוקאית אומרים : תירגעי... כשחולים... תמיד המצב
נוטה לנפול לו... אתמול היית בקרב חברים... שעטפו, חיבקו, אהבו... היה לך טוב... לא השאירו לך זמן לחשוב... ועכשיו... את לבד... לא מרגישה טוב... והמחשבות... הן חודרות.. זוכרת את הימים האלה... שהרגשתי שאני ברכבת שדים. עליות, ירידות. מעין טרוף שלא נגמר. אבל לאט לאט זה מתמתן לו.. נרגע... גם המחשבות שחודרות להן... הרבה פעמים מחייכות, אוהבות, מפרגנות. מאחלת לך שלוות נפש
והחלמה מהירה

שוב נעמה../images/Emo24.gif

לפעמים מחלה באה כדי "להשבית" אותנו מעשייה (גם שחזור בלתי פוסק של מחשבות על מאורעות מכעיסים זה עשייה!!) על מנת שנהיה פנויים למקום של לחוות את הכאב ולא לנסות להתעלם ממנו. כי כאשר אנו מנסים להתעלם ממנו... אז הוא חוזר אלינו ובגדול, ומאלץ אותנו להיות באי- עשייה (מחלה, למשל) על- מנת שלא ננסה לטשטש ולעמעם אותו על ידי התעסקות בדברים מסיחי דעת.. (רובנו הגדול פוחד להיות במקום הזה שנקרא כאב וממהרים למלא עצמנו בכל דבר חוץ מאשר להביט בכאב ולתת לו ביטוי). ושוב, מאחלת לך שתרגישי טוב

להתקדם

הכאב הזה, הוא יופיע בכול פעם שיהיה לך קצת כייף. ככה להזכיר לך "לא יעזור לך לטאטא אותי מתחת לשטיח". אז בכדי שאחרי העונג הבא הכאב לא יצוץ שוב, אל תגרשי אותו.

ובכל זאת חייכת אתמול ברמי קוב..

נכון, חיוך קצת עצוב, אבל חיוך הוא חיוך: צריך רק להתאמן עליו קצת יותר, ואפילו לצחוק קצת בקול רם, והוא יתחיל להרגיש נוח על הפנים. ככה זה עם עקרבים: קשה להם להעמיד פנים, אבל כשהם מחייכים - זה מכל ה
... וכמו שאמר החיפוש: אם לא תגרשי אותו, הוא יופיע לעיתים קרובות. בואי למפגשים, ונראה לי שכבר ידאגו שם שהוא יישאר..

blonda3

New member
אתמול../images/Emo4.gif

הוא תקף גם אותי
קצת אחרי שחזרנו הביתה קצת אחרי שהבאתי את הבן המתוק שלי לאבא שלו
קצת אחרי שהוא אמר לי שהוא תמיד אוהב אותי......
קצת אחרי שהיינו בבילוי מקסים עם אנשים נהדרים
אז אולי זה קצת כמו הילדים שקשה להם המעברים....
וכמובן שזה ישב על איזה משהו לא פתור...שישב שם בלב....
אז הוא יצא הכאב....
וכאב, וכאב, וכאב.... עד .....שהלכתי לישון
ובבוקר -זה כבר עבר
.

למעלה