שוב הקנייבסיקים זורקים על כולנו....

GoldenEyes

Well-known member

אלפיני

Well-known member
בדיוק כמו המפגיניסטים הבלופיריסטים.
ממש לא. מפגינים לרוב שומרים על ריחוק ועוטים מסכה. אתם סופרים הרבה יותר מתים של הסבים והסבתות אותם אתם הורגים כחלק מפשעי הדבקות המרובות שלכם, שכן הם הראשונים לבוא אתכם במגע אחרי החגיגות בהלוויות , מקוואות, טישים , ומוסדות חינוך , כמו גם חוסר הנכונות שלכם להתחסן. .

הזעקות מגיעות כבר מלב השכונות שלכם. אפילו לתרץ זאת כמעשי האל אינכם יכולים כי הרבה מזה תולדה של חטאי היוהרה של מנהיגי העדה אצלכם יחד עם האספסוף פורק כל עול.

טוויטר \ ישראל פריי בטוויטר: "חתונות ענק? "אבל בלפור" טישים המוניים? "אבל בלפור" בתי כנסת מפוצצים? "אבל בלפור" מקוואות פתוחים? "אבל בלפור" מוסדות חינוך? "אבל בלפור" הלוויית רבבות? "אבל בלפור" ככה זה כשהשקר והדמגוגיה נר לרגליך. ככה זה כשאתה יכול גם להיות בממשלה שמקבלת את ההחלטות וגם להתבכיין ולעשות מה באלך. https://t.co/BlQoYlLpC6" (twitter.com)

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
היכן המכתזיות? היכן הדוחות?
במשטרת ירושלים לא שמאלנים , לא אוכפים.
אני במלוא הרצינות תוהה איך אנשים לא מתביישים לכתוב את השטויות האלו. בכל ההפגנות בבירה בעשור האחרון, הופעלו מכת"זיות, הופעלו בואשים, וכו'. אולי נכון יותר לומר, בכל ההפגנות בישראל, ובלבד שהמפגינים היו חובשי כיפות.

התחילו הפגנות בירושלים. המשטרה הוציאה מכת"זית. המפגינים אצו רצו לבית החברה' שלהם בבג"צ והופה, אין יותר מכת"זיות בהפגנות. עד ש... עד ששוב מדובר בחובשי כיפות. או אז שוב מוצאות המכת"זיות, הבואשים, והכל כבימים ימימה.

ואז, מוצש"ק אחד בודד, מאן דהוא העז להוציא מכת"זית בהפגנת רל"ב. כותרות התשקורת כמובן בהתאם. דיווחים מיוחדים בכל אמצעי התשקורת. אוקיי, נגיד שהיה כאן סקופ. אבל אתה באמת ובתמים לא מתבייש אחרי כל זה לכתוב את מה שכתבת? כאילו, אין איזה רצון לשמור על בדל פס של חיבור לעולם האמת והמציאות??? משהו?????

אלפיני

Well-known member
התחילו הפגנות בירושלים. המשטרה הוציאה מכת"זית. המפגינים אצו רצו לבית החברה' שלהם בבג"צ והופה, אין יותר מכת"זיות בהפגנות. עד ש... עד ששוב מדובר בחובשי כיפות.
;-(

אז, מוצש"ק אחד בודד, מאן דהוא העז להוציא מכת"זית בהפגנת רל"ב. כותרות התשקורת כמובן בהתאם. דיווחים מיוחדים בכל אמצעי התשקורת. אוקיי, נגיד שהיה כאן סקופ. אבל אתה באמת ובתמים לא מתבייש אחרי כל זה לכתוב את מה שכתבת?
|יעני|

כאילו, אין איזה רצון לשמור על בדל פס של חיבור לעולם האמת והמציאות??? משהו?????
|יעני||יעני|

evglev1

Well-known member
מנהל
אני במלוא הרצינות תוהה איך אנשים לא מתביישים לכתוב את השטויות האלו. בכל ההפגנות בבירה בעשור האחרון, הופעלו מכת"זיות, הופעלו בואשים, וכו'. אולי נכון יותר לומר, בכל ההפגנות בישראל, ובלבד שהמפגינים היו חובשי כיפות.

