שוב השמאלנים מבצעים לינץ' בחיילים!

noamgk

New member
כן, לפעמים אנחנו מדברים איתם...

ומביאים להם אוכל, אבל לא כל יום (אני, בכל אופן)...

noamgk

New member
כן, הם אוכלים אותו.

ואתה בטוח שהיית מקבל? אתה לא איזה "מצפוניסט" שיושב כל כמה ימים בכלא, כדי לא לשרת בצבא הכיבוש?

לא חמוד שלי

אני נגד סרבנות! ונגד עבריינות פוליטית ואידיאוללוגית שיש! חומד אני מתנדב במרכזים של נזקקים כבר 3 שנים ומתכוון לעשות שירות לאומי לשנתיים בקרוב... מה אתה עושה? זורק אבנים על ערבים? מבצא לינציפ בזקנות וגונב להם זיתים מהעצים? מדהים! חמוד שלי לא מעוניין לדבר איתך כי הבנתי שאין לדבר עם האויב

נסחפת אחי!!!

יש לי חדשות בשבילך , ואלי זה יעניין את האחרים , קצת. ה"מתנחלים" האלה שאתם חושבים שכל היום זורקים אבנים ה"מתנחלים" האלה שאתם חושבים שכל היום גונבים ממטעי זיתים ה"מתנחלים" האלה שאתם מתעצבנים עליהם שהם תוקעים אתכם בפקקים פעם בשנה ה"מתנחלים" האלה שאתם טוענים שהם האוייבים הכי גדולים שלכם ה"מתנחלים" האלה שאתם חושבים ששוחטים מהמדינה כסף כסף ורק כסף ה"מתנחלים" האלה שאתם חושבים שאדמה יותר חשובה להם מחיי אדם ה"מתנחלים" האלה - הם בעצם, בכלל לא"מתנחלים" הם מתיישבים בדיוק כמו מתיישב בתל- אביב, רמת הגולן, ירושלים וכו'.. הם משרתים בצבא- ביחידות המובחרות ביותר!! הם תמיד טוענים שלא משנה מהם הדעות של השני- כולנו אחים בסופו של דבר!! הם כלל לא שוחטים כסף מהמדינה רק נותנים את נפשם למענה! והם בכלל לא חושבים שאדמה חשובה יותר מחיי אדם, ההפך הם טוענים שכדי לשמור על חיי אדם צריך לשמור על האדמה!! הם לא רוצים לגנוב מאף אחד כלום, במיוחד לא "זיתים"...
ואם הם כבר שמים אבנים איפשהו- זה על הקבר של קורביהם...- שגם אותו עומדים לקחת להם... תזכרו תמיד- בכל קבוצה יש יוצאים מן הכלל....- וגם ל"מתנחלים" (מתיישבים) מקווה שאיתי תמשיך לדבר , אני מקווה שלא נהפכתי ברגע- לאוייבת שלך!!! יום טוב ורק שמחה מיטל

E טי

New member
../images/Emo45.gif

את צריכה להבין... כל מי שלא מסכים איתו, אוייב שלו. אז זה לא יעזור לך...

noamgk

New member
3 שנים במרכזים של נזקקים...

ועדיין מלא בכל כך הרבה שנאה. למה אני לא מאמין לך..?

noamgk

New member
אחזור שוב על האזהרה:

לעולם אין לבלבל שמאלני עם עובדות.

E טי

New member
../images/Emo6.gif ועכשיו הוא הפך לזקנה?

בהתחלה הוא היה "ילד פלסטיני חף מפשע" ועכשיו הוא זקנה? מתי תפקחו את העיניים?

לינץ..............

לא פחות לא יותר,אחר כך עוד תנסה לדבר "עובדות".מתפלא שאף אחד כבר לא מתיחס,למילים בהן אין כלום...מסתובב כמה סיבובים אם מתקשה "עובדתי" אחר,זורקים מילים כמו ימין ושמאל,כאילו מישהו אליכם בכלל אחראי,או בכלל משוייך...

למעלה