שוב בעניין כרטיסי הטיסה

שוב בעניין כרטיסי הטיסה

היי! אז ככה.. לתומי התקשרתי לכמה חברות נסיעות לברר על כרטיס טיסה שרציתי להודו בסוף אוגוסט עם רויאל ג'ורדן ב-720$. למרבה ההפתעה גיליתי שנגמרו כ-ל הכרטיסים לתקופה הזו עם רויאל וגם עם אוזבקיסטן. השאלות הן: 1) האם באמת יכול להיות שנגמרו כל הכרטיסים כבר מעכשיו?!? (ביררתי עם איסתא, הם די אמינים). 2) הם לדעתכם שומרים כרטיסים נוספים לתקופה מאוחרת או שאין מקום זה אין מקום? 3) האם שווה לחכות לראות אם אנשים יבטלו? 4) האם יחליטו להוציא טיסות נוספות בהמשך וכדאי לחכות? 5) מצאתי מקום כמעט אחרון עם האוזבקים, בתאריכים שלא כ"כ נוחים לי אבל אם אין ברירה אז אין ברירה... ב-840$, האם לחטוף את זה? (הם אמרו שנשארו בחזור 6 מקומות וגם זה בתאריך שבוע אחרי שחוזרים לאונ' מה שאומר שאני צריכה כבר יום ראשון לסגור את זה עם כרטוס כי זה התנאים שלהם) בקיצור - מה אתם אומרים? כי דיברתי עם כמה סוכנים ואצל כולם אחרי בדיקה מאד ארוכה לא היו מקומות בכלל!

sampl45

New member
זה לא מציאה

840 דולר להודו עם האוזבקים זה לא נראה לי מחיר סביר. זה מתקרב למחירי אלעל. וזה שנגמרו להם הכרטיסים זה לא נראה לי רציני. תנסי סוכן אחר.

טוב, מצאתי והזמנתי

בשעה טובה! בדקתי עם סוכן אחר ובאמת מצאתי עם רויאל ג'ורדניאן ב-720$ כמו שרציתי! לא יודעת למה לאיסתא נגמרו המקומות אבל זה באמת לא היה הגיוני כי יש עוד מלא זמן! עכשיו נשאר רק לספור את הזמן ולכתוב מלא עבודות שיש לי להגיש לפני הטיסה!!! איזה כיף!

למעלה