התחילו הפגנות בירושלים. המשטרה הוציאה מכת"זית. המפגינים אצו רצו לבית החברה' שלהם בבג"צ והופה, אין יותר מכת"זיות בהפגנות. עד ש... עד ששוב מדובר בחובשי כיפות. או אז שוב מוצאות המכת"זיות, הבואשים, והכל כבימים ימימה.

ואז, מוצש"ק אחד בודד, מאן דהוא העז להוציא מכת"זית בהפגנת רל"ב. כותרות התשקורת כמובן בהתאם. דיווחים מיוחדים בכל אמצעי התשקורת. אוקיי, נגיד שהיה כאן סקופ. אבל אתה באמת ובתמים לא מתבייש אחרי כל זה לכתוב את מה שכתבת? כאילו, אין איזה רצון לשמור על בדל פס של חיבור לעולם האמת והמציאות??? משהו?????
עדיין לא ייתכן שכל לוויה של רב שימות בזמן הקורונה תהיה כמו הלוויה של הרב עובדיה יוסף ז"ל תוך התעלמות מוחלטת מהקורונה. החילונים לא מזמינים חברים של נפטרים ללוויות כדי לשמור על כללי המרחק החברתי ואנשים נמנעים מלבוא ללוויות של חברים, רק של בני משפחה קרובים, אבל חרדים מקיימים לוויות וחתונות בדיוק כמו לפני הקורונה. וגם בדיוק ביום שדנים בהארכת הסגר, החרדים מקיימים את הלוויה, זאת אמירה ברורה שהחרדים שהשתתפו בלוויה חושבים שהם אזרחים סוג א' והחילוניים, הערבים, הדרוזים, הסרוגים, הצ'רקסים, הארמים וכ"ו הם אזרחים סוג ב'.

Harrington

Well-known member
מנהל
עדיין לא ייתכן שכל לוויה של רב שימות בזמן הקורונה תהיה כמו הלוויה של הרב עובדיה יוסף ז"ל תוך התעלמות מוחלטת מהקורונה.
למה לא יתכן? ראשית, יתכן. שנית אין מה להשוות בין הלוויה שלא בתקופת הקורונה להלוויה הזאת. אמנם היו הרבה אנשים, אבל היו עשרות אלפי אנשים פחות מאשר אם לא היה מדובר בתקופות קורונה.
לא יודע מה זה "החילונים" כמו שאני לא יודע מה זה "החרדים". יש המוני חילונים ששמים פס על הגבלות הקורונה ועושים מה שמתחשק להם, בדיוק כמו שיש המוני חרדים שמקפידים יותר ממך וממני ביחד.
אבל חרדים מקיימים לוויות וחתונות בדיוק כמו לפני הקורונה.
אז זהו שכאמור, ממש לא.
וגם בדיוק ביום שדנים בהארכת הסגר
נו באמת. כאילו שזה קשור למשהו. אם זה היה אתמול היו אומרים 'ועוד יום לפני...' ואם זה היה מחר היו מצקצקים 'ועוד יום אחרי...'. לא רלוונטי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אלפים בהלוויית ענק בירושלים - המשטרה לא נראית באופק. צפו | כל העיר ירושלים (kolhair.co.il)

איכס , אתה עוד מעז לדבר על אפליה ?

הלוויה אפופת צער תחת כיפת השמיים , אלפי בוכים מלווים את הנפטר בדרכו האחרונה - לא מדובר בשמאלנים משועממים ומפונקים המחרבנים על בריאות בני עמם.

תכלס , אילו השמאלנים המסריחים לא היו מתקהלים באלפיהם פעמיים בשבוע ניתן היה לאסור גם על הלווית האלפים המיותרת הזאת אבל עם אזרחים אנטי פטריוטים כמוכם זו התוצאה.

אתם גרמתם לחרדים לחרבן על הנחיות משרד הבריאות ועכשיו עוד יש לכם בושה לטעון לאפליה ? הווווו הצביעות.

חבורת מגעילים שכמותכם , המשטרה צריכה להכנס באמאמא שלכם בכל הפגנה....

אלפיני

Well-known member

הלוויה אפופת צער תחת כיפת השמיים , אלפי בוכים מלווים את הנפטר בדרכו האחרונה - לא מדובר בשמאלנים משועממים ומפונקים המחרבנים על בריאות בני עמם.

תכלס , אילו השמאלנים המסריחים לא היו מתקהלים באלפיהם פעמיים בשבוע ניתן היה לאסור גם על הלווית האלפים המיותרת הזאת אבל עם אזרחים אנטי פטריוטים כמוכם זו התוצאה.

אתם גרמתם לחרדים לחרבן על הנחיות משרד הבריאות ועכשיו עוד יש לכם בושה לטעון לאפליה ? הווווו הצביעות.

|פינוקיו|

העניין הוא מאוד פשוט: לא שמאלנים, לא אוכפים.

evglev1

Well-known member
מנהל
|פינוקיו|

העניין הוא מאוד פשוט: לא שמאלנים, לא אוכפים.
זאת אומרת שאם יהיה לי מסמך שאני חבר בימין החדש אז אם אני אלך בלי מסכה אז אני יכול להראות את זה לפקח ולא יקנסו אותי? ומי שהנהג באוטובוס מעיר לו על המסכה אם הוא יציג הוכחה שהוא איש ימין יעזבו אותו בשקט והוא יוכל לנסוע בלי מסכה?

אלפיני

Well-known member
זאת אומרת שאם יהיה לי מסמך שאני חבר בימין החדש אז אם אני אלך בלי מסכה אז אני יכול להראות את זה לפקח ולא יקנסו אותי? ומי שהנהג באוטובוס מעיר לו על המסכה אם הוא יציג הוכחה שהוא איש ימין יעזבו אותו בשקט והוא יוכל לנסוע בלי מסכה?
ואם תחבוש שטריימל אז בכלל.

evglev1

Well-known member
מנהל

הם בצער כל כך עמוק שרוצים להצטרף לנפטר בעולם שכולו טוב? כי הם ממש נצמדו זה לזה כמו ברכבת מפוצצת של הבקרים לפני הקורונה, צמודים גם באניית המעפילים אקסודוס. ממתי התנהגות פסולה (כמו זו של המפגינים) היא מודל לחיקוי עבור אדם מאמין? אם זה היה נכון החרדים מזמן היו מפסיקים לשמור שבת כי החילונים לא שומרים, אז מדוע הם מקיימים לוויות, חתונות של ריבבות משתתפים רק משום שהמפגינים ממשיכים להפגין?

שחר 676

Well-known member
מנהל
הם בצער כל כך עמוק שרוצים להצטרף לנפטר בעולם שכולו טוב? כי הם ממש נצמדו זה לזה כמו ברכבת מפוצצת של הבקרים לפני הקורונה, צמודים גם באניית המעפילים אקסודוס. ממתי התנהגות פסולה (כמו זו של המפגינים) היא מודל לחיקוי עבור אדם מאמין? אם זה היה נכון החרדים מזמן היו מפסיקים לשמור שבת כי החילונים לא שומרים, אז מדוע הם מקיימים לוויות, חתונות של ריבבות משתתפים רק משום שהמפגינים ממשיכים להפגין?
כבר עניתי על כך כל כך הרבה פעמים....סלח אם לא אענה הפעם - יש גבול.

evglev1

Well-known member
מנהל
אלפים בהלוויית ענק בירושלים - המשטרה לא נראית באופק. צפו | כל העיר ירושלים (kolhair.co.il)

מאין לך שהם לא שמלאנים, דווקא משה גפני הוא בדעות שמאל והפלג הליטאי של דגל התורה נוטה לשמאל. וגם אתם בעצמכם טוענים שלהפגנות בבלפור באים גם אנשי ימין ובמפירים חילונים, הפקח לא יכול לדעת מה העמדות הפוליטיות של העבריין, כי למרות שאתה לא אוהב את זה לא כל החילונים שמלאנים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

הם מפחדים. מוסר ההשכל הוא אחד ויחיד. כך בדיוק צריך להפגין ולמלא את כל רחוב בלפור. יהא זה האות לנאשם, שעליו להתפנות מהמקום.

למעלה